רון ארטסט - לאן?

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא אמרתי שהוא שפוי במיוחד ../images/Emo13.gif

מהעניין עם אישתו קצת שכחתי, ואם אני לא טועה בגלל זה הוא היה מושעה בתחילת העונה שעברה לא? בכל מקרה, נראה לי שהוא עבר איזשהו תהליך התבגרות ושהוא קצת יותר רגוע (ביחס לעצמו). אותי יותר מטרידות הפציעות שלו בשנה האחרונה.

Malcolm X

New member
רון ארטסט - לאן?

רון ארטסט נחשב ע"י רבים (כולל אותי) לסמול ההגנתי הטוב בליגה. הוא מופרע לא קטן (ואני לא מתרגש מסמים ושתייה). הבן אדם עשוי להתפוצץ בכל רגע נתון (התגרה מול דטרויט). האם הוא יכול לחזור לעצמו כמו סטיבן ג'קסון ולתרום לקבוצה? או שהמצב אבוד? שאלה יותר חשובה...איזה קבוצה הכי צריכה אותו? נפתח סקר קטנטן... 1 - לוס אנג'לס לייקרס - זקוקה נואשות לסטופר וסמול שיחליף את אודום הלא יציב 2 - ניו יורק - קבוצה שצריכה סווינגמן איכותי שיוסיף מימד של פיזיות והגנה 3 - פורטלנד - אודן ואלדריג' יש. ביילס ורוי יש. רק חסר סמול כמו ארטסט 4 - לוס אנג'לס קליפרס - מגטי כבר בגולדן. ברנד בפילי. ארטסט יכול לעזור בהקמת משולש חדש 5 - אחר

תום116

New member
אם אודום יגיע לאל. איי

זה יהיה חייב להיות על חשבון אודום?!

Malcolm X

New member
כן..מדברים על אודום

ובתמורה הלייקרס יקבלו את ארטסט וקני תומאס

OrEl74

Well-known member
מנהל
מי כן צריך אותו? הוא סוס מת

סביר להניח שהוא חלק מהעסקה בגלל תקרת השכר. אבל בכל זאת בטעות הוא בריא הוא יכול להיות יופי של דבר שחקן הלייקרס ומחליף מצויין לגבוהים, במיוחד אחרי שטוריאף עזב. לגבי רון רון אני לא כל כך מבין על מה הצעקה, השחקן הזה כבר שנתיים "נקי" מכל מיני שטויות שמסביב לכדורסל ועושה רושם שהוא אכן עבר תהליך התבגרות מסויים, אני הייתי נותן לו קרדיט מה גם שהוא ידוע כאחד כזה שנותן את הכל על המגרש מה שמאוד קשה להגיד על אודם (במיוחד אחרי הגמר האחרון). לניקס אני לא רואה אותו מגיע בדיוק בגלל התדמית העבריינית שלו ובניקס כידוע מנסים לנקות את עצמם מתדמית "מקלט לעבריינים" שהם יצרו לעצמם בשנים האחרונות וזה תופס גם לגבי פורטלנד. לקליפרס אני חושב שהוא בעצמו לא ירצה להגיע, נראה לי שהוא מחפש את הטבעת והוא יעדיף קבוצה עם סיכוי לאליפות ולא עוד קבוצת לוטורי. חוץ מזה שאני לא רואה מה יש לקליפרס להציע תמורתו.

הSF ההגנתי הטוב בליגה?

לא מסכים עם זה..לדעתי הכי טוב זה פרינס. בכל מקרה..לדעתי הלייקרס צריכים אותו בערך כמו שפעת עכשיו.. יש להם קבוצה מגובשת וטובה עם חמישייה יציבה (שתשתפר כשביינום יחזור) מה הם צריכים את הפסיכי הזה בכלל? כמו שאמרו על לוזון..אפשר להוציא את האדם מהשכונה אבל לא את השכונה מהאדם.. הוא לנצח יהיה פרובלמטור עם ראש דפוק לגמריי ולכן כנראה גם לא ימצה את הכישרון שלו בחיים.. אודום שחקם יציב הגנתית והתקפית ואין צורך לשחרר אותו.. אם כבר אז יש להם צורך להשיג בטרייד איזה שחקן שמשחק 4 ו5 שיחזק להם ת'ספסל שחלש מאוד בעמדות האלו..

