רחובות/ת"א-חיפה במוצ"ש

מצב
הנושא נעול.

macco

New member
רחובות/ת"א-חיפה במוצ"ש

רחובות/ת"א-חיפה במוצ"ש
שלום, במוצ"ש הקרוב אני צריך לצאת מרחובות באיזור 12 בלילה ולהגיע לחיפה, רצוי ללב המפרץ. במידת הצורך יכולים להקפיץ אותי לתל אביב אבל לא יותר מכך. הבעיה היא שהרכבת האחרונה מת"א לחיפה יוצאת ב11, והאוטובוס האחרון ב11 ורבע. האם יש מוניות שירות כלשהן שנוסעות מת"א לחיפה בשעות האלה? אם כן, איפה אפשר לברר את הלו"ז שלהן?

אי אפשר לברר לו"ז של מוניות שירות

רחובות/ת"א-חיפה במוצ"ש
שלום, במוצ"ש הקרוב אני צריך לצאת מרחובות באיזור 12 בלילה ולהגיע לחיפה, רצוי ללב המפרץ. במידת הצורך יכולים להקפיץ אותי לתל אביב אבל לא יותר מכך. הבעיה היא שהרכבת האחרונה מת"א לחיפה יוצאת ב11, והאוטובוס האחרון ב11 ורבע. האם יש מוניות שירות כלשהן שנוסעות מת"א לחיפה בשעות האלה? אם כן, איפה אפשר לברר את הלו"ז שלהן?
כי אין להן כזה. הן נוסעות מתי שמתחשק להן...

macco

New member
כן, יש בזה משהו../images/Emo3.gif

כי אין להן כזה. הן נוסעות מתי שמתחשק להן...
כן, יש בזה משהו

בכל זאת- האם בד"כ יש מוניות בשעות האלה? ואם כן, מאיפה הן יוצאות- ארלוזורוב, מרכזית, מקום אחר?

ממה שאני יודע הן יוצאות מצמח דוד

כן, יש בזה משהו

בכל זאת- האם בד"כ יש מוניות בשעות האלה? ואם כן, מאיפה הן יוצאות- ארלוזורוב, מרכזית, מקום אחר?
ממה שאני יודע הן יוצאות מצמח דוד
שזה הרחוב שמחוץ לקומה 4 בתחנה המרכזית. אפשר לנסות לברר ב-144 לגבי תחנת המוניות, אבל אין לי מושג איך קוראים לתחנה שמפעילה את המוניות לחיפה...

צביקוש23

New member
יש גם

רחובות/ת"א-חיפה במוצ"ש
יש גם
יש מוניות שירות לנתניה ולחיפה שיוצאות מדרך נמיר (בכביש שירות של האוטובוסים)עצמה פינת ארלוזורוב (צמוד לאוטובוס של האגודה למען החייל)

מצב
הנושא נעול.
למעלה