רוצה להתייעץ

ט י ז י

New member
רוצה להתייעץ

שלום, יש לי תואר ראשון במתמטיקה - מדעי המחשב. אני גם עובדת בתחום. בעקבות אירועים שונים אני כבר זמן ממושך חושבת על לעשות הסבה לתחום של חינוך מיוחד. אני מרגישה שזה התחום שנותן לי סיפוק רב וגם מרגישה שיש לי מה לתרום. השאלה שלי היא כזאת: כמה שנים אני אצטרך ללמוד? האם זה שיש לי כבר תואר ראשון מקצר את מסלול הלימודים? איפה כדאי לי ללמוד? תודה מראש

brum

New member
הייתי מציעה לך לחשוב על לימודי קלינאות תקשורת

יש מחסור גדול בקלינאיות תקשורת בארץ, במיוחד כאלו שמוכנות לעבוד במגזר הציבורי (כגון גנים ובתי ספר) למרות שמדובר פה במשהו מאוד חשוב מאין כמוהו ונחוץ מאוד לילדים בחינוך המיוחד (אין כמעט ילד בחינוך המיוחד שלא נזקק לקלינאית תקשורת במהלך חייו). לכן אם את לא נעולה על הוראה - הייתי מציעה לך לחשוב על הכיוון הזה (שהוא גם מקצוע מספק מאין כמוהו). וליותר פרטים - אגודת קלינאי התקשורת - http://www.ishla.org.il/how_to_learn.htm

הסבה לחנ"מ

משך לימודי ההסבה לחינוך מיוחד מתואר ראשון אורכת שנתיים. איפה כדאי ללמוד? זה כבר שיקול אישי שלך ותלוי מה את רוצה ללמוד כי חינוך מיוחד הוא תחום רחב ויש בו המון התמחויות - מורה לחנ"מ( בתחום זה הרבה מסלולים-מורת לק"ש, מורת לק"ר, הוראה מתקנת ....), קלינאית תקשורת, מרפאה בעיסוק ועוד ועוד...

חינוך מיוחד ומתמטיקה !!!

לכי על זה... לא מדובר על הסבה מבחינה זו שתזנחי את המקצוע שלך, להיפך ! תשתמשי במקצוע שלך לשדרוגו - חינוך מיוחד ולימודי מתמטיקה - נראה לי תחום שווה, מועיל, מספק - ובעיקר הכי עיקר ---- חשוב מאד מאד. גם במדעי המחשב יש צורך בחינוך מיוחד, לכן, חפשי משהו שישדרג את המחשב שלך ואת המתמטיקה לצורה של חינוך וחינוך מיוחד עדיף - שם תמצאי את האתגר המאחד את הידע הקודם שלך עם הידע החדש שתרכשי. בהצלחה !

שולה82

New member
איפה

מאיפה את בארץ? כי אם את מהמרכז אז אני ממש מבסוטית ממכללת לוינסקי. עושים לך תוכנית אישית כדי שתוכלי להסתדר עם השעות

למעלה