Orenseg

New member
לא בטוח שפרינס הSF ההגנתי הטוב בליגה

אחרי שפירס ולברון טחנו אותו בהגנה בשני גמרי המזרח האחרונים, אני חושב שיש לו בעיה לשמור על שחקנים עם מסה. למרות כל זה, הוא שחקן יציב ומגוון, והייתי לוקח אותו בכל מצב על פני פסיכי כמו ארטסט.

Malcolm X

New member
ארטסט שחקן הרבה יותר שלם מפרינס

פרינס שומר אישי מעולה, בזכות הידיים הארוכות והתנועה המהירה. אבל ארטסט הוא כל החבילה. שומר אישי, ריבאונדר, סקורר ואפילו מוביל כדור לא רע. הבעיה שעם החבילה הזאת מגיעה גם "חבילה" אחרת. אבל אני עדיין אפטימי לגביו. כמו שספריוול חזר בגדול אחרי התקרית בגולדן סטייט, אני חושב שגם ארטסט יכול לפרוח שוב תחת מאמן מנוסה וקשוח. הוא בן 28 אם אני לא טועה..יש לו זמן לתקן.

אין ויכוח על זה

שארטסט עדיף התקפית (למרות שפרינס כשהוא רוצה אז הוא גם שחקן התקפה לא רע בכלל) אבל התגובה שלי היתה רק על ההגנה שלהם ושם אני חושב שפרינס עדיף (וכמו שאמרו מעליי..גם פירס לא פראייר בהגנה)

Malcolm X

New member
אין מה להשוואות גם הגנתית

ארטסט היה השחקן ההגנה של 2004 ויש לו גם 2 הופעות בחמישיות ההגנה של השנה. הוא שומר אישי מעולה, חוטף אדיר, ריבאונדר בחסד. יותר טוב בכל האספקטים. שלא תבין אותי לא נכון, אני אוהב את פרינס. אבל ארטסט עדיף.

bostonForever

New member
קשה להשוות

שניהם שומרים מהטובים בליגה. פרינס מתקשה מול שחקנים פיזיים כמו לברון ופירס אבל מעולה נגד חברה מהסוג של קובי ומקריידי. ארטסט חזק כמו שור ואין לו בעיה מול הפיזיים, אבל הוא פחות טוב מול הזריזים.

the mnm factor

New member
כן, אבל מה זה הגנה?

הגנה זה עסק קבוצתי. מה זה עוזר אם אתה שומר על האיש שלך והקבוצה שלך מפסידה או חוטפת סל? זה משהו שפירנס מבין וארטסט רק כשנח לו. זה מה שעושה שחקן הגנה וזה בדיוק למה גארנט הוא שחקן ההגנה של השנה למרות שהממוצעים (שכל כך יקרים לך) שלו לא היו טובים משל הרבה חבר'ה אחרים.

דווקא ההפך הוא הנכון

אני חושב שפרינס הוא השחקן היותר שלם, הוא יכול לחסום, למסור, יש לו קליעה יותר טובה מבחוץ, יש לו משחק פוסט וחכמת משחק ובדקות מסוימות הוא אפילו היה רכז בדטרויט. ארטסט לעומת זאת בשיאו הוא שומר אחד על אחד הכי טוב בליגה אבל בהתקפה הוא לא כל כך שלם ומתבסס בעיקר על הכוח שלו.

Malcolm X

New member
הוא לא עולה על רוןרון באף פרמטר

ארטסט קולע יותר נקודות, יותר שלשות...וכל זה באחוזי שדה יותר טובים. ארטסט חוסם וחוטף יותר מפרינס. ולכן הוא היה שחקן הגנה 2004 ופעמיים בחמישיית ההגנה. שמירה אישית, רוןרון יכול לעצור כל דבר שזז מולו. פרינס אפקטיבי מול 90% מהליגה, אבל לא כוכבי העל. ארטסט בעל משחק פוסט אף מעולה והוא יכול לייצר לעצמו זריקות מכל מצב. תציץ בממוצעים ואם אפשר במשחקים של ארטסט באינדיאנה.

the mnm factor

New member
הממוצעים לא קובעים כלום.

