קשר און ליין

Mibob

Member
הי

נשוי בן 40 פלוס
מחפש קשר עם נשים בכל הגילאים.
קשר און לין. עם אופציה ליותר.
בעיקר מתוסכל מהשיגרה. מהריצה במעגל.

נתחיל בקיק ומשם נראה

קיק:
mibob214

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הי

נשוי בן 40 פלוס

נתחיל בקיק ומשם נראה

קיק:
mibob214
בוקר אור...ברוך הבא |4U| ..מה גרם לך לכתוב כל כך מוקדם ב 4:35 ?;-)גם אתה קם לריצה?
שיהיה בהצלחה ושבת מבורכת.

אבח"י

Well-known member
הי

נשוי בן 40 פלוס

נתחיל בקיק ומשם נראה

קיק:
mibob214
ברוך הבא.
מבחינת הגיל, אצלי אתה מחוץ לתחום :) ;-)

אבח"י

Well-known member
הוא כתב שהוא מחפש קשר עם נשים....ממורה ואיש ספר, הייתי מצפה לקריאה יותר מעמיקה 😏
תומר אש שכמוך.. מה יהיה אִתָּּךְ? הכעיס אותך שגבר כותב לגבר שמחפש נשים שהוא מחוץ לתחום המשיכה הגילית שלו? תשאלי את עצמך - למה השטות הזו, שכתב האיש בעל ההשכלה, לדבריו, מחייב אותי [ תומר אש ] להעיר לו על כך?!
אני בטוח שתמצאי כמה תשובות. התרצי לשתפנו בהן?!

דקל נור*

Well-known member
תומר אש שכמוך.. מה יהיה אִתָּּךְ? הכעיס אותך שגבר כותב לגבר שמחפש נשים שהוא מחוץ לתחום המשיכה הגילית שלו? תשאלי את עצמך - למה השטות הזו, שכתב האיש בעל ההשכלה, לדבריו, מחייב אותי [ תומר אש ] להעיר לו על כך?!
אני בטוח שתמצאי כמה תשובות. התרצי לשתפנו בהן?!
נניח שהיה נכנס גבר לפורום וכותב שהוא מחפש נשים עד גיל 40 או גברים מסוקסים. לא היה עולה בדעתי להידחף. וכן, אני נוטה להעיר. לפני עשר שנים הייתי מעירה הרבה יותר. למדתי למתן את זה, אז תעריך 😀

אבח"י

Well-known member
נניח שהיה נכנס גבר לפורום וכותב שהוא מחפש נשים עד גיל 40 או גברים מסוקסים. לא היה עולה בדעתי להידחף. וכן, אני נוטה להעיר. לפני עשר שנים הייתי מעירה הרבה יותר. למדתי למתן את זה, אז תעריך 😀
בדעתך לא היה עולה ל"הידחף" אם את זו שרואה בעצמך נדחפת ומחמיצה את יסוד הבדחנות וההומור. שוב, אני מציע לך לברר היטב היטב מהיכן מגיע הצורך הזה להעיר לכל אחד, ואת עושה זאת לא מעט כאן. אני בטוח, שברגע שתעלי על הסיבה האמיתית, כבר לא תעירי בכלל, ולהעריך אדם/אשה שכל דבר מחייבו להעיר? על מה ולמה?
הייתי כזה שנים רבות, עד שהבנתי ולמדתי שהבעיה היא רק שלי. מאז אני כמעט לא מעיר, ולא מצפה שמישהו יעריך את זה.
תקלילי דקל, תקלילי - חם גם ככה ביריחו.

דקל נור*

Well-known member
בדעתך לא היה עולה ל"הידחף" אם את זו שרואה בעצמך נדחפת ומחמיצה את יסוד הבדחנות וההומור. שוב, אני מציע לך לברר היטב היטב מהיכן מגיע הצורך הזה להעיר לכל אחד, ואת עושה זאת לא מעט כאן. אני בטוח, שברגע שתעלי על הסיבה האמיתית, כבר לא תעירי בכלל, ולהעריך אדם/אשה שכל דבר מחייבו להעיר? על מה ולמה?
הייתי כזה שנים רבות, עד שהבנתי ולמדתי שהבעיה היא רק שלי. מאז אני כמעט לא מעיר, ולא מצפה שמישהו יעריך את זה.
תקלילי דקל, תקלילי - חם גם ככה ביריחו.
הערות הן גם סוג של תקשורת. היית מעדיף שתהיה שקוף עבורי? אני נהנית למשל לקבל ממך את ההערות האלה ומאנשים אחרים. זה מאיר לפעמים דברים שלא הייתי מודעת להם. אתה מוזמן להעיר לי תמיד.

