רוכבים בתל אביב ב-
אנשים

GossipKid

New member
../images/Emo44.gif4X03 Dan de fleurette

צפייה נעימה ומהנה שתהיה לכולם! שימו ואל תשכחו: ספוילרים, נא לסמן ב-
פרטים דוחים, ב-
ואת מה שאהבתם, ב-
סתם צחקתי. תזכרו שאחת שיודעת נמצאת בכל מקום, XOXO It's the first day of school at Constance Billard which means it's also time for Jenny to take her rightful place as the new Queen Bee. Unfortunately for Jenny, Blair is more than happy to intervene when news reaches her that she may be needed back at Constance. Meanwhile, Lily returns home to Rufus and her family to find that things are definitely not as she left them. Plus, a famous movie actress, Olivia Burke (recurring guest star HILARY DUFF - A Cinderella Story, Material Girls, Lizzie McGuire), enrolls at NYU in hopes of having a somewhat normal college experience, and is assigned to be Vanessa's roommate. Guest star TYRA BANKS (The Tyra Show, America's Next Top Model) appears as Ursula, an actress co-starring in Olivia's movie and someone who Serena befriends. http://cwtv.com/shows/gossip-girl/episodes

עצובה

איך נגמרה כך עונה, מה אעשה? אני חולה על הסדרה ואף אחד מסביבי לא רואה את זה ומעריך את גודל וחשיבות היצירה כמוני אוףףףףףףףףףף, קשה לי רק רציתי לשתף... אני מוקפת בהמון אנשים פלצנים שלא רואים טלוויזיה ,צופים רק בסרטים זרים ושומעים רק ג'ז מתקדם (אין מה לעשות, סטודנטית לאמנות) הצילו מאחלת לכולם ולי שתבוא עלינו לטובה העונה הבאה

GossipKid

New member
שימו ../images/Emo23.gif

טיירה בנקס והילארי דאף מופיעים היום!@

GossipKid

New member
אל תהי עצובה!

העונה השלישית כבר התחילה והיא פי אלף יותר טובה. כל סוף הוא התחלה חדשה, ולפעמים אנחנו צריכים את הסוף כדי שתהיה לנו נוסטלגיה מתוקה. כל דבר מסתיים, ובאשר לסדרה... בעוד חיצ שנה גם היא תגיע להוט.

chicflic

New member
גם אני גמורה מזה...

לפחות סוף סוף צ'אק אמר לבלייר שהוא אוהב אותה!!!! ועוד 3 פעמים!!!! איזה יופי???

רוכבים בתל אביב ב-../images/Emo43.gif אנשים

בסימן יום האופניים שחל היום, יתארח הערב בין השעות 18:00-20:00 ד"ר משה טיומקין, חבר מועצת העיר תל-אביב-יפו וראש הרשות לתנועה, תחבורה וחנייה ויענה על שאלות הגולשים בפורום אופניים. נושא האירוח הוא רווחת הרכיבה בעיר – מה המדיניות של העירייה בנוגע לרכיבה על אופניים בעיר ועל עיר ירוקה בכלל, מה העירייה עושה בשביל לקדם את המדיניות שלה בנושא, שאלות לגבי שבילי האופניים בתל אביב, תוכניות ותכנונים לעתיד של העירייה בנושא זה, תלונות של הגולשים בנושא וכו'. אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=652&MessageId=134323455
מירב פישלזון, המודחת שרק כמעט נכנסה ל``הישרדות 3`` תענה על כל שאלותיכם בפורום הישרדות 3 - הפיליפינים מחר בשעה 13:00: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1935&MessageId=134301371
רוצים לעצב את הלוגו של פורום אירוויזיון? יש מצב שזה יקרה! תנו לנו את הצעת העיצוב שלכם ללוגו ולא רק שאולי הוא ייבחר, אולי זה גם ייזכה אתכם בשלל פרסים שווים! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=262&MessageId=134277920

Born To Try1

New member
נצל"ש- 3X04 Dan de fleurette

צפייה נעימה ומהנה שתהיה לכולם! לא לשכוח ספויילרים לסמן ב
שיחזרתי את הודעת שירשור הפרק בגלל שראיתי שכבר אין טעם לכתוב שם בגלל שנוספו הרבה הודעות לאחרונה. אז למי שכבר ראה את הפרק, זה הזמן לחלוק עם כולם ולספר איך היה

Born To Try1

New member
אז אני אתחיל../images/Emo9.gif../images/Emo58.gif

פרק מדהים!
בנתיים זה הפרק הכי יפה והכי מושקע (של העונה ה3) שראיתי!
"The next time you forget you're Blair Waldorf, remember I'm chuck Bass and I love you" צ'אק ובלייר-היה מהמם!!!
אוליביה מכניסה הרבה צבע וחיים לסדרה
לילי חזרה-איזה כיף! היא הייתה ממש, אבל ממש, חסרה. קצת מרחמת על סרינה. לא קל להיות במקום שלה. היה מגניב לראות את צ'אק משתף פעולה עם ג'ני (במיוחד לאור מה שקרה בניהם בעונות הקודמות) הייתי מרחיבה יותר אבל פרק אחד שווה יותר מאלף מילים אז רק בקיצור-שווה ביותר.

Born To Try1

New member
בהודעה הראשית אין שום../images/Emo58.gif

בהודעה האישית שלי יש. אז לא שכחתי

M r s J o n e s

New member
../images/Emo58.gif היה פרק מעולה!

צאק ובלייר היו מקסימים..עד כמה שכל המשחקים ביניהם לפני שהם הפכו להיות זוג היו מעולים,הם באמת זוג מוצלח!! איזה חמוד הוא ששילם לצלם כסף. לילי בהחלט הייתה חסרה,הסצינה שרופוס כביכול מחקה אותה הייתה אדירה.. בכלל,היה פרק מעולה,הטוב ביותר בינתיים..והפרומו לפרק הבא-וווווווואווו!!!!

TetiBETTY

New member
אהבתי את הפרק מאוד!!!!../images/Emo58.gif

הילארי דאף הפתיעה אותי מאוד. גם טיירה. משחק מעולה של הילארי. תמיד אהבתי אותה והיא התעלתה מעל הציפיות שלי... פרק ממש טוב.

למעלה