רוקרוקרוק~~

Keitarou

New member
רוקרוקרוק~~

אז.. אממ... מה חדש ברוק היפאני? =) לגאזט יש בסוף יולי הופעה בגרמניה ומישהו יודע מתי הם משחררים איזה סינגל או דיסק חדש??? הרבה זמן שהם לא עשו שום דבר חדש.. P= 12012 שיחררו במאי 2 סינגלים ש.. אממ. לא היה לי עוד זמן לשמוע.. ^^;; לדירו אמור לצאת ב27.7 סינגל חדש(הגיע הזמן באמת!!) ואפשר לשמוע ממנו קטעים באתר הרשמי שלהם.. =) קוזי לשעבר ממאליס מיזר הוציא לפני כמה חודשים אלבום סולו בשם לוקי אנד רול.. תקראו את זה במבטע יפאני כבד ותבינו.. P= אמממ.. הסיגנון הוא רוק כבד אלקטרוני אני מניח.. >.> אני לא ממש אהבתי את זה אבל זה לוקח זמן להתרגל.. נראה לי שעוד כמה שמיעות ואני אמצא שם כמה שירים שאני אוהב באמת.. =) ועוד להקה העונה לשם galneryus (הם בתמונה--> )שמנגנים פאוור מטאל כזה.. כלומר הרבה קטעי גיטרה מהירים, קלידים והמוןהמון דרמה.. ^_^ נראה לי שהמלצתי אליהם פעם בקומונה..אני אשים שם כמה דברים שלהם עכשיו.. =) נה ,בכל מקרה.. מה איתכם? יש לכם להקת רוק חדשה יפאנית להמליץ לי עליה?

Keitarou

New member
אה וAYABIE הופיעו לפני שבוע בצרפת..

באולם יחסית קטן.. אבל כל הכרטיסים נמכרו ועדיין לא השגתי תמונות מההופעה אבל הבנתי שהיא היית ממש טובה! =) ובקרוב ANIMETAL שזאת להקת מטאל יפאנית שעושה קאברים לשירים מאנימות וכאלה תבוא להופיע בצרפת בכנס שיערך שם ב14 ביולי אם אני לא טועה.. (או שזה העשרים ומשו ביולי? >.> ) בכל אופן אני אביא תמונות וסיקור מהאירוע.. ^^

Sezuke

New member
תודה על העידכון ^_^

אני באמת צריך לבדוק את האלבום סולו של קוזי thanks again~

Nora Shu

New member
תודה על העדכון!

הגיע הזמן שנחדיר לכאן קצת ג'יירוק. אין לי בעיה עם מוזיקת פופ, אבל במיתון, בבקשה. @@ אה, גם יצא ל-Plastic Tree אלבום חדש בשם Chandelier לפני כמה ימים. אלבום מומלץ ביותר. ^_^

Nurmidor

New member
../images/Emo45.gif תודה!

והאלבום החדש של קוזי = 3> יכול להיות שאני קצת מנצל"שת כאן, אבל יכול להיות שמישהו שמע על The Seeker ? יכול להיות שהם התפרקו, בכל זאת אני מחפשת כל דבר עליהם, תמונות, שירים, קליפים, פיסות ד.נ.א, הכל @@; בכל מקרה, מומלץ+

sonaku

New member
קוזי כבר בן איזה

50 שנה XP מזה? ממתי יפנים חיים כ''כ הרבה?XD

oracle

New member
אחרי ששמעתי את galneryus סוף סוף~~

הם ממש טובים
והסאונד שלהם נשמע כמו שילוב של הסאונד שהיה ללהקות ויז'ואל קיי בעבר ופאוור מטאל, שזה נראה לי שילוב קטלני... ^^ אמנם הקול של הסולן לא מושלם לפאוור מטאל, אבל לא נורא, וחוץ מזה, הם ממש בישים P=

Keitarou

New member
הוא כלום ללא מאנה סאמה!!! XOO

טוב הוא עדיין מנגן טוב.. ויפה~~ *_*

למעלה