רכבת ישראל הרסה לי את החיים

רכבת ישראל הרסה לי את החיים

שלום לכל הפורום. בשבועות האחרונים הרכבות עוברות כל גבול. בגלל החברה הבזויה הזאת קיבלתי שבת מהמפקד שלי כי איחרתי למסדר ולכן הקלטתי שיר מחאה. אני אודה לכם מאוד אם תקשיבו לו ותפיצו אותו. לא יאומן שהעם הנבחר היושב בציון ימשיך לקבל רוק בפנים ויחס משפיל כל כך, ממונופול משלתי מושחת! תודה על ההאזנה (באמת יצא לי שיר אדיר) הנה הלינק.

אזרח111

New member
דווקא בתקופה שלי הם היו מעולים ...

אני הייתי נוסע פעם בשבוע לנהרייה מתל-אביב והרכבת תמיד הייתה מגיעה בזמן, כמעט ריקה (חוץ מימי ראשון אך סידרתי את המשמרות שלא ייפלו על יום ראשון), ומאוד נוחה.

RYaniv

New member
אולי תסביר את הקטע של התוספת החדשה

"נא להיזהר בזמן עצירת הרכבת" ?? זה מבהיל! זה לא שומר על הסדר המונוטוני של שאר ההודעות. כבר אי אפשר לישון בשקט.

EmGee

New member
אז מאתמול

אתה לא נחשב חייל משוחרר, אתה מוזמן ללקק לנועה לביא במקום אחר.

the new L

New member
על פי מה?

אמנם נקודות הזיכוי למס הכנסה תקפות לשנתיים מיום השחרור, אך האם יש הגדרה בחוק ל"חייל משוחרר"? כי יש עוד התייחסויות בחוק. למשל, את מה שנותר מפיקדון השחרור שלי אוכל לפדות כמזומן רק בעוד 3 שנים.

ובאותו עניין -

במקום לטרטר את הילד שעולה בין לוד לתל-אביב ומדבר על כמה שאנחנו צדיקים (וכנראה שהמחמאות האלו עולות כסף, כי אח"כ הוא עובר ואוסף), למה שלא יקליטו את ההודעה שלו פשוט? זה גם יעלה פחות לרכבת ישראל, וגם הילד יוכל לעשות בינתיים דברים מועילים יותר. לא נראה לי שהוא נהנה מהעבודה.

למעלה