רוצים לדעת מה עשיתי היום

• פותח הנושא a17
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

a17

New member
רוצים לדעת מה עשיתי היום ../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif

רוצים לדעת מה עשיתי היום

קמנו בן זוגי שיחייה ואני ב- 5:00 בבוקר, נסענו לת"א (בגשם-חבל"ז)לעשות את האולטרסאונד ה"מכריע" ואכןנצפתה רירית של 11 מ"מ (פעם ראשונה ששאלתי) ועוד משהו של 3 שכבות שאמרו שזה טוב. ההחזרה (מקייב) ביום א' או ב' הקרובים !!!

סביון1

New member
נשמע מבטיח

רוצים לדעת מה עשיתי היום

קמנו בן זוגי שיחייה ואני ב- 5:00 בבוקר, נסענו לת"א (בגשם-חבל"ז)לעשות את האולטרסאונד ה"מכריע" ואכןנצפתה רירית של 11 מ"מ (פעם ראשונה ששאלתי) ועוד משהו של 3 שכבות שאמרו שזה טוב. ההחזרה (מקייב) ביום א' או ב' הקרובים !!!
נשמע מבטיח
בקשר לשכבות, לי תמיד נהגו להגיד ב-US "רירית יפה". פעם שאלתי את הטכנאית מה זאת רירית יפה והיא אמרה לי שזאת רירית שבנויה "לפי הספר" משלוש שכבות בעובי אחיד. שיהיה המון המון המון המון בהצלחה.

נטאשה

New member
Y Y Y איזו התרגשות ../images/Emo142.gif

רוצים לדעת מה עשיתי היום

Y Y Y איזו התרגשות

אני מבינה שרירית כזאת טובה להחזרה, נכון? אז ממש בתחילת שבוע הבא זה קורה, איזה יופי. כולי התרגשות וצמרמורות. שיהיה בהצלחה, מחכה להמשך עידכונים. ובנתיים קבלי

שיר5520

New member
../images/Emo57.gif ../images/Emo57.gif ../images/Emo57.gif ../images/Emo57.gif

רוצים לדעת מה עשיתי היום

מחזיקה אצבעות!!!!

איזה יופי../images/Emo141.gif

רוצים לדעת מה עשיתי היום

איזה יופי

של רירית הכל ניראה מושלם מחזיקים אצבעות אמן והכל ימשיך להיות כך.

a17

New member
תודה לכולם על האיחולים ../images/Emo51.gif

איזה יופי

של רירית הכל ניראה מושלם מחזיקים אצבעות אמן והכל ימשיך להיות כך.
תודה לכולם על האיחולים

יאללה שיעבור כבר (גם 12 הימים הנוראים)ובינתיים אני לא הולכת לשום מקום וממשיכה עם הפרוגינובה ה מ ג ע י ל ה
ולכל מי שלא עודכן זו הפעם השניה שלי מקייב (פעם ראשונה קיבלתי "נכשל")וזה היה עוד בפורום פוריות, אני מקווה ומתפללת לבשורות טובות מכולנו

מצטרפת לאיחולים ../images/Emo24.gif

תודה לכולם על האיחולים

יאללה שיעבור כבר (גם 12 הימים הנוראים)ובינתיים אני לא הולכת לשום מקום וממשיכה עם הפרוגינובה ה מ ג ע י ל ה
ולכל מי שלא עודכן זו הפעם השניה שלי מקייב (פעם ראשונה קיבלתי "נכשל")וזה היה עוד בפורום פוריות, אני מקווה ומתפללת לבשורות טובות מכולנו
מצטרפת לאיחולים

אני מקווה שהפורום הזה יביא את לך ..
משנה מקום משנה מזל
פלפלת

ענתי27

New member
אפשר להצטרף להודעה שלך???../images/Emo9.gif

רוצים לדעת מה עשיתי היום

אפשר להצטרף להודעה שלך???

גם אני עשיתי בדיקת US היום לקראת ההחזרה שתהיה ביום שבת או ראשון בקייב. הרירית שנצפתה היא 8 מ"מ וצפויה עוד לגדול. אגב, אם אנחנו מטופלות אצל אותו רופא אז אולי אפילו נפגשנו??? בהצלחה, ענת

keren05

New member
גם לך ענתי מוחזקות האצבעות../images/Emo24.gif

גם אני עשיתי בדיקת US היום לקראת ההחזרה שתהיה ביום שבת או ראשון בקייב. הרירית שנצפתה היא 8 מ"מ וצפויה עוד לגדול. אגב, אם אנחנו מטופלות אצל אותו רופא אז אולי אפילו נפגשנו??? בהצלחה, ענת
גם לך ענתי מוחזקות האצבעות

שיהיה לך המון בהצלחה. קרן

שיר5520

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo57.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo57.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo57.gif

מחזיקה אצבעות

a17

New member
אני הייתי

אני הייתי
הבחורה הרטובה עם הסוודר הלבן ובן הזוג עם המשקפיים בשעה 8:00 - 8:30 בבוקר אצל משיח

ענתי27

New member
אני חושבת שאני זוכרת אתכם

אני הייתי
הבחורה הרטובה עם הסוודר הלבן ובן הזוג עם המשקפיים בשעה 8:00 - 8:30 בבוקר אצל משיח
אני חושבת שכשאני שילמתי ליד הדלפק ועמדתי ללכת אתם ישבתם והמשכתם לחכות בחוץ (הכי קרוב ליציאה) או שאולי אני מתבלבלת.. בכל מקרה, נתראה היום בהצלחה
ענת

a17

New member
נכון נכון ../images/Emo45.gif

אני חושבת שכשאני שילמתי ליד הדלפק ועמדתי ללכת אתם ישבתם והמשכתם לחכות בחוץ (הכי קרוב ליציאה) או שאולי אני מתבלבלת.. בכל מקרה, נתראה היום בהצלחה
ענת
נכון נכון

אבל אנחנו לא נוסעים אלא מחכים להגעת העוברים לארץ ביום א' או ב' כפי שנאמר לנו ע"י הרופא.

keren05

New member
מוחזקות לך האצבעות../images/Emo24.gif

רוצים לדעת מה עשיתי היום

מוחזקות לך האצבעות

מאחלת לך החזרה מוצלחת. לי זה נשמע מצויין-הרירית , הגשם ששטף את הרחובות, 3 שכבות(אין לי מושג מה זה, אבל נשמע טוב). שיהיה לך המון המון בהצלחה קרן

הרמוניה

New member
מקווה שאכן עם גשמי הברכה יפתח

רוצים לדעת מה עשיתי היום

מקווה שאכן עם גשמי הברכה יפתח
גם הרחם לצמיחה ויצירה... הרמוניה

ayoosh

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif לשתיכן ../images/Emo70.gif

רוצים לדעת מה עשיתי היום

לשתיכן

וואווווווו איזו התרגשות..... זה קורה... אז שיהיה כמה שפחות קר בקייב...
ושיהיה מ ו צ ל ח !!!!! ועדכונים... מחכה לעדכונים......

רועיבת

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

רוצים לדעת מה עשיתי היום

איזה כיף - הודעות כאלה (כמעט) הופכות את ההתעוררות בחמש בבוקר לנסבלת!!!! שיהיה בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה