רוצים שמשחק הניקוד יחזור?!

רוצים שמשחק הניקוד יחזור?!

מחר כבר מתחיל גביע אופ``א.. אין לי בעיה להחזיר אותו.. אם כי שמישהוא יתפוס פיקוד על הניקוד.. כי זה גדול עליי שניהם.. (מני?! פעם הצעת את עצמך..זה עדיין רלוונטי?) מה גם שצריך לגייס את כל החברה האבודים שוב.. (אנריקה, ילד, נער נחמד, ראול, סניידר, ירושלמי, אבי פארל, וכו וכו)

Iker Casillas

New member
אנריקה תמיד פה!

‏/tapuzforum/images/emo8.gif והוא מוכן ומזומן לזכיה שניה ברציפות /tapuzforum/images/emo106.gif /tapuzforum/images/emo67.gif

אהה זה אתה?! יפה לך מכוער..

ואתה מודע לזה שהפעם אתה לא תכנס לשלישייה הראשונה בכלל,כן?! /tapuzforum/images/emo67.gif

Iker Casillas

New member
תודה...

על כל המחמאות שהרצת לי עכשיו, אבל אל תדאג לי בקשר לשלישייה הראשונה /tapuzforum/images/emo67.gif

Iker Casillas

New member
אגב...

למה מנית את אבי בחבר`ה האבודים הוא זרק פה הודעה היום... עיין בסקר!

זה בעיה כי מי שמטפל

בניקוד הוא גם צריך להעלות את כל הניקוד ביחד כאן.. אולי אנריקה יתנדב גם?! ותעשו מחזור אתה מנקד מחזור הוא.. (זה לא כזה קשה.. אם זה היה הניקוד בלבד הייתי לוקח את כולו על הגב שלי לבד/tapuzforum/images/emo178.gif)

אין בעיה..

אבל צריך להיות עקבי ומדוייק ולעקוב כל הזמן איזה משחקים יש..ושיש נגיד ביום 10 משחקים בארץ/אירופה אזז תעלה את כל מה שיש בארץ ואת המעניינים באירופה.. מקווה שתסתדר עם זה..

מה קורה?!

אתה עדיין מחכה שאנריקה יכתיר אותך על משחק הזיהוי?! /tapuzforum/images/emo6.gif כדאי שתצפה למשיח זה עדיף.. /tapuzforum/images/emo67.gif

למעלה