רדיפה פוליטית?

Harrington

Well-known member
מנהל
מנדלבליט: "יכול להיות שכן נתגלגל לנבצרות לנתניהו"
אין בדבריו אלו של מנדלבליט משהו שמלמד על רדיפה פוליטית. בס"ה הוא אמר שאם רוה"מ יבצע צעדים שנראים/נחשבים כהתערבות בהליך הפלילי נגדו, או אז (ולא לפני כן) יתכן שנחזור לדבר על נבצרות.
זאת אמירה נכונה לחלוטין מבחינה משפטית והיא לא מצביעה על שום רדיפה פוליטית מצידו של מנדלבליט. להיפך, זאת אמירה די מתבקשת ונכונה כמובן.

נסיך.333

Well-known member
אין בדבריו אלו של מנדלבליט משהו שמלמד על רדיפה פוליטית. בס"ה הוא אמר שאם רוה"מ יבצע צעדים שנראים/נחשבים כהתערבות בהליך הפלילי נגדו, או אז (ולא לפני כן) יתכן שנחזור לדבר על נבצרות.
זאת אמירה נכונה לחלוטין מבחינה משפטית והיא לא מצביעה על שום רדיפה פוליטית מצידו של מנדלבליט. להיפך, זאת אמירה די מתבקשת ונכונה כמובן.
ואיך הגעת למסקנה שהוא התכוון לזה שראש הממשלה יתערב בהליך הפלילי נגדו?

אבח"י

Well-known member
טענות למנהלת הפורום, או התעלמות מהפורום. אף אחד לא חייב אותך להכנס לקרוא, ולכתוב בו.
טענות? איפה ראית טענה בכלל?
ציינתי עובדה חד משמעית, סוציולוגית, פוליטית - למה שאטען משהו? מה אני עורך דין או טוען חרדי ברבנות?
נעים לי להכנס ולהיווכח שאני צודק, לא מתאים לך, תחסמי אותי.

שמלת תחרה1

Well-known member
טענות? איפה ראית טענה בכלל?
ציינתי עובדה חד משמעית, סוציולוגית, פוליטית - למה שאטען משהו? מה אני עורך דין או טוען חרדי ברבנות?
נעים לי להכנס ולהיווכח שאני צודק, לא מתאים לך, תחסמי אותי.
צודק בעיני מי?

שמלת תחרה1

Well-known member
בעיני כל אדם בר דעת. זה פורום ימני מובהק תומך ביבי מובהק. כל השאר זה סתם קישוטים.
כאן תומכים באמת. כרגע מנסים להכשיל את ביבי בדרך שאינו דמוקרטי, מנסים לפגוע בבוחרים שהצביעו לראש הממשלה, מה שלא הולך אצל השמאל בקלפי, מנסים בכוח.

אבח"י

Well-known member
כאן תומכים באמת. כרגע מנסים להכשיל את ביבי בדרך שאינו דמוקרטי, מנסים לפגוע בבוחרים שהצביעו לראש הממשלה, מה שלא הולך אצל השמאל בקלפי, מנסים בכוח.
ראש הממשלה שלך חשוב בפלילים, שקרן מוכח לגמרי. הוא נכשל בניהול המגפה ומנסים להכשיל אותו? זה הרי דף המסרים של הבלפוראי, נטול כל ביקורת עצמית בסיסית. אבל היי, אם גנבים, רמאים, שקרנים הם מנהיגייך האהובים. מי אני בכלל??

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
תעמולה בלפוריאנית עצם העלאת השאלה! לא סתם ראיתי פורום זה כאחד ממבצרי הימין הקיצוני.
טענות, להנהלת הפורומים. או הימנעות מלבקר בפורום.
ראש הממשלה שלך חשוב בפלילים, שקרן מוכח לגמרי. הוא נכשל בניהול המגפה ומנסים להכשיל אותו? זה הרי דף המסרים של הבלפוראי, נטול כל ביקורת עצמית בסיסית. אבל היי, אם גנבים, רמאים, שקרנים הם מנהיגייך האהובים. מי אני בכלל??
סליחה על התערבותיי.
ראש הממשלה מר נתניהו ראש הממשלה גם שלך, אם תרצה ואם לא תרצה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
טענות, להנהלת הפורומים. או הימנעות מלבקר בפורום.

סליחה על התערבותיי.
ראש הממשלה מר נתניהו ראש הממשלה גם שלך, אם תרצה ואם לא תרצה.
חבל על הזמן שלך חורזת, האיש הזה הוא שמאלן מהסוג הנמוך והאפור של הרדיקל הנאלח שמפגין כבר שנה מול ביתו של ראש הממשלה.
בנסיון נואש להפיל ראש ממשלה מכהן.
עכשיו חוקקו חוק שאינו מאפשר להם להפגין יותר.
לכן יש מצב שנראה אותו כאן אצלנו מגיח מדי פעם מתחת לסלעים או האבנים היכן שהוא בדרך כלל שוכן.

תאמיני לי שראש הממשלה שלי ושלך הוא אינו ראש הממשלה שלו.
מבחינתו שחסן נסראללה או איסמעיל הנייה יהיו ראש הממשלה של מדינת ישראל. (רקלוביבי)

למעלה