רוצים להרוויח הרבה L$ בקלות?

foxy22

New member
רוצים להרוויח הרבה L$ בקלות?

נמאס לכם לשבת באיזה CAMP SITE או לרקוד ולחכות המון זמן כדי לקבל פרוטות? לא מוצאים עבודה נורמלית? יש לי רעיון מעולה ! הייתי נורא סקפטית בהתחלה, אבל זה באמת עובד, ניסיתי ומאז המלתחה שלי מתעשרת, הצלחתי אפילו לקנות פריטים בכמה מאות לינדן, שחשבתי שייקח לי חודשים להשיג את הסכום הנדרש לקנייה שלהם. בקיצור, מדובר על משהו פשוט מאוד, שיעזור לכם להרוויח הרבה בלי לשים לב בכלל. זה עובד ככה: שלב 1: נרשמים ומתקינים טולבר (סרגל כלים) באינטרנט אקספלורר. הוא לא באקדור, לא מכיל וירוסים, לא טרוג'ן, ואם הוא עבר את הבדיקה שלי - אז באמת שזה בסדר. אני הכי פחדנית בעולם לגבי דברים כאלה על המשחב שלי - באמת שזה בטוח! שלב 2: מתחילים לקבל הצעות. כל הצעה היא בעצם שורת משימות קטנה. אתם מקבלים לינק לאיזה אתר, צריכים להירשם בו (עם אותם פרטים שנרשמתם כשהורדתם את הטולבר) ולוחצים על הכפתור בטולבר Completed שלב 3: קיבלתם את הכסף! החל מ-15L$ ועד 100 אפילו לכל הצעה! כתוב ליד כל הצעה כמה היא משלמת ואפשר לבחור למה להירשם ולמה לא. כל כמה ימים מקבלים עוד הצעות חדשות, ויש גם מבצעים מיוחדים, כמו שאתמול היה למשל, שעל הצעות מסוימות מקבלים 33 אחוז יותר. סתם ככה. יש גם עוד כמה טריקים לקבל יותר ממה שכתוב במקור
(שלחו אליי מסר בנושא) שלב 4: נכנסים ל-SL, ניגשים לכספומט של E2L ומקבלים את הכסף לחשבון שלכם במשחק! עשיתי ככה איזה כמה אלפיםL$ בשבוע האחרון. אז כדי להצטרף תלחצו על הלינק המצורף, תקראו את ההוראות - וקדימה! אם יש למישהו שאלה, או צריך עזרה עם משהו - אני אשמח לענות בהצלחה! טל, אושרת, דנה, שובל וכולם מוזמנים להירשם, ואז יהיה פה פורום עשיר במיוחד :)

just dana

New member
לא מתעסקת עם רישומים וכאלה..תודה בכל זאת../images/Emo13.gif

foxy22

New member
אין לך מה לפחד מזה

את לא באמת צריכה לתת פרטים אישיים, אני המצאתי רק צריך לשים לב למלא את אותם הפרטים בכל מקום אחר כך.

foxy22

New member
אין מה שיהיה פה חוקי או לא

זה פרסום. את לוחצת , את נרשמת , את מקבלת על זה כסף. זה הכול. תנסי ותראי, זה עובד, בשורה התחתונה לא עושים יותר מדי ועושים פה הרבה מאוד כסף! יותר מכמה וכמה צורות אחרות להרוויח במשחק. אני פתחתי מייל ספאמי כזה, ואליו אני מקבלת את כל הטפסים של ההרשמות, וזהו. אין ממש בעיה עם זה. אני היית כל כך סקפטית גם, אבל אין פה בעיה, הרי בכל מקום משלמים על פרסום, גם פה.

jenniedov

New member
רק שאלה אחת

מה זה הבנק הזה בSL שמשיגים ממנו את הכסף? יש לך כתובת?

jenniedov

New member
טוב... לי זה לא עובד

אני ממלאת את כל הפרטים והכל, ואחרי שנכנסתי ללינק של האופר, ונרשמתי, יש כל מיני הודעות שגיאה. תמיד. כבר ניסיתי 4 אתרים שונים!...

foxy22

New member
טל, למה שטויות ?

זה אחלה דרך להשיג כסף, והכול פה חוקי ותקין. את צריכה בטפסי הרשמה לכתוב את השם של הAV שלך, ואת כל הרווחים מקבלים IN WORLD מהכספומטים שלהם כאן: http://slurl.com/secondlife/Vargas/45/251/22/

זאת דעתי.

אני לא אתפלא אם אח"כ תנסי לפרוץ עם השמות שלנו והסיסמאות שנשלחות הישר אלייך לאימייל. אני לא סומכת על זה, מצטערת.

foxy22

New member
אוקיי.....