ארטסט הוא שחקן הגנה טוב בדיוק כמו שכרמלו שחקן התקפה טוב. הוא בהחלט שחקן הגנה טוב אבל הוא משחק לבד- הוא יודע לשמור און דה בול אבל לא מתאמץ לשמור אוף דה בול. פרינס, לעומתו, הוא ממש שר הגנה- הוא שולח חבר'ה מהקבוצה שלו לשמור ומחלק להם הוראות הגנה בהרבה מאוד מהלכים במשחק ותדע לך שכמעט כל השיפור של ריפ המילטון בהגנה נזקף לזכות פרינס. הבעיה עם פרינס היא שניהם היא בעיית אופי- בעוד האופי של ארטסט לא נח ואף שחקן לא ממש רוצה לקבל ממנו עיצות האופי של פרינס הוא אופי חלש ולעיתים קרובות (בעונה האחרונה קרובות מדי) הוא נהיה אנמי ומפסיק לתפקד. אני בכל זאת הייתי מעדיף את פרינס.

Orenseg

New member
בדיוק.

פרינס שחקן שקט וקבוצתי, ארטסט מופרע ושומר רק אישי. הוא בדיוק ההפך מהglue-guy הטיפוסי שקונטנדריות רואות בו הקיץ כשהן מנסות ללכת עליו בטרייד. מלקולם, אני מציע לך לבדוק שוב את עניין הקליעה. לפי הסטטיסטיקות שאתה כל כך אוהב לארטסט יש 32.9% מה3 ולפרינס 36.5%, כשלא ירד באף אחת מהעונות בליגה מ34.1%. לארטסט יש נטיה להתפרע עם הזריקות ולכן יש לו יותר נקודות למשחק משחקנים אחרים, אבל אחוזי קליעה רעים מאוד (42.5% מהשדה בקריירה).

ikrmr

New member
אתה טועה

בס"ד רון ארטסט היה מועמד לשחקן ההגנה של השנה יותר מפרינס, ולא רק השנה, וזה בלי לזלזל ברמתו האיכותית של פרינס.

Oxycodone

New member
טיישון פרינס מול ארטסט

אני חושב שאם עכשיו היו מציעים לפיסטונס את רון רון תמורת טיישון הם היו עושים את זה..כבר 3 שנים ברציפות שפרינס נחנק בגמר המזרח, קשה לו לשמור על שחקנים פיזיים והוא מתקשה מאוד בהתקפה. ורון ארטסט הוא שחקן שיכול לעשות יותר נקודות למשחק, מה שאולי הפיסטונס צריכים. מצד שני צריך לציין את זה שפרינס משקיע אנרגיה עצומה בהגנה , ולא רק על השחקן שלו. ושהוא משחק את כל ה82 משחקים בעונה+משחקים בנבחרת ארצות הברית, ושדטרויט במשך שלוש שנים לא מצאו מחליף הגון בשבילו, ובסך הכל הוא לא רובוט שיכול לשחק מעל 40 דק' לכל משחק, ככה שאפשר להבין למה הוא נהיה אנמי בהתקפה לפעמים. חוץ מזה צריך לשים לב, מי שראה את הסדרה של דטרויט מול אורלנדו, בשני המשחקים שבילאפס היה פצוע וישב בחוץ ההתקפה של טיישון ממש השתפרה, ובעצם הוא וריפ ריכזו כמעט את כל המשחק ועזרו לסטאקי. מה שגרם לטיישון לקחת את הכדור הרבה לסל ולקלוע 16 נק' למשחק , וגם את הסלים החשובים במאני טיים. בסך הכל יש לפרינס יכולת כדרור טובה + מהלכי פוסט טובים. ככה שאני חושב שהוא רק צריך ללטש עוד את הקליעה שלו והג'אמפ שוטים, או ללכת יותר עם הכדור לסל. חוץ מזה כנראה שסטאקי יהפוך להיות הרכז הראשון בדטרויט בקרוב + עזרה של ריפ יהפכו את המשחק ההתקפי של טיישון להרבה יותר טוב. ככה שהייתי מוכן להחליף את טיישון פרינס רק תמורת ג'וש סמית.

the mnm factor

New member
אולי היום הייתי נותן את פרינס תמורת ארטסט

אך ורק בגלל שהפיסטונס צריכים שינוי... הרבעיה+מקדייס גמרה את הסוס מבחנתי השנה כשהם לא הצליחו לנצח השנה את הסלטיקס (שנתנו סדרה נוראית מול הפיסטונס). בילאפס וראשיד חייבים לעזוב השנה. חייבים. אבל אם הם ישארו הייתי ממליץ לדומארס לעשות כל שינוי אפשרי- חייבים רענון.

למעלה