רוצה לדעת

Sweety Bitty

New member
רוצה לדעת

באפי הרי הסתיימה לפני 6 שנים. האם אתם עדיין רואים את הפרקים, בדיוידים או מוקלט? ובאיזה דחיפות? האם אתם עדיין מתלהבים ממנה כמו פעם? (אני כן)

alonback

New member
רואים גם רואים

אני עובר לפחות פעם בשנה על כל הסדרה וכל פעם מתלהב מחדש. ספייק ואניה לעולם לא יפסיקו להצחיק אותי (בסדר, גם זאנדר), באפי ואיינג'ל לעולם לא יפסיקו לרגש אותי (תחושת החנק בגרון תמיד תהיה כשאני אשמע את full of grace), ריילי לעולם לא יפסיק לעצבן אותי ופרד לעולם לא תפסיק להדהים אותי ביופיה (לכל אוהבי פרד הקטע בdollhouse פרק 13 שהיא יושבת על המעקה שכולם מתים הוא must). חוץ מזה אני הייתי רואה את כל הסידרה רק בשביל הציטוטים: what is your childhood drama, thats my favourite shirt, thats my only shirt, bored now ועוד ועוד

nick at noon

New member
וואו, ../images/Emo58.gif דולהאוס פרק 13 מעלי

צריך להיזהר. וזה what is your childhood trauma יש פרקים שאולי כבר איזה כמה שנים לא ראיתי אבל יש פרקים שאני חוזר אליהם שוב ושוב. ויש פרקים שאני בכוונה לא רואה כי אני כבר ראיתי כל כך הרבה פעמים שהם מתחילים לאבד את האפקט עלי אז אני בכוונה מושך את הזמן בין צפיות.

LuNaTiC

New member
או מיי גאד, למה זה קרה לי?

למה לא רפרפתי על הכותרות של כל השרשור לפני שנכנסתי להודעה שלך? ~_~ למה לא שמתי לב שהכותרת עם הספויילר מתייחסת להודעה שמעליה? בלאט.

למה לא שודר?

בשעה טובה ראיתי רק השבת את פרק 13. למה החליטו לא לשדר אותו? פרק מצויין בעיני.

למעלה