שום פרטים לא מגיעים אליי. בכל אופן, את אפילו לא צריכה להזין את הסיסמא שלך לSL ! רק את שם המשתמש, כדי שיוכלו לקשר בינו לבין הרווחים שלך. אני בסך הכול מקבלת כמה גרושים על מי שאני מפנה אותו לשם, זאת נראית לי אחלה קרך לעשות ככה כסף, והמרוויח העיקרי מזה הוא מי שנרשם כמובן. אם לא הייתי מרויחה כל כך הרבה בזמן כזה קצר - לא הייתי חושבת על לפרסם את זה אם זה לא עובד. אבל אל תעשי את זה אם את לא שלמה עם זה, ואגב, את יכולה להירשם גם ישירות דרך האתר, אם זה מחשיד אותך. תעשי מה שנראה בעיניך, אני רק הצעתי הצעה, בכלל לא חשבתי שיחשבו על זה כל כך רחוק, מה יש לי לפרוץ למישהו בכלל? אין לי רצון או צורך לעשות את זה. מספיק לי לתחזק את האווטרית שלי. לא משנה, לא מכריחה אף אחד כמובן, אם לא - אז לא.

מצד אחת את כותבת:

"אני פתחתי מייל ספאמי כזה, ואליו אני מקבלת את כל הטפסים של ההרשמות, וזהו." מצד שני את כותבת: "שום פרטים לא מגיעים אליי." אני לא יודעת אם אני צודקת או טועה, וזה גם ממש לא איכפת לי

foxy22

New member
זה עובד ככה:

כדי לקבל כסף צריך למלא פרטים שם, עם אותם פרטים את נרשמת לכל מיני אתרים פרסומיים וזה שמביאים לך. (להלן: ההצעות, שעליהם משלמים) על כל הצעה שאת משלימה (כלומר: נרשמת לאתרים) את מקבלת כסף. כדי להירשם לאתרים האלה צריך גם, מן הסתם, פרטים, כמו שם, מייל, טלפון, וכו'. את הכתובת מייל שאני שמתי בכל המקומות האלה, לצורך הרישום - זה תיבת מייל חדשה שפתחתי, במיוחד לצורך העניין הזה. לשם מגיעים לי כל האקטיביישנים למיניהם, מאותם אתרים שאליהם אני נרשמת. ככה שגם אם בעתיד אותו אתר ימשיך וישלח לי מיילים - זה הכול מתרכז שם, ולא סותם לי את התיבה הראשית שלי. זה מה שאני מקבלת למייל, לא פרטים של אף אחד אחד שנרשם. אם מזה את חוששת. אני רק אומרת שאם יש טופס כזה למשל: שם: משפחה: ארץ: טלפון: מייל: וכו... אני ממלאה פרטים כלשהם, לא אמיתיים בכלל, רשמתי אותם על דף, ואני מקפידה פשוט למלא את אותם פרטים בכל ההצעות שהם שולחים לי, וזהו. ובכל מקרה: כשנרשמים לאתר הזה עם הטולבר (E2L) - לא ממלאים בשום מקום את הסיסמא שלך בSL!! את ממציאה סימא חדשה, כלשהי, לבחירתך, שאיתה בסך הכול את נכנסת לחשבון שלך שם, earn2life.com זה הכול. מקווה שהבהרתי את העניין. בכל מקרה אפשר לקרוא את ה-כ-ו-ל אצלהם באתר, גם אם תירשמי וגם אם לא. זה לא קשור אליי באופן אישי, אני רק , כאמור, מקבלת בונוסים על זה שאני מצרפת חדשים.

foxy22

New member
לא יודעת מה זה האפי פיי

אבל אם לא מתאים - אז לא . כמו שאמרתי. יש מי שקופץ על ההזדמנות, ויש מי שחושד ומוותר.

SShirly

New member
אני לא מכירה את פוקסי

אבל חלקכם אולי מכירים אותי. אני ניסיתי את מה שהיא אמרה לפני כמה חודשים וזה באמת עובד. מקבלים כסף והמון. הבעיה היחידה היא שהרבה מאוד מה"מבצעים" האלה מותאים לאוכלוסיות מסויימות. כמו למשל קנדה בלבד או גרמניה בלבד. לא יצא לי להתקל בפרסומים לישראל בלבד. צריך לחפש מבצעים לכל העולם. כל שלבי הרישום ומילוי הטפסים שלהם די משעמם אבל זה נכון שמקבלים כסף. תכלס, אם זה לא היה נכון, לא היתה לנו סיבה לספר על זה. בטפסים רשמו סתם פרטים, לא אמיתיים. חשוב רק שם האווטר במדויק כדי שידעו לאן להכניס את הכסף.

למעלה