רגע של שפל רוח...

• פותח הנושא sovs
  • פורסם בתאריך

sovs

New member
רגע של שפל רוח...

לילה/בוקר טוב לכולם... הייתי רוצה לכתוב את מה שאני מרגיש, אולי זה יעזור... אולי זה יוריד לי קצת אבנים מהלב ואולי לא אבל אני אנסה. הסיפור הוא כזה. לפי הרבה מאוד אנשים וגם לפי דעתי יש לי חיים נהדרים, יש לי משפחה שמאוד אוהבת אותי ומאוד תומכת בי, יש לי עבודה מעניינת שאני נהנה ממנה, מבחינה כלכלית אני מסתדר בסדר גמור, מבחינה שיכלית אני מאתגר את עצמי בקורסים ובחוגי העשרה, יש לי כמה חברים (חלקם יותר טובים חלקם פחות)... אבל אתם יודעים אני לא מרגיש שלם... חסר לי משהו... וזה אוכל אותי מבפנים וזה הורס לי ומשפיע על כל שאר הדברים... הייתי פעם בקשר מאוד ארוך (3 שנים) שנגמר כבר יותר מלפני שנה וחצי... ואתם יודעים מה מאז אין לי כלום...מבחינה רומנטית אני במצב יותר גרוע ממדבר סהרה... תחשבו כמעט שנתיים וכלום, נאדה, זליצ', אפס וכו'. אני באמת לא מבין האם יש משהו רע בי??? יש משהו שאני לא יודע עליו??? אני נראה לא רע (בואו נהיה כנים אני לא אטען שאני דוגמן או משהו כזה אבל טוב לי עם מה שאני) אני חושב שאני בן אדם מעניין ואינטליגנטי בתכלס אם הייתי בחורה הייתי מזמן קוץ על עצמי, אבל פלא ופלא כבר כמעט שנתיים ואף אחת לא קופצת עליי... וזה מתחיל להשפיע לי על החיים ואני לא יודע מה לעשות... יש לי ידידה שלפני חודש עזבה לחו"ל לכמה חודשים ומאז שהיא עזבה המצב שלי התחרבש לגמרי... יש לי מצבי רוח כמו שלא היה לי אף פעם ועוד כל מיני דברים וזה מוזר לי... מקווה שמישהו הבין משהו מהסלט שנכתב פה... אשמח לשמוע תגובות, וגם סתם אם אנשים יסמנו שקראו את זה, זה יעזור לי, אחרי הכל אין האדם נועד להיות לבדו... שיהיה לכולנו בוקר נהדר עוד שעה וחצי עבודה ויהיה טוב...

תרגיש טוב ובריא !

אומרים..תקשיב לבעיות וכאבי אחרים תרגיש טוב! עם כל ההרגשות שלך המצב שלי עדיין יותר כואב ומסובך ! אבל צריך לחיות את החיים! {כל הכבוד שאתה כותב את רגשותיך כך פה זה יפה}

על בשרי למדתי

כדי להיות מוכן לזוגיות צריך ללמוד מהי בדידות על מנת להעריך את הזוגיות הנכונה אתה חייב ללמוד לאהוב את עצמך ורק על ידי בדידות אפשר תנסה להנות לחיות את היום ובאמת להיות מרוצה בחלקך ממה שכן יש לך ואז יבוא אליך עוד אל תשב ותחכה בקשר לידידה שלך... אולי זו תחושת פספוס בגלל המצב שאתה נמצא בו לבד ומרגיש בודד אולי אתה אומר שזה יכול היה להיות אחר אל תתחיל לחלום על זה כמו שאמרתי תהנה מהיום וממה שכן יש לך ולא ממה שיכול היה להיות

שלום

כנראה, לא היה לך מזל ולא מצאת את המתאימה. נסה להשתתף ביותר מסגרות חברתיות שמענינות אותך, ושם תכיר אנשים חדשים ואולי בסוף תמצא חברה לחיים. השתדל לשמור קשר טוב ככל שתוכל עם הידידה, שוחח אתה בטלפון והחלף אתה מכתבים, וכשהיא תחזור חזור לקשר טוב אתה.

למעלה