רדיוהד לא יגיעו השנה לארץ...

unsure

New member
רדיוהד לא יגיעו השנה לארץ...

ממה שהבנתי מאתרי החדשות... חבל!... .....אולי ´סיגור רוס´ יופיעו?!

Her Circulation

New member
נכון בהחלט

רדיוהד סיימו את הטור הנוכחי במיני טור שכלל 5 הופעות ביפן. יצא לי להיות בהופעות בטור האחרון לפני חודש , באירופה , פגשתי את הלהקה עם עוד שתי בנות שאיתן הסתובבתי בטור, אמנם בשיחה איתם הם לא הזכירו שום דבר על הופעות אבל אחת הבנות איתן הסתובבתי אמרה לי שבפגישה אחרת שלה עם פיל הוא אמר שהם יוצאים למשהו כמו שישה חודשים של חופש מהופעות אחרי הטור הנוכחי. סיגור רוס - הלוואי...הם נפלאים בהופעה חיה :)

Lull

New member
סיגור רוס!!!!!!!!!!!!

הלוואי!!!!!!!!!!! אבל הם בחיים לא יופיעו פה

unsure

New member
למה לא?

צריך להציאה להם... אולי הם יופיעו במועדון קטן יחסית. לא בטוח עם זה "ישתלם" להם, אבל אולי... אולי... אולי...

Lull

New member
לא שווה להם!

אף אחד בישראל כמעט לא מכיר אותם ....

Lull

New member
אין פה להסכים או לא להסכים..

זה עובדה.. אין להם הרבה מעריצים בישראל. בכלל בכלל לא. לא שווה להם לעשות פה הופעה. [ביי
]

unsure

New member
דווקא לא!

במסעותיי למצוא עותק של: Agaetis Byrjun גיליתי מי פיו של אחד מבעלי החנויות הדיסקים שאזלו כל העותקים בארץ! (למזלי Tower שמרו איזה עותק במקום שאף אחד לא ראה :))

Lull

New member
אני יודעת..

גם לי קרה משהו דומה. אבל בכל זאת... אף להקה לא באה לארץ אם אין ממש ממש הרבה מעריצים וכתבות בעיתונים וכאלה. תחשבו... בלר לדוגמא, לא היו אף פעם בארץ [
] ואתם רוצים להגיד לי שאין מספיק מעריצים של בלר בארץ ? אני יכולה לתת עוד מלא מלא דוגמאות כאלה.. הלהקות היחידות שבאות לארץ, הם אלה שבאמת עושים רעש עליהם. לצערנו.

unsure

New member
העיקר...

שהמוזיקה עצמה מגיעה לכאן :) אני הולך, להתראות.

Lull

New member
*nods* ../images/Emo13.gif

גם אני הולכת. מבחן בהבעה מחר, אתם יודעים. ארר. ביי.

למעלה