קריינות\דיבוב לא בשביל לעבוד בתחום

קריינות\דיבוב לא בשביל לעבוד בתחום

שלום לכולם,

אני רוצה לעשות קורס קריינות\דיבוב בשביל לשפר את הקול לטובת פרוייקט שאני עושה לעבודה, אין לי צורך בתיק עבודות\תעודה וכו.

אתם חושבים שאני עדיין אצתרך לעשות אודישן? ויש סיכוי לקבל הנחה על הקורס?

בעיקרון מדובר ביצירת הרבה קבצי הדרכה קולית לאיזה תוכנה שאני עובד אליה, יש לי גישה לציוד הקלטה מקצועי אבל אני צריך לשפר את הקול.

איזה קורס לפי דעתכם יותר יעזור לי?

תודה רבה.

Miss dub

New member
הכל רגיל

לא משנה מה הסיבה לעשות קורסים, עדיין יש לעשות להם מבחן קבלה וכמובן לשלם.
אנשים עושים קורסים מהרבה סיבות.
יש קורסי קריינות רבים כמו אולפני גבע, תחנות רדיו שונות וקורסים של מכללות לסאונד. צריך רק לבדוק מה הכי קרוב אליך.

במידה ותרצה לקחת לפרוייקט שלך קריינים מקצועיים תוכל להיעזר באנשי הפורום הזה.

בהצלחה

אני אשנה את הניסוח

אם אני לא אעבור את האודישן לא יתנו לי לעשות את הקורס? אני הרי עדיין משלם ולא אכפט לי מתעודה או דיסק דמו.

אני מבין שצריך לשלם, אבל אני רואה הרבה פעמים שהתשלום כולל הכנת דיסק דמו\תיק עבודות וכו. אין לי צורך בזה. השאלה היא האם לפי דעתכם ניתן לקבל הנחה אם אני מוותר מראש אל דברים אלה?

לצערי אין לי תקציב לקריינים מקצועיים, אני רוצה לעשות את זה "בשביל הכיף" ולא יותר מזה.

תודה.

barak97

New member
אין לך תקציב לקריינים אבל כן לקורס?

נשמע לי קצת מוזר...
בכל מקרה, אודישן הכניסה לקורס בא כדי לסנן אנשים שמדריך הקורס לא רואה פוטנציאל השתפרות אצלם.
מה שנקרא תיק עבודות זה פשוט דיסק עם אוסף של קטעים שעשית במהלך הקורס, לא נראה לי שיוזילו את עלות הקורס אם תוותר על זה...

Miss dub

New member
אני מכירה אנשים שעושים שיעורים פרטיים בנושא

תכתוב לי בפרטי מאיפה אתה ונראה מה אפשר לעשות.

זה קצת קשה להסביר, כאילו

אני אוהב ללמוד דברים חדשים ואני אפילו מוכן להשקיע כסף מכספי הפרטי בשביל זה.
הפרוייקט אבל לא דורש קריינות אני פשוט רוצה להגדיל ראש.
להשקיע בקריין אלפי שקלים בשביל משהו חד-פעמי ושלא יתרום לי אישית כלום ... זה ... אתה מבין (אני מקווה).

davidlerner

New member
אני דווקא לא מבין

לא כל בנאדם יכול לקריין, ובדיוק כמו שאתה משלם לרופא או לעורך דין, אין סיבה שלא תשלם לקריין מקצועי כדי שיעשה את העבודה הטובה ביותר. אתה מתייחס למקצוע הזה באופן מזלזל, וזה קצת מרגיז שאתה בא לפורום קרייינות בגישה כזאת

barak97

New member
הבנאדם רוצה לקריין בעצמו, מה רע?

הוא לא אומר שזה ייצא טוב יותר, הוא רוצה להתנסות בעצמו.
מה שלי מוזר זו התפיסה שזה יהיה כל כך יקר...

davidlerner

New member
"להשקיע בקריין אלפי שקלים..."

"בשביל משהו חד-פעמי ושלא יתרום לי אישית כלום ... זה ... אתה מבין (אני מקווה)" - אה.. המשפט הזה נתפס אצלי כדי מזלזל במקצוע, יש אנשים שמתפרנסים מזה XD
מותר ורצוי שכל אדם ילמד וירחיב את הדעת, אבל בדיוק כמו שכשאתה חולה אתה לא הולך ללמוד רפואה - כך גם לא נראה לי שאדם שזקוק לקריין ילך ללמוד קריינות בעצמו. כל אחד וראות עיניו.

Miss dub

New member
אם זה פרוייקט פנימי ולא מקצועי

אין סיבה שלא ינסה לבד.
אני מסכימה איתך דיויד שאם הוא עושה משהו מקצועי כדאי לשלם ואף רצוי לשלם לקריין מקצועי.

אני הבנתי שפה זה לא העניין וזה לפרויקט אישי ולא מקצועי.

Miss dub

New member
בכל מקרה אם הוא יעדכן נוכל לראות

או יותר נכון לשמוע מה התוצאה

למעלה