קרה לכם פעם

SunsRequiem

New member
קרה לכם פעם

שממש רציתם לעשות קוספליי, והרגשתם שהוא לא כל כך מתאים לכם, כי הוא קצת מחוץ ל"טייפקאסט" שלכם?
כלומר, שמצד אחד אהבתם את הדמות וממש רציתם לעשות לה קוספליי, אבל הרגשתם שהיא ממש לא בראש של מה שאתם בדרך כלל עושים והרגשתם מוזר עם זה?

טוב, בסדר. אז אני לא יודעת להסביר את עצמי. נקווה שהבנתם =(

Mana Sama

New member
הממ..לא

אני לא חושבת שהגדרתי לעצמי גם טייפקאסט מסויים.
אני לא מגבילה את עצמי מבחינת דמויות..כל עוד אני מתחברת אליהן אני אעשה להן קוספליי בכיף.

evening rose

New member
כן...

כשעשיתי את קוגה (גארו) הרגשתי שזה ממש ממש רחוק מהטייפקאסט שלי. אני לא יודעת מה הטייפקאסט שלי, אבל אני בטוחה שדמות מאוד גברית היא ממש לא חלק ממנו.

אבל כ"כ רציתי לעשות את זה שהחלטתי להתעלם. ובסוף נהניתי מהקוספליי אפילו שהרגשתי מוזר, אז הכל היה לטובה. :)

innocence

New member
האמת היא שלא.

אבל מצד שני, אני לא באמת משתכלת על אופי של דמויות כשאני עושה קוספליי, אז אולי זו הסיבה.

*לא קשורה בעליל*

טוב, נכנסתי לפורום סתם להציץ, אבל זה עשה לי חשק מטורף להגיב כאן.. סליחה על האי קשירות שלי!
כן,זה קרה לי- בקוספלי הראשון שלי-בלאק*סטאר.(סול איטר)
לבלאק סטאר יש אופי הפוך לגמריי משלי, ובגלל זה הערצתי אותו-שמח,אופטימי ואמיץ. למרות שאנחנו לגמריי הפכים החלטתי לעשות לו קוספליי, שיצא דווקא בסדר.
אבל היו אנשים שהעירו לי על המשחק של הדמות שבעצמם, לא ממש הצליח כמובן.. זה לא ממש הפריע לי כי בכל זאת נהנתי ומאז התחלתי לעסוק יותר בקוספליי.
(אם כל עניין האופי לא מספיק, גם לא הייתה לי פאה וגם על זה העירו לי לא מעט חחח)

למעלה