רגאיי בצאלים!!!

amnonvy

New member
רגאיי בצאלים!!!

bless! בשישי שבת הקרובים יתקיים בצאלים פסטיבל האביב מס' 2.5. אין מה להכביר יותר מדי במילים - מי שהיה כבר יודע למה, מי שעוד לא ביקר - זו הזדמנות מעולה להבין על מה מדברים..... 24 שעות של מוזיקה בסאונד לפנים, מתחמי קמפינג, מדורות, חמאם (ספא עם מי תהום טרמומינרליים - משהו בריא בטירוף ישר מהאדמה...), מאהל בדואי, מתופפים ובעיקר וייבס שאין בשום מקום אחר. הכניסה תמורת 60 ש"ח בלבד ליומיים, בלי חסויות מסחריות, בלי דאווין, רק מוזיקה and some good vibes... מגיעים מת"א באוטובוס 373 (ישיר), 374/379 (עם החלפה במגן) מב"ש ב- 030, 034 או בטרמפים... צאו מבבילון לסוף שבוע, תעלו דרומה, למדבר, כל עוד הוא ירוק, ובואו לנשום קצת אוויר והרבה רגאיי. jah bless! אמנון.

אמנון-->>>

נראה לי במחשבה שנייה אם אנ'לא באה זה יהיה פיספוס
האמתי שזה גם זול מאוד!! הסיבה שאנ'לא באה כי זה רק יומיים- יאנו רק מגיעים ופתאום זה נגמר וגם בגלל שאין כל כך הרבה אמנים..\ תהנו לכם, כל מי שהולך!! -כשף!

S t o l a

New member
תבואי תבואי... יהיה מגניב ! :)

אפשר לדעת מי מופיע מתי? כאילו איזה הופעות יש בשישי ואיזה בשבת? כי אולי אני יגיע רק ליום אחד או משהו... או לשניהם.... נראה כבר...

amnonvy

New member
ליין אפ

לגבי חלוקת הליין אפ, אל תתפוס אותי במלה - אבל זה הולך פחות או יותר כך: יום שישי - יגאל (חוד המחט,106fm), אחרית הימים, התקווה 6, dub flowers, afficoman & the brass brothers, yesaya, קטרודה וייבס. בשבת - tam-tam-ma, ד"ר רגאיי, תמימי דעים, רגאייסטאן, פון-פון רגאיי. רק לבוא...

amnonvy

New member
כשף....

ככה... לא אני אהיה זה שאשב עלייך ואנסה לשכנע, לגמרי לא. אני רק אציין כמה דברים חשובים - ואסיים בהם... נכון - זה רק יומיים ואין שמות של להקות גדולות - אבל נראה לי שהסיבה שנתת שבגללה את לא באה קצת מוזרה... בד"כ אירוע שמרגיש כאילו נגמר לפני שהתחיל הוא אירוע מעולה שאיננו רוצים שיתסתיים. להזכירך - את נוהגת לשלם סכום דומה בכניסה לבארבי או לכל מועדון אחר - בשביל אמן אחד או שניים. יכולנו להעמיד ליין אפ של פאנסט, תומר יוסף, מוקי וכל שאר חברנו - שהיו שמחים לבוא ולהופיע גם במחירים מצחיקים - אבל המטרה היא לנצל את הבמה ולתת אותה ללהקות שזקוקות לתמיכה הזו שלנו. להביא את ה"תותחים" זו חוכמה קטנה מאוד - העניין הוא קידום המוזיקה, תמיכה באמנות - ולא התעלמות מההרכבים הצעירים כדי להבטיח ריווחיות. מבחינתנו - הגישה הזו הוכיחה את עצמה פעם אחר פעם - כששב"ק באו לעבוד אצלנו על כנען 2000, לפני שמישהו השתין לכיוון שלהם בקהילת הרגאיי, או כשתומר יוסף בא לתת הופעה ראשונה לפני האלבום הראשון כשכולם טענו שהוא יודע רק סטנדאפ, או לחילופין - כשכולם שאלו מי זאת קרולינה שאנחנו מתעקשים כל הזמן להביא... את מבינה, כשף, זה מה שאנחנו מנסים כבר שנים ארוכות לעשות - ומצליחים לא רע. ואמנם האמנים שציינתי יבואו בשמחה אפילו בחינם - אבל עכשיו צריך לתת את הבמה לצעירים מהם, שזקוקים לה. וכנ"ל לגבי רמי רודבוי או איימר - המקום שלהם כבר מובטח בקהילה - אנו משתדלים לתת את הבמה לאלו שצריכים דחיפה (וכמובן - לאלו שהולכים איתנו כבר שנים והם בחזקת משפחה...). אני לא יודע אם יצא לך או למישהו אחר פה (טוב, זוסמן זה משהו אחר...) לבקר בצאלים. אני בטוח ששמעת כמה דברים. מה שבטוח - הפסטיבל הזה הוא לא בומבמלה או בראשית או אקספיריאנס. לא תראי אצלנו חסויות של קוקה קולה או שאר בומבוקלאט אביזרי בבילון. זה אירוע מוזיקה ווייבס לא מסחרי. אף אחד לא דופק פה קופה. זה אירוע שמיועד לקידום המוזיקה ולחיזוק הוייבס. משהו שאולי כבר אין ממש בארץ, לצערי. אם הלהקות לא לרוחך או הזמן קצר מדי - אין דבר. אני רק יכול לקוות ולהניח שכנראה תתחרטי... ממש כמו כל מי שלא בא שנה שעברה.... jah bless! אמנון.

