ראיתם מה מיקי עשתה?

מזל טוב על הכחול ותגובה

אם הבנתי נכון את אומר שיוסי רק אמר וזה שהוא אמר לא מחייב שהוא גם התכוון זה לא ההגדרה לשקרן ? אחד שאמר משהו אבל מתכוון למשהו אחר ?

ShukyD

New member
לא, זה ההגדרה ללהגיד משהו בצחוק

מה אתה מנסה לתפוס אז הוא אמר "יאללה חבר'ה אני הולך לגמור לכם את כל השתיה כי אני גם ככה עף" זה בצחוק, בהומור כולה ראו אותו פותח בקבוק אחד של בירה מה שקרן אסור גם לצחוק? 90 אחוז מהבדיחות בנויות על שקרים

אז בוא תלמד אותי

ברצינות ובלי ציניות מתי זה צחוק ? איך אני יודע שאתה צוחק ? איך אני יודע שאתה רציני ? על מה מותר לצחוק ? על הכל ? מתי מותר לצחוק ? מתי שבא לי ? מה הסימנים שיוסי צוחק ? שאני אדע שהוא צחק...... ומה הסימנים שהוא רציני ? שאני אדע שהוא רציני ......

ShukyD

New member
אינטיליגנציה בסיסית

זה מה שאתה צריך כדי לקלוט נימת דיבור של בנאדם ואת התגובות של האנשים סביבו

האנשים שסביבו צחקו ?

לא ראיתי אותם צוחקים ולפי נימת הדיבור הוא נשמע רציני אז הוא לא צחק תודה על ההבהרה ואני שמח שהגענו יחדיו למסקנה שהוא התכוון למה שהוא אמר

stav1991

New member
כן ראיתי פשוט חושבת רק על עצמה אין יותר מה

להוסיך אני כל כך כועסת על הבת אדם הזאתי ברמות עכשיו

יניבל1

New member
תכלס עדיף שלא יספרו לו

עדיף שימשיך לאכול טוסטים בסבבה שלו ולא יודע מזה. הרי אם תחשבו על זה , זו לא עבירה דתית אם אתה אוכל בשר וחלב מבלי להתכוון .

u r a n i a

New member
מה שמשגע אותי אצל מיקי זה בעיקר

עיקומי הפה האלה שלה. כל הזמן עושה תרגילים לשרירי הפה לכל הכיוונים - לרגע לא נחה. מה זה הדבר הזה ??

BeN ShaDe

New member
ועכשיו מיקי היא המתמודדת השנואה עליי.

מיקי היא הביצי'ת הבלונדינית של המשחק שכל הזמן מנצלת מצבים כדי לרדת אחד על השני מאחורי הגב. היא כל הזמן עסוקה בלבחון את כולם במבטים מפחידים כדי לנצל את החולשות שלהם אחרי זה בירידות שלה עם שאר הדיירים. כמו שהיא אמרה על בוריס - היא פשוט לא באה לי טוב. הנה , החזרתי באותו המשפט. הייתי רוצה לראות אותה כמה שיותר מהר בחוץ ולדעתי זה ייקרה כבר בשלבים הקרובים , אחרי שדיירי הבית יבינו שהיא עסוקה כל היום ברכישת תככים ומזימות נגד כל אחד ואחד מהם. חוץ מזה , היא נורא מוזרה - אישה בת 31 (שנראית לפי הפנים בת 40) יושנת עם דובי? ויוצאת ב-1 בלילה עם משקפיים לגינה?

baric

New member
מה........חשבתי שזה גבינה צהובה

היא ממש אגואיסטית, לפחות שתגיד לפניי ואני מקווה בשבילה שהיא תיידע את שאר החבר'ה שם ובעיקר את אשר חוצפנית אני ממש בהלם....הייתי מדיחה אותה מהרבה סיבות אבל זאת הסיבה העיקרית העיקר שהיא העשירה תאכל ותהנה ומה איכפת לה בעצם מאחרים........חוץ מעצמה לא איכפת לה מכלום ושלא לדבר שהיא עצמה נראית כמו כלום.

היא פשוט התנהגה כמו בהמה

אם היא הייתה עושה זאת בתום לב..עוד איכשהו היה אפשר להבין אותה..כי היא לא נראית אחת שמבינה משהו בהלכות של היהודים.. אבל זה שהיא המשיכה אחרי שהרב (חחח) ערן העיר לה..זה מוגזם.. מילא הייתה יכולה לשים את זה בתוך נייר כסף..

ghmain

New member
צאן ובכר

צאן ובכר... מה שאפשר לחלוב...עוף נהוג לאסור כי זה קרוב ואנשים עלולים להידרדר... אבל, אים אשר יכול לאכול בייצים עים חלב, אז למה לא עוף? מותר דגים עים חלבי, אז גם עוף מספיק שונה...

א ו ר3

New member
../images/Emo6.gif

מה זה נקניק הודו? אם זה לא נקניק הודו שעשוי מטופו או לא יודעת מה אז ממה זה עשוי? אני אשמח אם תגלי לנו

למעלה