רדיפה פוליטית?

אבח"י

Well-known member
את זה ניתן לסינדרלה להחליט, לא?! אלא אם כן אתה רוצה להיות נסיך שלי :)

דיברגנט חדש

Well-known member
מכון, אז מה? אף אחד לא מחייב אותך לקרוא
לך לפורוום אקטואליה היכך שהארס מטפטף על הכל, תהנה מהצדיקים שם..
יש לו חממה עוד יותר טובה בפורום של ה0מול הקיצוני עוכר המדינה, ששם (ציפורי לילה) הוא חבר פעיל.
אגב, נמחקה לי שם תגובה שכתבתי על כותב אחד את דעתי עליו בעקבות זה שבחר להוזיל את השואה בהקשר של הקורונה.
זה לא הפליא אותי שנמחקה תגובתי כי מנהל הפורום, שהוא אגב, כותב כאן לפעמים, כתב פוסט עלוב בשרשור הלא מכבד שהוא פתח ועוד ביום הזיכרון לשואה ולגבורה.

אבח"י

Well-known member
יש לו חממה עוד יותר טובה בפורום של ה0מול הקיצוני עוכר המדינה, ששם (ציפורי לילה) הוא חבר פעיל.
אגב, נמחקה לי שם תגובה שכתבתי על כותב אחד את דעתי עליו בעקבות זה שבחר להוזיל את השואה בהקשר של הקורונה.
זה לא הפליא אותי שנמחקה תגובתי כי מנהל הפורום, שהוא אגב, כותב כאן לפעמים, כתב פוסט עלוב בשרשור הלא מכבד שהוא פתח ועוד ביום הזיכרון לשואה ולגבורה.

דיבי, לא נורא. כאן אתה יכול לנוח, לשחות בקרב הדגיגים האהובים עליך. אלינו אתה מגיע ורב הודעותיך נשמרות, לא להאמין, ימני קיצוני ומרשים לו לפרסם את כל הודעותיו למעט אחת, וואוווווווו

שמלת תחרה1

Well-known member
דיבי, לא נורא. כאן אתה יכול לנוח, לשחות בקרב הדגיגים האהובים עליך. אלינו אתה מגיע ורב הודעותיך נשמרות, לא להאמין, ימני קיצוני ומרשים לו לפרסם את כל הודעותיו למעט אחת, וואוווווווו
דגיג זה שמנסה להכנס למקום שאינו רצוי.

אבח"י

Well-known member
דגיג זה שמנסה להכנס למקום שאינו רצוי.
אז תגידי את זה לשלל מעריצייך דכאן.. ברם, אבל, אך - מדיניות תפוז מאפשרת כניסה של כל אחד לכל מקום אלא אם כן הוא מפר את חוקי המדינה ו/או את תקנון הפורום. לעת עתה, לא מציתי בדבריי סיבה לחסום אותי כאן, כלומר, הדלת פתוחה, וברוח סוכות סבא - אושפזין הינה מצוות יסוד. אם תבקשי יפה אחרוז לך הכל במקאמה קצרת טורים. :p

שמלת תחרה1

Well-known member
אז תגידי את זה לשלל מעריצייך דכאן.. ברם, אבל, אך - מדיניות תפוז מאפשרת כניסה של כל אחד לכל מקום אלא אם כן הוא מפר את חוקי המדינה ו/או את תקנון הפורום. לעת עתה, לא מציתי בדבריי סיבה לחסום אותי כאן, כלומר, הדלת פתוחה, וברוח סוכות סבא - אושפזין הינה מצוות יסוד. אם תבקשי יפה אחרוז לך הכל במקאמה קצרת טורים. :p
מערציי?!
עד כה ידוע לי על מעריץ אחד8-): שאינו מוכן להודות בהערצתו :-P:

דיברגנט חדש

Well-known member
כי באתר החדש הוא לא יכול יותר.

SupermanZW

Well-known member
אז נלך לבחירות, נתניהו ינצח ברוב משמעותי ויציב, תוקם ממשלה יציבה לקדנציה יציבה (או לפחות עד לסיום ההליך המשפטי), ובא לציון גואל.
אולי, ואולי לא. נכון לעכשיו הכל ספקולציות.

Harrington

Well-known member
מנהל
אולי, ואולי לא. נכון לעכשיו הכל ספקולציות.
שאלת מה יקרה אם נתניהו יוכרז כנבצר. על-פי המצב הקיים, התוצאה היא הליכה לבחירות כאמור מעלה. מה יקרה בפועל כמובן שאכן גם אני לא יכול לדעת :).

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אז נלך לבחירות, נתניהו ינצח ברוב משמעותי ויציב, תוקם ממשלה יציבה לקדנציה יציבה (או לפחות עד לסיום ההליך המשפטי), ובא לציון גואל.
עד לפוסט הזה, כתבת דברים של טעם.
אם נתניהו יוצא לנבצרות, סימן שהוא מבצע כראש ממשלה צעדים "שנחשבים כהתערבות בהליך הפלילי נגדו "[ציטוט שלך].
ואתה עדיין מוכן שאדם כזה יהיה ראש הממשלה שלך ?

Harrington

Well-known member
מנהל
עד לפוסט הזה, כתבת דברים של טעם.
מצוין. שמחתי לשמוע על דעתך החיובית הזאת.
כעת כל שנותר לך לעשות כדי שאקרא גם את המשך הודעתך ואולי אף אגיב עליה, הוא לחלק ציונים לעצמך במקום לי, ואני מתחייב שאשקול לחיוב להמשיך לקרוא מעבר למשפט הזה.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
מצוין. שמחתי לשמוע על דעתך החיובית הזאת.
כעת כל שנותר לך לעשות כדי שאקרא גם את המשך הודעתך ואולי אף אגיב עליה, הוא לחלק ציונים לעצמך במקום לי, ואני מתחייב שאשקול לחיוב להמשיך לקרוא מעבר למשפט הזה.
אתה חושב שאתה עושה לי טובה אם אתה מגיב ?

למעלה