sista natty

New member
בצאלים גם המציאו את הגלגל!../images/Emo31.gif

עם כל הכבוד לפסטיבל שלכם, ושיהיה רק בהצלחה, הניסוח שלך והדרך שבה אתה מתאר את הדברים מקוממת. ..." כששב"ק באו לעבוד אצלנו על כנען 2000, לפני שמישהו השתין לכיוון שלהם בקהילת הרגאיי..." "זה אירוע שמיועד לקידום המוזיקה ולחיזוק הוייבס.משהו שאולי כבר אין ממש בארץ, לצערי...." כמו שאנחנו תמיד יודעים להגיד לכולם- בשביל לפאר דבר אחד, לא חייבים לרמוס דבר אחר בדרך... כמי שתמיד יוצא כנגד תרבות הבבילון ומשתמש בקלף הזה לקידום ותיאור כל הפקה שאתה קשור אליה- לכלכת... הפעם באמת. חבל שאתה מתלכלך ברפש בשביל לתרץ ולהצדיק את הליין אפ הבינוני. וגם אם אתה באמת עומד מאחוריו, יכלת לעשות זאת בצורה יפה יותר, הרי אם אתה מאמין במה שיש לך ביד אז אין צורך לקטול דברים אחרים בשביל להוכיח זאת. (חומר למחשבה) בכל זאת- הצלחה לכולם ושיהיה חג שמח ומלא בוויבז, איפה שלא תהיו. חן.

ZeusMan

New member
אין צורך לכעוס על גבי דפים נקים אלו

יש ביפים ?! במתותה סגרי אותם בפני אלו שקשורים לאותם נושאים...

amnonvy

New member
הגזמת...

