רוצחי עצים

sun beam

New member
העצים עצמם

אני לא חושבת שלקחתם בחשבון שמעבר לתועלת שהם מביאים לאנשים, עץ הוא דבר חי. בסופו של דבר אין משהו יותר אגוצנטרי מאשר להרוג דבר חי בגלל ש"הוא מלכלך ויש עליו עטלפים" או בעצם כל סיבה אחרת שהיא לא בישביל להציל יצור חי אחר.

../images/Emo4.gifזוועתי

זווכתי ביותר אני לא מאמינה שאנשים רוצחים עצים הם יצורים חיים גם אתם יודעים? אוףףף איזה אנשים איך אפשר להרוג עץ מסכן שלא עשה לכום ולא שאם בכלוםםםםם

../images/Emo9.gifתיקון שגיאות

אופפפססססס לא שמתי לב לכל השגיאות כתיב שרשמתי איזה אהבלה אני התכוותי לומר שאיך אפשר להרוג עץ שלא אשם בכלום ולא פגע בדבר אפשר לדווח למישהו אבל לא להרוג את העץ על דעת עצמך גם עץ הוא יצור נושםםםםםם

איך אתה יכולים?

כמה אנשים מגעילעם אתם יכולים להיות בכדי לבצע מעשה כזה מגעיל ?!?!?פשוט בושה וחרפה!!!

j i m m y

New member
../images/Emo45.gif מסכים איתך לגמרי

ולא רק לגבי הפיקוסים, בכלל לגבי עצים

lightninstorm

New member
מספיק להרוס את מה שנשאר../images/Emo46.gif

מעט הטבע שנשאר לנו !! איזה אנשים צריך להכניס אנשים כאלה על רצח בדיוק כמו כל רצח אחר!! תתחילו לשמור על הטבע ועל המעט שנשאר לנו!! אני חושבת שהגיע הזמן להכניס יותר מודעות וזה מגיל קטן בגנים ובבתי ספר...תנו לטבע לחיות!!

arths

New member
אתה סתם דפוק, אם היה לי רעל הייתי

מיד הולך לרצוח עצי פיקוס, זה העץ הכי מסוכן בישראל. חבל. מטומטמים כמוך סתם מרעילים את המדינה בשטויות המטורפות שלהם! אתה ממש מזכיר לי מישהי שפגשתי בבר שהיא אפילו לא אוכלת ביצים או שותה חלב ולדעתה שוחטים הם רוצחים מתועבים שצריך להכניס אותם לכלא לכל ימי חייהם... אז תעזוב אותנו במנוחה בבקשה.

למעלה