רדר או מקרפרטורי

הדסהדס1

New member
רדר או מקרפרטורי

חברים שלום, השאלה מופנית להומאופתיים. מתעניינת בהמלצה לאחת מן התוכנות. איזו תוכנה עדיפה, מהן היתרונות והחסרונות? תודה מראש

תוכנה הומאופתית

הדס שלום שתי התוכנות הן טובות ומוצלחות. אני אישית משתמש במקרפרטורי ומאוד מרוצה ממנה. אחד הייתרונות של המקרפרטורי הוא השירות המעולה שניתן על ידי החברה בישראל וכולל גם הדרכות חינמיות על ידי החברה לכלל משתמשי המקרפרטורי. החיסרון של המק אני חושב (לא בדקתי לאחרונה) הוא שהמחיר שלה יותר גבוה מזה של הראדאר. ייתרון נוסף של הראדאר הוא אפשרות פריסת התשלומים (מה שמקל על הומאופתים בתחילת דרכם) וגם עידכונים לתוכנה שהם לא מאוד יקרים. בסך הכול שתיהן טובות ומומלצות. בהצלחה
אבישי קמינר הומאופת קלאסי

הדסהדס1

New member
אבישי שלום

האם ספרים של ויטולקס, ורמולן והרשקו אינם חסרים לך בעבודה מול המק? האם אתה יודע משהו על התמיכה של הראדר? האם התוכנות יציבות דיין? באם נצטרכת לתמיכה במק, תוך כמה זמן קיבלת אותה? תודה

תגובה

הספרים של ויתולקס והרשקו לא כ"כ חסרים לי. לגבי ורמולן, חלק מהם רכשתי דרך התוכנה וחלק קניתי לעצמי ספרים פיזיים לקריאה והעשרה. אני רק יכול לומר לך שצוות התמיכה של המקרפרטורי הוא אליפות, ומספר פעמים שנתקלתי בתקלה, הם נתנו לי תמיכה טלפונית שפתרה את הבעיה בתוך מספר דקות- ונשארו איתי עד שווידאו שהבעיה נפתרה
התוכנות של מק כבדות ויציבות! אבישי קמינר הומאופת קלאסי

תוכנה

אני משתמשת בשתי התוכנות. הרבה פעמים מה שמופיע באחת חסר בשניה. התוכנה הראשונה שרכשתי בשנים הראשונות היתה ראדר,.כהומאופתית מתחילה היא היתה קלה לשימוש ונחה יותר לדעתי מהמק. עם זאת, המק תוכנה מצויינת בתוכן שלה.

הדסהדס1

New member
תודה נועה

האם תוכלי להרחיב במה שהתכוונת "תוכנה מצויינת בתוכן שלה"? לו היום היתה קיימת הבחירה בידיך איזו תוכנה היית בוחרת?

רדאר או מקרפרטורי

הי הדס זו אכן דילמה, לדעתי הכי טוב זה פשוט לנסות לעבוד עם שתי התוכנות, לבדוק את הספרות שיש בשתיהן ואז להחליט. אני חושב שיש אפשרות להשתמש בתוכנת דמו של שתיהן לזמן מוגבל. אני עובד עם הרדאר 10 שנים בערך ומאוד מרוצה, החלטתי לקחת אותה בעיקר בגלל נוחות העבודה איתה ומהירות העבודה, רוב העבודה ברדאר נעשית עם המקלדת וכמעט ואין צורך להשתמש בעכבר. חוץ מזה יש בה המון ספרות שהיתה לי חשובה, ורוב העדכונים של התוכנה חינם. לגבי אמינות ושרות- הזדקקתי לתמיכה של רדאר פעם אחת בלבד בכל התקופה שאני עובד איתה,זו תכנה אמינה מאוד (לדעתי גם המק אמינה לא פחות) יש גם תמיכה בארץ וגם תמיכה אונליין באתר של רדאר, הם פשוט משתלטים לך על המחשב מרחוק ומתקנים מה שצריך. בהצלחה דורון נ.ב אני אומנם עובד גם בקליניקה של חיים, אבל אין לי שום אינטרסים כלכליים ברדאר :)

הדסהדס1

New member
תודה דורון

ממשיכה ושואלת. הייתי ביום הדרכה השבוע של המקרפרטורי. הם הציגו שם מנגנון חיפוש ואיתור סימפטומים וצירופי סימפטומים בתוך הרפרנסוורק שנראה יחסית דיי חזק. האם מנגנון דומה קיים גם בראדר?

כמובן

יש המון אופציות חיפוש ברדאר מכל הסוגים, ואופצייה להפוך חיפושים מתוך תוכנת האינציקלופדיה של הרדאר לסימפטומים ברפרטורי, לדעתי אין הרבה הבדל באופציות האלו בין התוכנות. ההבדלים הם בעיקר בספרות שקיימת בתכנה ובצורת העבודה איתה.

למעלה