חן, אני לא ממש בטוח כמה את מכירה אותי - וחבל על ההתלהמות המוזרה הזו. נכון, ייתכן וניתן להבין כאילו אנחנו המצאנו את הרגאיי - ואני מתנצל - לא לכך התכוונתי. גם לא לכך שמי מהאמנים שמניתי לא היה מצליח ללא צאלים, חלילה. הם חברים מאוד מוכשרים ואין לי ספק שכל מה שלא היו עושים - היו זוכים להצלחה. נראה לי שאת, לעומת זאת, דווקא מחפשת את כשלי המילים כדי להכנס במי שלא יהיה. הליין אפ בינוני? חבל לי שאת חושבת כך. אני אישית מאוד מרוצה מכל הלהקות האלו שמנסות לייצר מוזיקה מקורית בזמן שהקהל מחפש דווקא את הדי- ג'ייז. זה נראה לי כבר הרבה יותר מבינוני - וחבל לי לשמוע שאין הערכה ותמיכה אליהם בשל זה. הם אמנם לאו דווקא נמנים על הסאונדים שמפוצצים מועדונים בת"א - אבל הם מנסים ומצליחים לייצר מוזיקה מקורית - וזה כמעט קדוש, לפחות לפי התפיסה שלי לגבי מוזיקה. כמה מהלהקות האלו את שמעת לפני שהכרזת עליהן כבינוניות? את יודעת מה - אפילו אם הן אינן עומדות בסטנדרט שלך - לדעתי יש להן המון מוזיקה נהדרת להציע. דעתי האישית - הן מעולות. "משתמש בקלף הזה לקידום ותיאור כל הפקה שאתה קשור אליה"? - את מכירה אותי? את יודעת ממה אני מתפרנס? תני לי להבטיח לך שאף לא אחת הההפקות להן אני מנסה בכל כוחי לעזור איננה קשורה לכיס שלי. אני אכן חי מהפקות - אך לעולם לא תתפסי אותי מקדם בשום פורום הפקה אותה אני עושה. אני קצת סולד מזה. וממילא הן ברובן לא בתחום הרגאיי. מה שכן - אני מנסה בכל מאודי לקדם הפקות שאני מאמין במהותן, שאני מאמין במניעים של המפיקים שלהן. זה נכון ליונייטד רוטס, לעין חרוד, לצאלים, ללרוז, לתומר, ללוס כפרוס ולעוד מיני הופעות אותן אני מנסה לעזור לדחוף. אני פשוט אוהב את מה שהם עושים לטובת המוזיקה, מכבד את זה ומנסה לתת יד. יש לי את האינטרס שלי - אבל הוא לחלוטין לא כלכלי. לקטול אחרים? יקירתי - בשנים האחרונות אני עמוק בתוך הפסטיבלים שמנית - ובתור מנהל צוותי הקמה ומפיק בפועל אני יודע מה ומי עומד מאחוריהן - ואני שומר את דעותי, טובות או רעות - לעצמי. הבעיה שלי היא ההתמסחרות - ונגדה יצאתי. אם הובן שאני מזלזל או מטיל רפש על מי מאותם מפיקים - עמו ועם שאר הקוראים הסליחה על הלכלוך. לא זאת הכוונה. הכוונה היא להדגיש את העובדה שצאלים (לצורך העניין) יעדיפו תמיד לא להתמסחר, לא לפוצץ בשמות - ולו רק כדי שהקהל שחי ומתפרנס בישראל, jah bless, לא יצטרך לשלם סכומי עתק כדי לראות ולשמוע תרבות. (מה לעשות? הסביבה הסוציואקונומית היא של קיבוצים לא עשירים במיוחד, מושבים ועיירות פיתוח) לי אישית זה חשוב ביותר. נכון - יש עוד כאלו (פסטיבל בשקל של שאנן סטריט והחבר'ה, פסטיבל המוזיקה בלוד ועוד) - אבל ברגאיי הם חסרים. תחשבי את על הפסטיבלים הפופולריים שנותנים גם רגאיי ותחשבי לבד מי מהם מביא רגאיי מתוך אהבה - ומי מתוך הבנה של הפוטנציאל הכלכלי של קהילת הרגאיי התחרחבת.... אני מבטיח לך שאני יודע את התשובות לעומק וממקורות ראשונים - ולכן אני מעדיף לקדם את הקטנים, אפילו אם לטעמך האמנים שם בינוניים. ככה זה - במציאות שלנו לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לשלם 200 ש"ח על פסטיבל או 70 להופעה אחת, על אחת כמה וכמה אם הוא רוצה להביא את אשתו והילד לשמוע מוזיקה... אבל בעיקר נראה לי שאת מחפשת קצת להכנס... את מטיפה לי לענווה - ולא נוהגת כך בעצמך. מתנצל אם הובנתי כלוקח בעלות צאלימית על הרגאיי או על המצאת הגלגל - ובטח שמתנצל אם מישהו נפגע, אלא שלא נראה לי שיש נפגעים למעט אלו שמחפשים את זה.... ומצטער על העצבים. נראה לי שיש כאן התעסקות לחלוטין טיפשית בתפל ולא בעיקר. יום טוב - ואת עדיין מוזמנת, אולי חלק מהאמנים יפתיעו אותך. אולי גם האווירה האחרת. אמנון.

sista natty

New member
אמנון...

מחפשת את כשלי המילים בשביל להכנס במי שלא יהיה? ... אני נורא מצטערת שזה הרושם שעשיתי עלייך ושבכך אתה מסכם את הביקורת שלי במקום להתייחס אליה ברצינות, על אף שהבהרת את דברייך בצורה שמניחה את הדעת, חבל לי שאתה מאמין שאלו המניעים שלי. בכל מקרה,כמו שכבר אמרתי- הרבה הצלחה לכולם , ו"בינוני" זה לאו דווקא ביקורת לשלילה, פשוט לקרוא לילד בשמו.עם כל התמיכה ביוצרים חדשים. אולי אפילו נתראה בפסטיבל.....

