ריצארד האץ בכלא

ריצארד האץ בכלא

מנצח התוכנית הישרדות, ריצ'ארד האץ' מוכר בעיקר כמנצח הגדול של העונה הראשונה וכהאיש שכולם אוהבים לשנוא. אבל זה כלום לעומת כמות השינאה שהאץ' שונא את חייו שלו. הוא נתן למגזין "פיפל" ראיון בלעדי. "ברור שזה טוב יותר מכלא רגיל, פה אין גדר", את משפט זה אומר ריצארד האץ' על כלא במורגןטאון שמתאפיין ככלא עם שמירה נמוכה. הוא כעת בחודש ה-16 שהוא מרצה מתוך 51 החודשים שלהם נידון אחרי הרשעה ב-2006 שבו הוא הסתיר כספי מס על זכיותו במיליון דולר בהישרדות ו321 אלף בהנחיית רדיו בבוסטון.. (שנתיים וחודשיים למי שרוצה לחשב בשנים). "אנשים חושבים שאני בקאנטרי קלאב, אבל זה לא, זה כלא. פשוט שיש פה נוף קצת יותר מעודד משאר בתי הכלא שאנשים מכירים. אבל זה מטורף כי אני חף מפשע". הוא אומר שהכל מתחיל מכך שבהפקת הסדרה חלק מהשחקנים רימו בכך שצוות ההפקה נתן להם אוכל מאחורי הקלעים. "פניתי להפקה והם הסכימו לשלם את המס בתמורה שאשמור את העניין הזה בסוד" קולין סילברמן, הדובר של CBS אומר שבעניין הרמאות אין לCBS תגובה, אבל בענייני הכספים, מעולם לא הוסכם שהתוכנית תשלם ללריצארד את מסי פרס הזכיה שלו. ריצ'ארד האץ' בזמן הזה עובד על ערעורים ובין היתר הוא עובד על הוצאת ספר, שעל פיו הוא אומר "שלא יהיה לו בעיה להוציא לאור".

marceloros

New member
מנהל
שקרן פתולוגי

שיזהר מלספר סיפורים על מהלך המשחק, לפני שיתבעו אותו על כמה מיליון דולר מסי.ב.אס

הם לא יכולים

ובינינו, בעונה הראשונה אני בטוחה שזה היה נכון, ושהוא פשוט היה השעיר לעזאזל...

למעלה