רומן עם קולגה מהעבודה,
/
?

b e c k y

New member
רומן עם קולגה מהעבודה,
/
?

אם נשמיט את האפשרויות הבוטות של סקס עם הבוס על השולחן שלו (והנה, ביטלנו אגף שלם של סרטי פורנו), או קולגה שפיצוץ הרומן איתו /איתה יגרום לפיטורים, מה דעתכם על רומן או התאהבות בקולגה? הרי זה מקום אידאלי להכיר בו אדם כפי שהוא באמת, לאט, לאט ובלי שקרים ומסכות.

זה לא נעים

ככה במחי יד לבטל קטגוריה שלמה ומשמעותית בפורטפוליו של פורנו איכותי....

אבל מילא.
כנראה שזה בוקר פוריטני קצת ... :)

עבדתי כמה שנים בארגון גדול, שבו עודדו עבודה של שני בני הזוג (מטעמים אנוכיים כמובן, על רקע ניוד משמעותי של משפחות לעבודה בחו"ל).
אבל מדובר בעיקרון בעידוד של זוגות "קיימים"

מובן שגם שמעתי על מקרים של סקס על שולחנו של הבוס ...

עמדתי הבסיסית היא נגד, ומקרה קצב ומוטי מלכה כדוגמאות ללמה ...
גם אם מדובר בשני גרושים בגירים ... הסטטיסטיקה מנבאת שזה ייגמר רע.
לפיכך -

gafnuna10

New member
נכון ביותר, אין מערבבים ששון בשמחה

רומן במקום העבודה, מלהיב כל שיהיה, סודי ככל שיהיה..
רוב הסיכויים שייגמר רע
ואז נשארים עם אי נעימות במקום העבודה
לדעתי בהחלט לא שווה את זה

לי בא

New member
כשזה עובד זה אחלה

נפגשים כל הזמן, מבט, חיוך, נשיקה כשאף אחד לא רואה,
אבל כשזה נגמר.... אלוהים יעזור לנו...
ממש ממש נגד

jakuper

New member
האם כל רומן חייב לעבור דרך שולחן או מיטה ו-

ומשם לרוץ לקראת הדהיכה בלתי נמנעת?
כי זה במפורש מה שמשתמע מהדברים.
מזמן איני עובד במקום עבודה כזה שיש סיכוי לנהל מערכת רומנטית עם מישהו (לא נכנס כרגע למה זה), כך שאני מאוד לא מעודכן.
אבל ממה שאני זוכר מהזמנים ההם שהיה טעם להשתמש במילה רומן בעבודה, זה לא היה אסור לנהל "רומן" על אש מאוד נמוכה ולוודא שהוא יכול להוביל למקום רצוי כלשהו לפני שעוברים לשלב יותר משמעותי.
אהבהבים זה דבר נחמד מאוד, במיוחד אם אין שום דבר שאומר שזה לא במקום (אסור לחלוטין, או אין מענה או כדומה). גם מערכת זו היא מעין רומן בקנה מידה מוקטן. גם כאן פרפרי בטן הופכים לגולמים או ההיפך וגורמים לבלבול חושים ומחשבות. האם חייבים לכן לרוץ אל משהו שיכול להוביל לאי נעימות במידה ויתברר שמשגה?
בכל מערכת נורמלית אנו לא אוהבים לפלרטט הרבה זמן כי במערכת רגילה אנו לא פוגשים את בן אדם הרבה פעמים ולכן כדי להישאר קרובים, עוברים לשלב רומנטי נוסף.
אך בעבודה זה שונה - בן זוג לפלירטוט לא יעלם אם נמשיך רק ביחסים הקלים. זה כמו מתאבן שלא יתייבש גם לא מחר וגם לא בעוד חודש, לכן לא חייבים להכניס אותו לפה כדי שמישהו אחר לא יאוכל אותו. תריכו, תלקקו, תפרטטו עם המתאבן הזה לפני שתבלעו אותו ויתברר שבפנים הוא רקוב. אם יש סיכוי לפנים שונה מהנראה מבחוץ, תאריכו בציפיה. זה לא שונה בהרבה מאהבה. זה לא זהה, אך יש לפלירט ארוך טעמים משלו שלא קיימים במערכת שונה.
תלכו בדרך זו ובמעט בטוח שכל אלו שלא מעונינים ביחסים יותר רציניים יפלו בגלל חוסר סבלנות, אך היפה בעניין, שגם אם יפלו בדרך, עדיין תוכלו להישאר באותו מקום עבודה. כל מה שיקרה, יספרו עליכן שאתן קשות הסגה, מה שלא בהכרח כל כך רע - קשה להשגה יכול להגיד שלא שווה לנסות להתחיל, אך גם יכול לשדר שכדאי להשקיע.

b e c k y

New member
טיזינג לנצח???

רומן הוא רומן הוא רומן
וכן, לשאלתך, הוא חייב לעבור דרך המיטה, השולחן, המטבח, המושב האחורי במכונית, חוף הים ואוהל במדבר.
אתה מציע כל כך הרבה איפוק ושליטה בסיטואציה שבסוף לא יהיה מתי להתרגש.

לי בא

New member
אבל זה ידוע

שרוב הזוגות נפרדים בסוף. הכוונה לעד שמוצאים את זה שמתחתנים איתו, זה עניין של ניסוי ותהיה.
אז לא עדיף ללכת על בטוח?! לפחות לנסות?!
בטח במקום עבודה ששם יש יותר להפסיד מאשר להרוויח.
לא חייבים שהכל יקרה מהר, זו לדעתי הבעיה שלנו,
הכל קורה כל כך מהר, לא עוצרים לחשוב ולבדוק,
כן, תנסי, תטעמי, תריחי, ורק אז תלכי על זה.