amnonvy

New member
סיסטה

אני מתייחס לביקורת שלך במלוא הרצינות - ולכן ההסבר וההתנצלות לכל מי שעלול היה להפגע. אלא שנראה לי שלבוא ולהניח שאני מקדם אירועים בהם אני שותף תוך זריקת סיסמאות נגד בבילון זה לחלוטין לא פייר, בטח ובטח כשאין ולא היה לי שום רווח כלכלי מאף אחד מאירועים אלו. שוב, הרווח שלי הוא אחר. את מיהרת מדי לשפוט, לטעמי, וחבל. קצת מצחיק שאת טוענת מיד אח"כ שאני שופט את המניעים שלך לא נכון. ולגבי הבינוניות - אני שוב לא מסכים. ההרכבים הם הרכבים צעירים ולקרוא להם בינוניים, איך שלא תהפכי את זה - זה ביקורת לשלילה, בטח ובטח אם לא שמעת את כולם. ההעדפה להביא אותם ולא את אלו שתסכימי לכנות אותם טובים (פונקציה של מכירת דיסקים? של הכרה ציבורית? של מה?) היא מתוך הרצון לקדם ולתת במה, וכן, מתוך הקו המנחה של לא לגבות יותר מ- 60 ש"ח בכניסה. לא ביקשתי את המשוב החיובי - אבל הביקורת הזו, כולל המחשבה שאני זורק רפש על המתחרים (שהיא מעט מטופשת עקב העובדה שאני מתפרנס מחלקם) היא לא פחות מעלובה ומעליבה. אם האמנים והיוצרים החדשים הם בינוניים לטעמך - עוד לפני ששמעת אותם - יש פה בעיה - ואפשר אולי להקיש דרכה על העובדה שלא מצליחות להתפתח כמעט להקות עם חומרים מקוריים - בטח ובטח מול הפריחה של הדי-ג'ייז. קצת מצער אותי שהרבה יותר קל והגיוני ואולי גם נחשק להיות די-ג'יי מליצור מוזיקה מקורית - וזו בעיה קשה וידועה היטב לכל מפיקי המופעים ולקהל. וסתם שתדעי - את סיסטר קרול,לדוגמה, שאת הבאתה אנחנו יזמנו ואת הקשר עימה יצר ג'הרון - לא נביא לצאלים בגלל שעלות הכניסה שנצטרך לגבות תהיה מופרכת ביחס לקהל שלנו - ובשביל צאלים הקהל שמלווה את המקום כבר למעלה מעשר שנים - הוא המשאב החשוב ביותר. ואם את אומרת שזה לא אופייני לי ולא מתאים לאחד כמוני להתלכלך ככה - תני לי לפחות את הקרדיט שאולי צברתי אצלך לפני שאת משתלחת בי. מאחר ומיהרת ותוך דקות ספורות מהודעתי הראשונה כבר נתת תגובה סמי-נזעמת - נותר לי רק לפקפק במניעים שלך. את לא נותנת לי את הקרדיט, אבל מצפה שאתן לך ושלא אשפוט אותך - וזה לגמרי לא הוגן. אני לא מתיימר לומר מה אופייני לך או לא. וזהו. מספיק עם זה. האירוע הזה הוא דבר נקי, כנראה הרבה יותר נקי ממה שמשתמע מדברי. במקום יש וייבס שלא ראיתי בהרבה מקומות אחרים. שילוב של הרבה גורמים. כל מה שאוסיף ואכתוב רק יכול ללכלך את העבודה המדהימה שעושים שם הראסטות תוך כדי שירה וחיוכים - ולכן פה אפסיק. ויחד עם הכל - מקווה לראות אותך שם, ומקווה שלא תתאכזבי אם תגיעי. ושוב - המון כבוד לכל האמנים שיופיעו (וגם אלו שלא יופיעו בהזדמנות זו) - שמתעקשים ויוצרים מוזיקה פה בארץ שזה כל כך לא מובן מאליו בה, גם אם הם לא מוכרים אלפי עותקים. רק תמשיכו! jah bless! ושוב, מתנצל אם יש נפגעים - אם מהמילים ואם מהאוויר הרע, שבוע מצויין, אמנון.

REL YESAYA

New member
בקשר למה נחשק ומה לא נחשק

אין ספק שהדבר מספר אחת זה לנגן את המוסיקה שלך לייב!! עם כלים!! ולהקה... אבל הדבר השני הכי כיף זה להגיש את המוסיקה שאתה אוהב לאנשים!! כבוד נתראה בצאלים אריאל

yaarasta

New member
קרם דל הקרם?

