רוצה להתייעץ ...

TG GIRL

New member
רוצה להתייעץ ...

אבל אני חושבת שלא אפרט יותר מדי זה זה כואב לחטט לעומק במה שעובר עליי... אני טראנסקסואלית, זו סיבה לא קטנה אני חושבת לבדידות ולדיכאון שאני חווה... אני רוצה להתחיל בטיפול תרופתי נגד דיכאונות כי זה נורא נורא פוגע בי בחיי היומיום, אני מוצאת את עצמי רוב הזמן ישנה ובורחת מהמציאות... למי ניתן לפנות כדי לקבל טיפול תרופתי נוגד דיכאון? וכן אני בטוחה שייש צורך בזה, אחרי כל כך הרבה דיכאונות וקושי להתמודד, ונסיון אובדני לפני כחצי שנה.

טיפול תרופתי נוגד דכאון

הי, בנוסף לגורמים והלחצים סביבתיים לפעמים גם נטילת הורמונים עשויה להגביר דכאון (אפשר לראות בדף המלווה לתרופה תחת "תופעות לוואי") ולכן הרבה פעמים יש כאלה שמעדיפות לקחת במקביל גם נוגדי דכאון. נוגדי דכאון אפשר לקבל גם מרופא משפחה מומחה וגם מפסיכיאטר. פסיכיאטר ניתן למצוא דרך הקופה (ביקור אצל פסיכיאטר עולה כעשרים ומשהו שקלים לרבעון, תלוי בקופה) או דרך מרפאות בריאות הנפש הציבוריות. הדרך הקלה ביותר לברר- להתקשר למוקד המידע של קופת החולים הרלבנטית ולקבל רשימה של רופאים/מרפאות רלוונטים. יש רשימה מלאה של מרפאות הציבור גם באתר משרד הבריאות. אני מצרפת קישור לחלוקה על פי מחוזות, אך כאמור קל יותר להעזר בקו המידע של הקופה הרלוונטית.

למעלה