ראיון עם שי שיטרית

JasPoint

New member
ראיון עם שי שיטרית

http://www.mako.co.il/entertainment...emId=3d768cefae52d110VgnVCM100000290c10acRCRD ממשיך להטיף מוסר ליוסי

JasPoint

New member
כ"כ חיכיתי לרגע שהוא יודח

וייצא מושפל, ובסוף בגלל הטרגדיה נמנע ממני התענוג. זה היה אמור להיות יותר כיף מההדחה של ערן. באסה

daughter L93

New member
ממש באסה:\

זה לא פר. הוא היה צריך לספוג בוז בשידור חי ולהתבאס מזה שלא כולם אוהבים אותו כמו שהוא חשב! ובכתבה הוא כולו מנסה לצאת חכם כאילו הוא יידע הכל.. על מי אתה עובד?לדעתי על עצמך.

גם לי זה נשמע לא קשור

חשבתי שזה טעות אז חזרתי לקרוא את המשפט עוד פעם. מצד אחד רציתי שהוא יעוף כבר מהתוכנית כי הוא בן אדם בלתי נסבל, אבל מצד שני רציתי שישאר כי ידעתי שבלעדיו התוכנית תהיה קצת פחות מעניינת. אומנם הוא אדם מגעיל ומתנשא אבל אין מה לעשות- הוא היה השחקן הראשי שם. אני מקווה שכשיכניסו את הדיירים החדשים יהיה קצת אקשן.

EMC1

New member
יכול להיות שהתכנית תהיה פחות מעניינת אבל

עדיף שהמשתתפים יהיו יותר רגועים משום אם היה נשאר עוד שבוע היה מגדיל פי כמה וכמה את רמת הטירור כנקמה שעמד להדחה משום שזה היה בעיניו פשע חמור ובל יסלח. גם מבחינת הצופים - רמת העצבים ירדה דרמתית וזה העיקר.

קאראט

New member
מה? עדיין השירשור לא נמחק??

הרי מדובר בשי, אסור לדסקס עליו. הלא ידעתם זאת??

BeN ShaDe

New member
|מקיא|

הבנאדם יותר מדי מאוהב בעצמו ואני מאוד שמח שהוא כבר לא בבית. רק חבל שפספסנו את המבט המושפל שלו ברגע שהיה שומע שהוא מודח.

eli7r

New member
אותי אישית הראיון קרע מצחוק

נראה לי הבן אדם עדיין לא נחת, חבל. מה שכן הוא מלמד ממש טב את המשנה"אם אין אני מי לי" רק שהוא שכח שיש המשך "וכשאני לעצמי מה אני"

הבן אדם הכי דוחה שראיתי ב-TV

לבן אדם הזה יש לב של אבן! ומזה הכי נגעלתי...
-איך התגובות בחוץ? "לא נתקלתי באנשים כמעט מאז שיצאתי. הבוקר ירדתי שנייה לקנות מים לדרך, אז איזה ילדה קטנה צעקה לי 'אתה שי?, אפשר תמונה? אני אוהבת אותך' אבל לא היה לי מצב רוח להתייחס, ביקשתי סליחה והמשכתי". והכי אני אשמח...שיוסי יזכה....ושי

Yaki J

New member
חי בסרט. אם החברה שלו נשארה איתו אחרי כל

הדיבורים האלימים שלו עליה, אז היא באמת דוגמנית טיפשה.

u r a n i a

New member
מאוד לא מפתיע. זה בדיוק שי../images/Emo4.gif

אני מקוה שאפרת אברמוב תקרע אותו

babylon4

New member
היא כבר קרעה אותו

וזה היה לא נעים. היא לא מרחמת על אף אחד בתוכנית שלה

u r a n i a

New member
התוכנית לא מחר? (סליחה על הבורות../images/Emo9.gif)

או שמצלמים בחמישי?

למעלה