תמיד עדיף לראות את הטופ של הטופ בליין אפ מטורף. לא? לא!!!!!! בצאלים הייתי מספר פעמים בשנים האחרונות. בהופעות, במסיבות, או סתם על הבר. אין ספק שבמקום וייבז מהסוג שרק שם אפשר לקבל אותם. ולא בשום מקום אחר בארץ. בפסטיבל שנה שעברה לא הייתי, אבל השנה אני מבטיח לעצמי (ולכם) שאני אהיה שם. אני מסתכל על הפלייר, ואומר לעצמי למה מובטח לי לבוא: התקווה -6 מבחינתי בדרכם להיות הפורצי דרך הבאה, מבחינת חומר מקורי מול ביצוע והופעה על הבמה, yesAya Crew מבחינתי מתקדמים בצעדי ענק לכוון "סאונד השנה". ואני לא משוחד לגבי זה
"תמימי דעים" מעבירים סוג שונה של רגאיי פה בארץ לפי דעתי, שמעתי רק הקלטות שלהם מהופעות, מצפה לראותם. רגאייסטן ן Tam Ta Ma מעניינים אותי מאוד, שמעתי דברים טובים. אפיקומן & The Brass Brothers הלא הם אונגי וספי (החצוצרן של פאנקנסטיין) מעין חרוד, השילוב הזה הוא משהו שבשבילו לבד הייתי משלם 60 ש"ח בשביל לראות שוב (משהו מנצח!!!!!!) כל סט של יגאל גאנג'ה וייבז זה כמו סט מדיטציה, מול השקמה מצלצלת! ד"ר רגאיי הינו הדוקטור, ואני מחכה בקוצר רוח לסט נוסף שלו! אחרית הימים, ירושלמים עם קצב לא רע! ו- DUB FLOWERS לעולם לעולם אינם מאכזבים!!! (סליחה עם שחכתי משהו..?) בכל מקרה, אני באמת מאמין שמשהו באופן ההגשה של ה"סאונדסיסטם" מצליח להעביר את מושג "ההופעה החייה". אני אפילו מחזק את מה שאמרתי כרגע בכך ששואו של סאונדסיסטם יותר דומה לשואו של הופעה, מאשר לשואו של די.ג'יי (במונח הישראלי של המילה). כמובן שאין על תופים/בס/גטרה/גלידים/בראס/פרקשנז/שירה, אבל לא תמיד יש "תקציב"....
בכל מקרה, אי אפשר שלא לראות בוודאות את מניעיהם של רבים מן המפיקים שפועלים בשטח: בוםבמלה - 150-180 ש"ח כרטיס, הופעות גדולות+ צעירות, מתחמים, קמפינג, המוניות, והרבה רעש, קהל איכותי מול סתם מציקנים וכו' (ממוצע של השנים האחרונות מונה 20,000 איש) GROOVE על הכנרת - הופעות גדולות, יקרות, נוצצות, שלושה ימים, ללא קמפינג/מתחמים. המוני אך "איכותי" (whatever da fuck dat means!) 300-330 ש"ח כניסה לכל שלושת ימי ההופעות, 100-120 ש"ח ליום הופעות אחד. (אמנם יקר, אבל תעשו חישוב כמה יעלה לראות את מוש בן ארי + סיסטר קרול + FUNSET + פורטיסחרוף + שוטי הנבואה ותבינו למה זה שווה את זה, למי שיכול להשקיע את הסכום כמובן). צאלים - 60 ש"ח ליומיים, וייבז היא מילת המפתח, הופעות איכותיות, קהל מפרגן, קהל צבעוני, הופעות מעולות, דגש נוסף על וייבז גבוהים!! לפעמים הטוב ביותר, הוא לא תמיד הטוב ביותר, ולא תמיד הטוב ביותר.... seeeeeen? לא אתחיל לפרט את דעותי על אופן "פרסום" הארועים השונים, אבל הבהרתי את המסר נראה לי. -יער

אני מסכימה איתך לגמרי אמנון..