אבח"י

Well-known member
הערות הן גם סוג של תקשורת. היית מעדיף שתהיה שקוף עבורי? אני נהנית למשל לקבל ממך את ההערות האלה ומאנשים אחרים. זה מאיר לפעמים דברים שלא הייתי מודעת להם. אתה מוזמן להעיר לי תמיד.
בהחלט סוג של תקשורת, לא רצויה, במקרה של הפורום. מזלי שאני יכול להקשיב להערה מבלי להישרט. אבל, ואת מעדיפה "להחמיץ את הנקודה": במקום לכתוב לי "סליחה, טעיתי, לא התכוונתי" את מנסה להמשיך ולקיים אתי דיאלוג שממנו תצאי טוב.
אז יצאת טוב, זו הנחת המוצא שלי.
ההערות שלך - או לפחות אותה אחת, מיותרת, לא במקום, במיוחד ההערה המתיחסת להשכלתי ולהצגתי כמטומטם. אבל, עזבי שטויות, לא כולנו באמת יודעים לקרוא טקסטים.

דקל נור*

Well-known member
בהחלט סוג של תקשורת, לא רצויה, במקרה של הפורום. מזלי שאני יכול להקשיב להערה מבלי להישרט. אבל, ואת מעדיפה "להחמיץ את הנקודה": במקום לכתוב לי "סליחה, טעיתי, לא התכוונתי" את מנסה להמשיך ולקיים אתי דיאלוג שממנו תצאי טוב.
אז יצאת טוב, זו הנחת המוצא שלי.
ההערות שלך - או לפחות אותה אחת, מיותרת, לא במקום, במיוחד ההערה המתיחסת להשכלתי ולהצגתי כמטומטם. אבל, עזבי שטויות, לא כולנו באמת יודעים לקרוא טקסטים.
אם הייתי יודעת שתגיב בכזו חריפות, הייתי באמת סותמת. אני נזכרת עכשיו שזה לא הויכוח הראשון שלנו וגם בהוא נהנית להתקרבן ולהגיב בדרמטיות. יש פה בתפוז אפשרות נהדרת ללחוץ "התעלם". אני לא אעלב.

אבח"י

Well-known member
אם הייתי יודעת שתגיב בכזו חריפות, הייתי באמת סותמת. אני נזכרת עכשיו שזה לא הויכוח הראשון שלנו וגם בהוא נהנית להתקרבן ולהגיב בדרמטיות. יש פה בתפוז אפשרות נהדרת ללחוץ "התעלם". אני לא אעלב.
תמיד להאשים את האחר, זה בהחלט הכשרון שלך. לעשות אאוטינג לאדם לאחר שהתבקשת לא לעשות - אז אני דרמטי. להעיר הערות שאינן ראויות - אז אני לא בסדר.
חוזר ומציע לך - בדקי עם עצמך את גבולות המותר, גם בשיח אינטרנטי, ולא תזדקקי להיעזר בהאשמת האחר בהתנהגותך הנלוזה.
וכן, את יכולה להתעלם ממני, לא תחסרי לי מי יודע מה. יאק.. איזו פולניה, עברתי אמא כמוך, שלא נדע.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לפעמים אלה שנדחפים ומעיזים דווקא מצליחים,אולי לא היה עולה בדעתך להידחף אבל ייתכן מאד שאישה אחרת כן,ועוד כמה אם היו כאן,בעצם למה לא?

Mibob

Member
ועוד באותו נושא,

מבחינת קשרים אישיים מחוץ לנשואים אני ממש בתול.

יש פה למישהו (או מישהי כמובן) תובנות?
שלא לומר טיפים?

למעלה