רוצים עונה שניה
yes

יסמין122

New member
../images/Emo45.gif

אני מקווה שזה יצליח!! כי אני שלחתי אני מקווה שאחרים ישלחו!

../images/Emo45.gifאתם יכולים לסמוך עליי=]

לכםםם אני כל כך שמחה שמישהו החליט לעשות משהו בנוגע לזההה אתם יודעים איזה שיעמום בחמש בבית??
בכל מקרה
יאייי מקווה שיצליח=] עדי

Refael30

New member
הגיבו לי !!1!

הנה התגובה לגבי העונה השנייה של "ראש גדול": "רפאל שלום רב. אני מודה לך על פנייתך לחברת yes, ושמחה על מעורבותך האישית. חברת yes נוקטת בכל האמצעים והמשאבים כדי שמגוון הערוצים ותכנם יהוו מקור הנאה ועניין לציבור הישראלי. אנחנו שמחים על הצלחת הסדרה המקסימה "ראש גדול", שזוכה לנתוני צפייה גבוהים ולאהדה בקרב הצופים, ובימים אלו ממש בוחנים את האופציה של הפקת עונה שניה אנו עושים כמיטב יכולתנו לענות על הצרכים השונים של לקוחותינו במסגרת המגבלות הקיימות ומקווים שתמשיך להנות ממגוון שידורינו ומהמוצר המתקדם שאנו מציעים. תוכן פנייתך הועבר לידיעת העוסקים במלאכה באגף התוכן של החברה. אשמח לעמוד לרשותך בכל עת. בברכה, מרינה סמוליאר מח' פניות הציבור חברת yes "

Aviad1987

New member
הסבר בנוגע לתשובה:

מי ששולחת את האימיילים קיבלה את המייל הזה לשלוח לכל מי שביקש את זה. אבל זה לא העיקר... כל מייל שהם מקבלים הם מעבירים למחלקת התוכן שאחראית על זה. שמחלקת התוכן רואה כמות כזאת של מיילים (וזה בטוח לא הצפה כי יש את כל הפרטים שצריך והם מצליבים את הנתונים במחשב) הם רואים כמה הסדרה פופלרית

adiiiii

New member
תקשיבו

נסיתי לשלוח וזה לא נותן לי בלי כל הפרטים ואסור ךלי למלא כאילו יכלתי רק לרשוםתפלאפון שלי אבל זה לא נותן =/

Lil M

New member
../images/Emo45.gifשלחתי!נראה מי יעצור את ראש גדול

לך עם החלוםםםםםםםםםםם לך עם זה קדימההההההההההה

omri794

New member
../images/Emo45.gif אני בעד.....

מה עליי לעשות תדריך אותי בבקשה... בברכה עומרי...

אורינוש

New member
תראו מה שלחתי להם../images/Emo45.gif

שלום.. אני צופה בראש גדול כול הזמן לא מפספסת אף פרק ופתאום נגמרת עונה זה בסדר שהיא נגמרה אבל בבקשה אתה יכולים לעשות עוד עונה???? אני ממש אוהבת לראות את הסדרה אבל נגמרה עונה בבקשה בבקשה תיתנו לנו עוד עונה בבקשה אני מתה לראות עם מור זוכה בתחרות בהולנד ומה קורה עם איריס ואתי בבקשה!!!! בבקשה תעשו עוד עונה אני זקוקה לזה אני כול כך אהבתי את הסדרה אני מתה לראות שוב את מור!!!! בבקשה אני מתה לראות.. יפה? תגידו עם זה משכנע

למעלה