ראש בחול : בכורה בוואלה

inbarIL

New member
סינגל ראשון רשמי../images/Emo47.gif

יואו כמה התרגשתי..:) מזל טוב הא?!
קולולולו תגידו, מי עוד ראה אותו היום ב24?

amitshilo

New member
חחח דניאל יא קורעת../images/Emo6.gif

"קומונת יואב דגני"... קצת לא מעודכן..

../images/Emo214.gifמחר הוא יהיה גדול?! ../images/Emo99.gif

הוא כבר עכשיו ע -נ - ק!!!!!!!1111 אני שומעת את הסקיצה. ואז את השיר. ואת הסקיצה. ואת השיר! כמה שינויים, כמה יופי, כמה קסם, כמה כפיר אפשטיין!!!!!!! יש שיפור כל כך גדול מהאלבום הראשון, אני רוצה כבר שהאלבום יצא!!!!!111

amitshilo

New member
וואו. וואו. וואו.

פשוט מהמם. אני אכתוב יותר עוד מעט...

../images/Emo214.gifאת תמיד נעלמת!!!../images/Emo10.gif

פעם כתבת שתשתלטי על הפורום
-זה לא קרה, כתבת שתכתבי "עוד מעט" - זה עדיין לא הגיע!
(מחכה!)

amitshilo

New member
כן, נו, אני יודעת...

זה באמת לא בסדר. אני פשוט לא רוצה לכתוב כשלחוץ ולא מתאים.. אז אני מחכה לרגע הנכון... זה באמת יגיע, אל תדאגי. בדר"כ אני מקיימת הבטחות.

שיחק אותה :)

שיר ממש יפה חחחחח ותמיד יש לו מטאפורות בשירים הוא שר יפה ממש מוכשר תגידו מתי ייצא האלבום השני? אבל מה הכוונה בראש בחול מה המשמעות?

מה זה מבחינתך פירוש?

פירוש מבחינתך זה להסביר את המילים, מה המשמעות שלהם בשבילי, או מה? אם אתה רוצה לקבל את הפירוש, עדיין לא קוראים לי כפיר אפשטיין[אבל זה בתהליכים
] אתה מוזמן לגשת לכפיר אחרי ההופעה ולשאול אותו... למרות שאני בספק אם הוא יענה לך כי זה כל הקטע שכל אחד לוקח את השיר למשמעות שלו
אם אתה רוצה את המשמעות שלהם בשבילי, אז זה גורר סיפור ועניין....

amitshilo

New member
ואם אפשר להוסיף...

יונתן גפן אמר, באחד מקבצי שיריו - "ייסורי יונתן הצעיר", שאל לנו לנסות להבין את כוונת המשורר. והאמת? אני מסכימה איתו לחלוטין. אני חושבת שהיופי באמנות הוא שאמן יוצר משהו מתוך איזשהי אמת פנימית שלו, ובנאדם יכול להבין את זה בקשר למשהו אחר לגמרי, הוא יכול להתחבר מכיוון אחר. זה מה שמקסים. בנאדם ישב וכתב שיר אי שם מעבר לאוקיינוסים, ואני שומעת אותו פה ומתרגשת. כפיר, בחיים האישיים שלו, ישב וכתב... איפשהו... וזה הגיע לאזניים שלי, ופתאום זה מסביר לי המון דברים שקשורים אליי, זה מתאר את התחושות שלי כ"כ טוב. וכאן הפירושים יכולים להכנס. אני לא נגד לפרש, אני פשוט חושבת שממילא אנחנו לא נדע למה כפיר התכוון, והכי כיף זה לדעת איך זה מתחבר אלייך... אז אולי במקום לנסות להבין מה כפיר ניסה לומר, תנסה לראות איך זה נוגע בך:) סתם, עצה

../images/Emo214.gifחחחחחחחחחחח ההצעה הייתה בצחוק ../images/Emo6.gif

וככה גם אני מאמינה, לכל שיר המשמעות שלו...זה יפה לפעמים לחשוב על המשמעות שאנו מקבלים לשיר, אבל רוב הסיכויים שזאת לא המשמעות של כפיר בכלל וזה כל היופי.אני ממש לא מתעסקת בלפרש כל מילה ומילה מהשיר, למי שיש זמן...בכיף שלו

../images/Emo126.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

שיר מדהים. אני פשוט מאושרת. הייתי על סף בכי כששמעתי אותו פעם ראשונה בוואלה. ומאז... הספקתי לשמוע עוד 1000 פעם לפחות, ומרגע לרגע אני מתאהבת בו יותר ויותר
פשוט כיף.

למעלה