רטאויט

NatashaInChains

New member
רטאויט

כתוב על העלון הרפואי למרוח את המשחה בכל ערב לפני השינה. אני מורחת בד"כ שעה(לפעמים יותר) לפני השינה אבל הבעיה שכשאני ישנה אני לא יכולה להיות רק על צד אחד ואני גם יושנת על הצד שמרחתי ואז אולי המשחה נמחקת. האם זה אמור להפריע? כי אם כן אז אולי רצוי שאמרח את המשחה הרבה לפני.. כמה זמן כדאי שהמשחה תהיה על הכתמים לפני ששוטפים אותה ? תודה מראש.

handlessman

New member
מה המינון של החומר הפעיל??

(רשום בגדול על האריזה) אם זה 0.05% אז זה הג'ל שיש בו אלכוהול אז המשחה מתייבשת מהר ומספיק לשים רבע שעה לפני השינה. אם זה ה-0.025% אז זה המשחה הלבנה שלה באמת לוקח יותר זמן להתייבש. קשה לי להאמין שאחרי שעה עדיין המשחה לא התייבשה לגמרי (יש לי ניסיון עם שני הסוגים), אבל אם ככה זה אצלך - פשוט תמרחי יותר זמן לפני. בקשר לשטיפה - את חייבת לשטוף טוב את הפנים כל בוקר עם סבון פנים טוב, כי אסור להיחשף איתה לשמש, ובכלל, לא טוב להיות איתה יותר מדי זמן (אם הבעיה שלך היא בעיקר כתמים אז כדאי שהסבון יהיה של פילינג, Neutrogena זה אחלה) מקווה שעזרתי

NatashaInChains

New member
כמה שאלות

טוב קודם כל אני משתמשת ב-0.05 וזה לא ג'ל, זו משחה לבנה ואין לי מושג אם יש בה אלכוהול..אני לא חושבת. כשאני הולכת לישון אני מעבירה יד על האיזור שמרחתי והאיזור יבש, זאת אומרת שהמשחה נספגה והתייבשה אבל עדיין זה נראה לי שאם אשכב על הצד המרוח אז אולי בכל זאת איכשהו זה ירד מהעור. חשבתי למרוח אותה נגיד בשעה 9-10 בלילה שזה בערך 3-4 שעות לפני שאני הולכת לישון אבל כתבת שאסור להיות איתה יותר מידי זמן..או שזה בסדר מ10 בלילה עד השעות המאוחרות של הבוקר? לגבי השמש, חשבתי שזה בלי קשר אם שוטפים את המשחה או לא שוטפים- אסור להחשף כי האזור נהיה רגיש. גם אם אשטוף טוב צריך להזהר משמש, לא? לגבי הסבון, מותר לעשות פילינג בזמן השימוש?? שמעתי שפילינג זה באמת עוזר לכתמים ויש לי סה"כ שלושה כתמים אבל פחדתי לנסות לעשות פילינג עדין כזה שמיועד לעור הפנים עוד שאלה- אתה שמת קרם הגנה על כל הפנים או רק על איזורי הכתמים? אני ממש שונאת לשים קרם הגנה זה מרגיש לי מעיק, אם אני יוצאת אפשר לשים רק על האיזור הקטן של הכתמים? שאלה אחרונה- האם המשחה באמת עזרה לך? תודה:)

למעלה