רכישה חדשה של הערוץ - שידורי הIFL!

Alon316

New member
רכישה חדשה של הערוץ - שידורי הIFL!

והנה המידע כפי ששלח לי מתן סנדר, אחראי על אגו טוטאל: IFL (Inrenational fight league ) הליגה הבינלאומית לקרבות זירה. ספורט אמניות הלחימה המשולבות ממשיך לצבור תאוצה בעולם. בגלל היותו ספורט אינדוידואלי, עד לא מזמן ההישגים של הכוככבים בענף היו אישיים בלבד . לא עוד! תכירו את הליגה הבינלאומית הראשונה לקרבות זירה בעולם. הIFL . ליגת הIFL מצטרפת לשורה של ליגות בכירות בארה"ב כגון הNHL , NBA , NFL ועוד. בליגה מתחרות 12 קבוצות מערים בארה"ב ויפן (בהמשך יצרפו עוד ערים מהעולם). כל קבוצה מונה 5 לוחמים ומאמן אגדי מעולם הלחימה בעבר. הקבוצות מתחרות אחת נגד השנייה כאשר הקבוצה שמנצחת לפחות 3 מתוך 5 הקרבות מנצחת במערכה (הפרש ניצחונות והפסדים זהה לזה של ספירת הגולים בכדורגל). בסיום העונה הסדירה, ארבעת המובילות בטבלה עולות לפיינל פור שם תקבע אלופת הליגה! ה IFL צבר תאוצה עד כדי כך שאפילו ה UFC חוששים מהפופולריות שלו. (אין כמו להריע לקבוצה הבייתית שלך אם אתה אמריקאי טיפוסי...) הערוץ רכש 2 תוכניות: IFL fight night & IFL batlleground Fight night – תוכנית של שעה- עימות אחד הבנוי מ5 קרבות בין 2 קבוצות בליגה. Battlegroung – תוכנית אקסלוסיבית וחדשה של הליגה, אורכה שעתיים כאשר בשעה הראשונה הצופה מקבל מבט אל מאחורי הקלעים ועל ההכנות של הלוחמים לעימות הקרב. בשעה השנייה יש את העימות עצמו בין הקבוצות. חשוב להדגיש שזו הליגה הראשונה מסוגה בעולם ושהיא מוכרת ע"י גופי ספורט בכל העולם. כמו כן יש לציין אותה כמקבילה ל NBA ולשאר הליגות בעולם, (אם כי זאת היא השנה הראשונה של הליגה ויש לה דרך ארוכה עד שהיא תשיג אותן למרות ההתחלה המוצלחת מאד שלה)

רנדי ק

New member
ליגת IFL וגם UFC

איך זה ש UFC לא קנו את IFL? אולי אתה יודע מה הסיבה? נראה לי UFC קנים כול מה שזז בעולם נכון? חוץ מזה אם אתה מכיר את האנשים באגו טוטל אז תגיד להם שאני חולה על השדר של ה UFC שומעים שהוא באמת נכנס לקרב ואוהב לראות את הזירה של UFC בועז נכון? אחלה ערוץ רק תנו לנו עוד MMA דברים חדשים בקשה

Alon316

New member
בנוגע לקניית הIFL

אני לא יודע למה דיינה ווייט (נשיא הUFC) לא קנה את הIFL, אבל אני מניח שיש לו סיבה טובה. בכל מקרה, תמיד טוב שיש מתחרים ולאו דווקא להגיע למצב של מונופול. ככה, אנחנו בתור צופים - נהנים הרבה יותר

sandman2

New member
אולי בקרוב

הIFL בהחלט מהווים איום ברייטינג לדנה וייט אבל כרגע אין תוכניות לקנות אותם. דנה בחור חכם, הוא נותן לIFL לטפח לו לוחמים מוכשרים חדשים ואז הוא קונה את הלוחמים אליו לUFC. אבל שתי הליגות הנ"ל הם בהחלט מובילות בתחומן בארה"ב. למעשה אפשר לעשות השוואה לספורט שלנו - UFC= מכבי ת"א בעוד ש הIFL= גליל עליון :)

sandman2

New member
CAGE RAGE

בשעה טובה גם הארגון המצליח הזה הגיע לערוץ. פרטים בקרוב

למעלה