רוצה להתייעץ איתכן

נועה2004

New member
רוצה להתייעץ איתכן

אני בת 28, למדתי ראיית חשבון ואני עובדת בתחום בערך שנה.
הבעיה שלי היא שבמהלך השנים לא הצלחתי לשמור על קשרים חברתיים כך שאין לי בכלל חברים.
תמיד הייתי בסדר עם כולם וכולם אהבו אותי אבל כמעט אף פעם לא הצלחתי להצטרף ליציאות בערב עם אנשים שלמדו איתי, למשל, וככה נוצר מצב שאני ממש לבד מבחינה חברתית.
ככה גם עם בני זוג שלא ממש היו לי קשרים ארוכים וגם קשה לי להכיר בני זוג פוטנציאלים.
במקום שאני עובדת בו רוב העובדים נשואים או מבוגרים ממני משמעותית כך שזה לא רלוונטי.
אני עובדת רוב שעות היום (א-ה, מהבוקר ועד שמונה בערב בערך) ככה שאני לא יכולה לצערי ללכת לחוגים/ פעילויות חברתיות שמתקיימות במהלך היום או אפילו בערב.
מבחינה חיצונית, אני מקבלת מחמאות, אבל הבטחון העצמי שלי נמוך, בין היתר בגלל המצב שאני נמצאת בו.
לגבי הכרת בן זוג, מניסיון עבר, בשלב הזה אני לא רוצה לחזור לאתרי היכרויות.

השאלה שלי היא איך אני יכולה להכיר אנשים?
לאיזה מסגרות אפשר להצטרף? או אפילו אם אני מכירה אנשים חדשים, איך לתחזק איתם את הקשר כך שימשיך למפגשים נוספים?

The Blue Fairy

New member
פורומים זה תמיד מקום נחמד להכיר בו אנשים:)

אני יכולה לספר לך שאת אחת מהחברות הטובות שלי, זו ששידכה לי את בעלי, הכרתי פה בפורומים
דבר שני- מה עם איזה חוג בשישיבת?

נועה2004

New member
איזה חוגים יש בסופי שבוע?

חוץ מחדרי כושר (שגם פועלים במתכונת יחסית מצומצמת מבחינת חוגים בסופשים) אני לא מכירה חוגים בשבתות...

The Blue Fairy

New member
אני לא יודעת מאיפה את ומה יש בערים אחרות

אבל בחיפה, למשל, יש כל מיני הרקדות בים בשבתות, וזומבה וכאלה :)

ellac1986

New member
נועה היקרה

לדעתי כאשר מכירים בחור חדש, כדאי לעשות איתו בהתחלה לא רק דברים שגרתיים, כמו ללכת למסעדה או סרט או פאב, אלא לנסות גם דברים שמגבשים ושיש לכם אפשרות להכיר יותר טוב אחד את השני , לדוגמא לעשות ביחד טיול או פיקניק בים או סתם לטייל בטיילת ולראות את השקיעה היחד. אלו פעילויות במשבשות ( ואני אומרת מניסיון). בנוסף לא צריך לשלול אתרי הכרויות, אני מכירה כמה וכמה זוגות שהכירו שם והתחתנו או כרגע גרים יחד.
אפשר גם לפתח תחביבים בסופי שבוע - ללכת לחדר כושר, או לרקוד סלסה או כל תחביב אחר שאת יכולה לאהוב. זו מסגרת טובה להכיר אנשים.
שיהיה בהצלחה!

נועה2004

New member
תודה

אני רוצה ללכת לחוגים אבל אני לא ממש מכירה כאלה בסופי שבוע...

למעלה