"בד"כ אירוע שמרגיש כאילו נגמר לפני שהתחיל הוא אירוע מעולה שאיננו רוצים שיסתיים". -התכוונתי שזה טיפה קצר, יאנו רק שישי שבת. טוב, אולי כי אני רגילה לפסטיסלים יותר ארוכים, גם בוםבמלה אני מגיעה יום לפני וחוזרת יום אחרי- כי הזמן טס!!! *שוב, זו רק דעה של אחד מהקהל, אני מאמינה שיש כאן כמה שחושבים אחרת =) השיקול שלי הוא גם השיקול של כמה חברים שלי שמתי לב, ואם תרצה אני אסביר לך כבר ביותר פרטני למה השיקול כזה. שיהיה לך ולכולם יום נפלא!! מדהים!! מלא אהבה בין אדם לחברו (= -כשף!

amnonvy

New member
יש משהו בזה...

כשף, אני מבין את הדעה שלך, גם אם לא לגמרי שותף לה. אין ספק שהרבה יותר כיף לבוא לאירוע מתמשך שמכניס אותך לתוך מן בועה שכזו - תראי את הפסטיבלים הגדולים באירופה שנמשכים גם 8 ימים או יותר וממש יוצרים עולם נפרד משלהם - וזה לגמרי מומלץ (אם יש לך זמן וכסף - יש בקיץ את rototom sunsplash באיטליה - פסטיבל רגאיי מדהים, לא פחות). לצורך העניין האירוע בצאלים הוא פחות פסטיבל ויותר אירוע של 24 שעות של מוזיקה. מן מסיבה ארוכה עם ערך מוסף של פעיוליות לילדים (מה לעשות, החבר'ה מתחילים להשריץ - אבל עדיין רוצים מוזיקה...). אמנם הייתה מחשבה בהתחלה לעשות אותו שלושה ימים - אבל זה היה מייקר את עלות הכניסה למחיר אותו לא רצו לבקש מהקהל הנאמן של צאלים - מתוך כוונה להגיע גם לאוכלוסיות שוחרות רגאיי שאינן יכולות להרשות לעצמן את התענוג מהבחינה הכלכלית. זהו - אם תגיעי - אני אשמח - ואני בטוח שגם את לא תתחרטי על הטיול לצפון הנגב בתקופה הקצרצרה בה הוא ירוק. קצת אוויר מדבר וחול מאפריקה.... אם את רוצה פרטנות - את מוזמנת לכתוב לי ל- [email protected] יום מצויין, jah bless! אמנון.

אחלה!!

הבנתי הכל עכשיו!!! בעצם, אם אנ'לא באה אני מפסידה משהו מפציץ!!!!!!! ואני בעד אירועים שיש גם פעילויות לילדים!!!!!!! *חח יו אני חופשי סוטרת את עצמי אבל, השיחה הזו שינתה לי ת'כל חוט המחשבה על הפסטיבל!!!!! שיהיה לכם המשך יום נהדר מלא בסאטלות כל כך ציבעוניות שתתגעגעו ללבן!!
-כשף!

SaBaGMaN

New member
חבר'ה

חבל על על ההתנגשיות מי שרוצה יגיע מי שלא, שלא יגיע. אין טעם תמיד להסביר ולהכנס אחד בשני עזבו אותכם חארטות. אחריי שיחה מגניבה על טוסט ליפנות בוקר עם חבוב ממישפחת צאלים (אורי) הולך להיות משהו טוב! בצאלים יש וויבס מאוד חזק! שאני אישית לא ראיתי באף מקום אחר..בלי דיס לאף מקום או מועדון כי לכל מקום יש את הווייב שלו ואני ממש לא קשור או מיחצן את הפסטיבל אני מדבר בתור אדם שהיה שם כמה פעמים בודדות ומאוד התחבר.. אם יש פה עוד באר שבעים שמגיעים צרו קשר מיתארגנת לה איזה קבוצה.. בקיצור חבר'ה תשתדלו לישמור על האוירה הטובה של הפורום עזבו בצד את כל המריבות והשטיות "שאין מילחמות כולם מנצחים" אמר וצדק! המשך שבוע מוצלח לכולם bless

amnonvy

New member
יה מאן!

מילים כדורבנות (מילות כדורבנים?!), מתנצל על התפלות ועל לכלוך הפורום המצויין הזה, כמו שאמר גוטה - "גרר אותי - נגררתי..." ואם גם נתת את השיחה עם אורי (אני עוד לפני היומית איתו...) וגם אומר שהג'מעה הבאר שבעית מגיעה - בכלל אשרייך! היית בצאלים או ששוחחתם בטלפון? ראית את המתחם? ספר לי אם יש הערות.... jah bless! אמנון.

למעלה