רוצה להתחיל לגלוש

רוצה להתחיל לגלוש

אהלן חברה, אני יודע שבטח פתחו מלא הודעות כאלה פה אבל יש לי כמה שאלות קודם כול איזה גלשן לקנות? אני 1.70 64 קילו הבנתי שעדיף שנייה אז מה אתם ממליצים איפה לקנות ומה הטווח מחירים. דבר שני יש לי עוד חבר שרוצה להכנס איתי לעסק ואנחנו לא יודעים איפה להתחיל אני גר קרוב לאשדוד ולפלמחים. טנקס.

guy65

New member
הסבר

אז ככה, ברוך הבא לתחום. עכשיו זה לא ממש זמן טוב להיכנס (כי יש הוצאות נלוות כמו חליפה,המים קרים מאוד, גלים חזקים), אבל בעיקרון אפשר. רק אם אתה רוצה להשקיע את המעט הזה (שלדעתי הוא שווה). לגבי הגלשן, גובה צריך להיות בערך 20 ס"מ יותר ממך (לא פחות מ15, אחרת מאוד קשה), רוחב כמה שיותר רחב ועובי כמה שיותר עבה. כל אלה עוזרים לציפה טובה ואיזון, עם הזמן מתקדמים ועוברים לגלשנים אחרים. יש הרבה אתרי יד שנייה הקשורים לגלשנים (עדיף לקנות יד שנייה, גם זול וגם אין פחד שהוא יהרס) כמו אינטרסרף למשל וטופסי. לגבי חליפה אותו דבר, אם אתה מתכוון להתחיל בתקופה הקרובה (עד פסח, כי עד אז המים קרים) אז קנה גם חליפה ושוב מומלץ יד שנייה. מקווה שעזרתי, אם אתה צריך עוד עזרה, שאל

תודה על התשובה אחי

אז באיזה תקופה מומלץ להתחיל? ואני מחפש חוף עם גולשים שנלמד מהם, אני קרוב לאשדוד ופלמחים תודה.

ושכחתי עוד משהו בקשר לגלשנים

איזה גלשנים אתה ממליץ להתחלה ומה הטווח מחירים ליד שניה.

guy65

New member
פלמחים

יש את החוף בפלמחים שאני מכיר משם כמה גולשים, יש את השובר באשדוד, באלו יש הרבה אנשים תמיד כשיש גלים. מומלץ הכי בקיץ, בסביבות מאי אפשר כבר לגלוש בלי חליפה. בקשר לגלשן.. אין משהו ספציפי, צריך לראות שהוא מתאים במידות, שהוא לא שחוק מידי, אתה יכול לחפש ביד שנייה ולבקש תמונה ולהעלות לכאן ונגיד לך אם הוא טוב או לא. מחיר... מתחיל מ300 ונגמר ב1000, יד שנייה מומלץ בסיבות ה500-700 לכל היותר

למעלה