רגאיי בצאלים!!!

SaBaGMaN

New member
well

האמת אנחנו לא מכירים כולכך טוב,בזמנו אורי היה בא לקיו ז"ל ליפניי שבועיים הוא בא לבקר אותנו בליין של החברים בקלאב 69 בהתחלה לא ממש זיהנו אחד את השני הוא בלי הכובע אני פחות 40 קילו אבל לפי החיוך הגדול על הפנים הבנתי שזה הוא מי פה לשם דיברנו היה על הכיפאק בסוף הלילה הוא נתן לנו איזה טרמפ לבית אז ליפניי ישבנו אני הוא ועוד 2 ראסטות על איזה טוסט.. החלפנו מיספרים בע"ה אוליי נריץ איזה שיתוף פעולה אני אשמח,לסיכום איך שאומרים הוא בחור 10!! מקווה מאוד להגיע ולהביא איתי את שאר החבר'ה לא ממש ברור מי מהם יבוא אני בכל אופן מאוד מקווה להגיע! !RESPECT

amnonvy

New member
ב"ש

נכון, היו ימים שהיינו מוצאים את עצמנו באופן קבוע בקיו - ואכן אורי היה מגיע באופן הרציף ביותר (היינו בד"כ מסטולים מכדי לנוע באותה תקופה...אבל הפעמים בהן כן היינו מוצאים עצמנו בקיו היו נפלאות - ורצופות בחוויות ביזאריות מעולות....אם תרצה - זה כבר נושא לשיחה פנים אל פנים...). בחיוך שלו אכן בלתי אפשרי לטעות. בכל מקרה, ראס, נשמח מאוד לראות כמה שיותר חבר'ה מבירת הנגב ומסביבתה. כמובן שהדוקטור יעזור מהכיוון שלו - אבל חשוב לי, באופן אישי, להגיע גם לכמה שיותר חבר'ה מהקהילה האתיופית בב"ש. בזמנו גיל ראסטה ניסה להגיע אליהם כדי להביא אותם לבוג'ו בנטון בפלמחים - אך באופן ברור מראש - המחיר מנע מהם לבוא (היו כאלו שבאו - ולא נכנסו, ככה זה לחיות בשוליים...). חשוב לי, אם תוכל ואם תרצה, לנסות לחזק את הקשר איתם, לתת להם את ההרגשה שהם לגמרי חלק מהעניין, מאיתנו, מציון. לספר להם על המחיר הסביר ועל מה שקורה שם. עם הקהילה באופקים אני בקשר רציף - אך בב"ש יש לי פחות קשרים איתם. בכל מקרה - נתראה בצאלים, יא ראס. אשמח מאוד להפגש שם ולקשקש.... jah live! אמנון.

SaBaGMaN

New member
בשימחה!

האמת אני בקשר דיי טוב עם כולם היום ניתן כמה טלפונים או שנירד לאיזה בירה בשכונה ליבדוק מה קורה איתם..שנה שעברה חלק מהחבר'ה באו הם מאוד נהנו בתור אחד שמגיל 0 מכיר ויודע מה קורה עם בני העדה אלויי שלא להכנס להופעה של בוג'ו הייתה הבעיה שלהם.. טוב שיחות כאלה אני מעדיף לעשות לא במיקלדת אז אם בע"ה אני אגיע נישב על איזה כוס בוץ ונריץ איזה שיחה על הקיו או כל דבר אחר.. אני אשמח לעזור ולתמוך בארוע המוברך הזה בכל דרך! רק טוב ראסטה! jah bless

RastaTzlila

New member
ואו...

נשמע דיי טוב אך למען האמת אין בידי את התקציבים לכך, בשנה שעברה שילמנו בכניסה 25 שקלים שגבו מאיתנו... הייתי בטוחה עד כה כי זהו המחיר שאני הולכת לשלם השבת הזו, בתור דרומית שבאה למקום החגיגות הקבוע... ומשלמת מחיר סמלי וסביר בכניסה כתמיד. אולי בבארבי הופעה של אומן חו"ל אורח עולה מחיר גדול אך כאן לא מופיע אומן חו"ל וזו גמכן איננה הופעה בבארבי. וצפויים להגיע אקסטרה אנשים מאשר האנשים המגיעים לערב אחד בבארבי... מאחר ואני מתגייסת ביום ראשון אז חשבתי להגיע בשישי ולחזור כבר בשבת בבוקר, אך המחיר הינו מופקע מידי, אני אנסה לגרד את מה שיש לי בכיסים, למרות שהנני בספק מוחלט שאצליח. הפסטיבל בשנה שעברה השאיר טעם מתוק בפה, וחבל שמה שמשאיר ביני לבינו השנה זה אמצעי דפוק שאין. חבל שזה נראה ככה :/

../images/Emo121.gifאיחרית הימים../images/Emo6.gif גם כן סיפור

בדירה הקודמ קודמת של אח שלי הייתי פעם וראיתי אנשים מתאמנים. יום אחד במדרחוב בירושלים הם עשו הופעה... וזיהיתי את הסולן/גיטריסט. מסתבר שזה הם

למעלה