קשירת טחורים (אני מניח שטחור מגיע מהמעיים)

no nick7

New member
קשירת טחורים (אני מניח שטחור מגיע מהמעיים)

לפני כמה שנים ניסתי להכנס להפרעות אכילה ואכלתי פחות מ200 קלוריות ליום. במשך הזמן התחיל להיות לי עצירויות חריפות וכאבים של טחורים וכמובן - הטחור יצא לבחוץ. מרחתי קרמים ודחפתי כדורים באותו זמן. היום כבר אין לי עצירויות ב"ה, רק הטחור כבר כמה שנים תקוע מחוץ לפי הטבעת. מחר יש לי טור לד"ר לקשירת טחורים. אמרו לי לעשות 2 חוקן לפני הטיפול. אם זה אין בעיה. הבעיה היא המשפחה. אמא וסבתא מתנגדים לזה בכל תוקף. אמא טוענת שאין לסמוך על ניתוחים של רופאים כי הם לא אמינים והרבה אנשים מתו מזה. סבתא אומרת שזה יהיה כאבים קשים ויהיה לי קשה לזוז והיא מציעה למרוח ג'ל אלוורה ושמן זית על הטחור ועם הזמן זה יכנס ויעלם. האם זה פתרון טוב? האם זה באמת יכנס ויעלם? ואם כן תוך כמה זמן? ניסתי להרגיע את אמא בטענה שזה בכלל לא ניתוח , אבל היא בשלה. מה בעצם עושים בקשירת טחורים - קושרים את הטחור והוא מתפורר? והאם זה לא יהיה מסוכן בהמשך לפי הטבעת? והכי חשוב - הוא: אח"כ נעלם עם הזמן? הקשירה היא בטח כואבת מאוד - האם אפשרי לבקש הרדמה וכמה זמן יכאב? אני אצטרך ימי מנוחה מעבודה? סליחה על החפירה והלחץ.. פשוט המשפחה הלחיצה אותי. מה אני צריך באמת לעשות? תודה רבה..

קשירת טחור

שלום רב מתנצל על העיכוב בתשובה. קשירת טחור נעשית על ידי גומייה שמונחת מעל הטחור בעזרת מכשיר מיוחד. הגומייה תופסת את הרקמה מעל הטחור וגורמת לנמק נקודתי של הרקמה שתפוסה. כעבור כשבוע הרקמה עם הגומייה נופלים ובהמשך יש יצירת צלקת שמקטינה את הטחור ואת הספקת הדם אליו. הקשירה בדרך כלל לא כואבת אחא מציקה גורמת לגירוי ולחץ מקומי. לעיתים כן יש כאבים בדרך כלל לא קשים. בהצלחה ד"ר קריב

למעלה