אבשלום68

New member
שומר/ת נפשו/ה ירחק מרומן במקום העבודה

עבדתי בכמה מקומות עבודה ציבוריים.
היו כמה רומנים מכל מיני סוגים שידועים לי.
חתונה לא יצאה מהם
זוגיות גם לא, אבל קשיים ובעיות מעל הראש.
אם זה כשאחד מבני הזוג נאלץ לעזוב (לא תמיד בת הזוג)בגלל יחסים עכורים במערכת.......
אם זה אי נעימות גדולה שהיתה במערכת כולה גם כשהיחסים היו בפריחה, היו רינונים על אפליה לטובה....
המלצות לקידום היו בעיתיות וחשודות ב"שמור לי ואשמור לך"
במקרה אחד בלבד הגבר עזב את הבית, עבר להתגורר עם "החברה" ואחרי כמה חודשים חזר לאשתו ולילדים,עזב את החברה החברה צעירה מוכשרת ומבטיחה נאלצה לעבור ליחידה אחרת

jakuper

New member
לא בדיוק,

אני מציע כל כך הרבה איפוק ושליטה בסיטואציה שבסוף לא יהיה מתי להתגרש. (תשימי לב שזה לא משפט שלך ב-100%)
לא אמרתי שטיזינג ילך עד אין סוף. אמרתי שדרך טיזינג את מכירה את בן אדם וגם אחרי שבוע של טיזינג את יכולה להגיע למסקנה יותר מוסכלת אם להמשיך הלאה, מאשר בלי טיזינג. אמרתי שלא חייבים לנהוג כמו עם בן אדם שמכירים רק ברחוב שאין כל כך הזדמנויות אחרות לפגוש אותו ולכן חייבים למהר להגיע לעומק העיניין
בעבודה יש לך הזדמנות שחסרה במקרים אחרים - את יכולה לפתח את הקשר יותר לאט, מה שיכול או להאצים את הקשר או לנפות את כאילו-קשרים.
מה שאני אומר, שאני לא בטוח שיש תשובה "כן" או "לא" בקשר לרומן בעבודה. הסטטיסטיקה מדברת נגד, אבל זה רק כי כמעט כולם נדלקים ברומן כזה כמו נרות דקיקים שנשרפים מהר.
אני אומר שאולי יש דרך שהסטטיסטיקה לא התחשבה בהן - פיתוח קצת יותר ארוך של היחסים לפני שמגיעים למדורת ל"ג בעומר הרומנטית.

אבל, כמובן שנסיוני האישי מוגבל מאוד - אין בו את המדגם הדרוש כדי לבנות מודל סטטיסטי. לכן, כל מה שביטאתי, זו רק דעתי, שייתכן עם הזמן תשתנה אם נסיוני יתן תוצאות נוספות ששונות ממה שהיה עד כה (-:

בכל מקרה, בלי שום קשר למה שאמרתי - גם אם סטטיסטיקה נגד רומנים כאלו, האם זו סיבה מספקת לא לנסות?
אם המסקנה הייתה ברורה שכל מה שנוגד סטטיסטיקה לא שווה בדיקה, האם את חושבת שמישהו היה ממלא כרטיס הגרלה? למה לעשות זאת עם סיכוי לזכות הוא אחד למספר כלשהו עם הרבה מאוד אפסים?
או באותה מידה, למה התחתנו בפעם הראשונה, אם הסטטיסטיקה ניבאה את הגירושים עם סיכוי די עובר את חמישים אחוזים?

דעתי (הלא מוסכלת) - אם את יכולה, תשקלי לנסות.
אני אוהב מאוד ממרא זו: מי שלא מסתכן - לא שותה שמפנייה

יערית

New member
לא שיצא לי איי פעם

להתאהב בקולגה, אני מניחה שבטח יש מחסום טבעי
אצלי וכנראה עדיין לא נתתי לו סיבה להסדק. אצלינו
בחברה שהולכת ודועכת אחת המזכירות הכירה את
אחד הטכנאים ומשם עברנו חתונה ולידה. אני חושבת
שלמנכ"לים בחברה שלי אין התנגדות , הם גם לא הזוג
הראשון.

נ.ב

אני תמיד עם בן זג כך שלא הייתה לי הזדמנות כזו :)))

בדד1

New member
זה יגמר בבכי

ברוב הפעמים

אבל הבכי לא בהכרח יהיה קשור לעבודה

טרם יצא לי

אני חושבת שדווקא הייתי מוכנה לנסות אחד כזה.
יש לי בעבודה המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן אנשים (משום מה עד היום לא מצאתי אופציה אחת לענין)
נראה לי מגניב להתגנב בהפסקות צהריים לפוצי מוצי של אהבה :))

jakuper

New member
הניסוח הזה שלך, ניסוח גן ילדים - כמה

שזה נשמע נחמד בפורום הזה (-:
ואולי אף בפמקום... XD

מה רע

לחזור לגן ילדים לפעמים?
הכי כיף!!!

אני מגדלת צמות במיוחד בשביל זה :)))

jakuper

New member
צמות מתולתלות? מסקרן אותי מאוד לראות איך זה

נראה (-:
בגן ילדים שלי לא ראיתי אף אחת מתולתלת עם צמות. עם פרפרי בד בין השערות - כן, אך לא עם צמות. אולי בגן שלך זה אחרת?

למעלה