"ראש גדול" ושחקנים- 'תחושת שירים'|*

אדם!!!

חחח... ראית את המסר? חחחח...אז במסר יש את המילים של השיר "קשה לי לחשוב"

אני מקדישה לאדם את השיר....

אדם.. חיים שלי אני מקדישה לך את השיר נער ונערה של שירה G: נער ונערה נפגשים בבוקר שחר מול הזריחה אווו... התאהבות קלה עוד בועה שתתפוצץ עוד זוג יונים שמחפש לו עץ רוצה להיות איתך אבל אתה איתי לא אמיתי הכל קורה רק לי תוקף אותי הכוח של האהבה נער ונערה נפגשים בחושך בסמטה הישנה אווו... שוב עוד מסיבה עד לאור הבוקר שוב עוד אהבה ששוברת לי ת'לב היא לא מבינה כמה זה כואב רוצה להיות איתך... נער ונערה נפגשים ביום חמים מול השקיעה אווו... סתם עוד אהבה סתם רומן שהתנפץ סתם אשליה A sweet dream that I had once Doing nothing But thinking Of you... Wann a be with you But you aren't true To me Everything is happening To me the taste of love Is surrounded me... חחחח.... אדם מושלםם שלייי אני א=ו=ה=ב=ת אותךךךךךך!!!!!!!!!!!!!! א!ה2ת => 0פ*7!שש!!!

ספירוש כנסי...!

טוב.. אז התבלבלתי לגמריי... אדם? טל? דור? מה?!?!?!?! חחחח... מבקשת הסבר! חיחיחיחי

חחחחחחחח מיקי...אממ.. מי שבלב שלי..

אדם... ו... דור!! חחח.... מיקיי... יאא שרוטהה... אדםםםם המשפט הזה מוקדש לך: I LOVE YOU א!ה2ת--> 0פ*7!שש!!

חחחחחחחח מיקי....

את יותר שרוטה ממני...(שזה נדירר)... נשבעת לךך...!!! חחחחחחחח... נווו אייפהה אדםםםםםםםםםם???????????????? א!ה2ת--> ספ*7!ששש!!!

נווווו איפהההה אדםםםםם????

א=ד=ם... מתגעגעיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!! כנסס לצ'אטטטט!!! פ-ל-י-ז....?????? א!ה2ת => 0פ*7!שש!!

וגם...

לאדם: מי אוהב(ת) אותך יותר ממני? ואני לא באמת צריכה לפרט... נכון?

חח אמממ מיקייי.....אני אוהבת אותווו

יותרר מממךךךך... יאלהה מלחממההה....... חחחחח... מתה עלייךך ספ*7וש...

פחחחחחחחח כנסי...

ניראה לך שמישהו יכול לאהוב אותו יותר ממני?! (דקה.. הוא יכול ליראות את זה.. נעצוב כאן...) ומלחמה? סבבה! את מביאה את הבוץ אני את הבקיני! חיחיחיחי... סתם מותק מתה עליך (יותר!)

חחחחחחחחח.... מיקיייי כנסי..

אממ... אני אמרתי לך כבר... אני אוהבת אותוו יותר ממךךך....!!!!!!!! חחחחחח... עכשיו נריב עליו כמו ילדות בגן? אמ.. הוא נשוי לך .. אבל הוא בוגד בך כפרה... אני המאהבת... חחחחחח.... א!ה2ת--> 0פ*7!ש!!!

יאאאא מיקיייי מה יש לי לספרר לךך

שאת פה... כנסיי בדחיפותתתת לצ'אט... אני צריכהה לספר לך משהו חשוב.. וזה לא מתאים לכאןן....!!!!

הנה שליי..קראו בקשע!!../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

יהונתן-skater boy(אבריל לאבין) גור-i will always love you(ויטני יוסטון) ספיר-היא לא דומה(ארכדי דוכין..או איכשלא רושמים את זה
) לאלמה-סקסית(כוכבי אקזיט.למרות שזה שיר מעפן אבל את סקסית בובע
) רועי-מי אוהב אותך יותר ממני(אכרדי דוכין
) אדם-my immortal(אוונסנס) וזהו..

שלי....

השיר שהכי מזכיר לי את רועי (הכוסון, המהמם והמושלם) ויינברג זה ממעמקים... של עידן ריכל.. שיר יפה ברמות!!!! השיר הזה מזכיר לי גם את הילד שאני הכי אוהבת בעולם.. וגם את רועי המאמי באהבה ענקית.. אדווה

למעלה