רכישת טרקטורונים

אריה89

New member
רכישת טרקטורונים

שלום לכם, סוף, סוף אחרי הרבה שכנועים הצלחתי לשכנע את האישה שנרכוש שני טרקטורונים לי ולילד הגדול. יש לי ילד בגיל- 17 שמאוד רוצה טרקטורון התנאי הוא שנרכוש שני טרקטורונים לטיול ולא להשתוללות ובעתיד אולי נרכוש טרקטורון נוסף לאישה ואולי בהמשך לילדה בגיל 15 וחצי תלוי אך זה יתפוס. האם משהו אצלכם יכול ליעץ? להמליץ? מאוד חשוב לי כלים אמינים אין לי כוח להתחיל לרוץ למוסכים. אה וחשוב לציין, אני שונא להגיד את זה אבל אין לי כל מגבלה בסכום אז שיהיה משהו טוב. ודבר אחרון לא יודע אם זה משמעותי אני בגיל 45 ואשמח אחרי הרכישה להצטרף לחבורה שלכם ולטיולים מגורי באזור המרכז.

פלאשבאק

New member
שלום אריה, ברוך הבא

אז קודם כל באמת מכל הלב ברוך הבא ! כמה מילים על הבלוג -טרקטרוני יהוד - עינת ע"ש עינת ז"ל מדובר על חברה מהכל השכבות וכל הגילים וכל המינים וכל סוגי הטרק' מפגשים של פעם בשבוע בד"כ בסופי שבוע...... שמי ערן אני ממודיעין, ואני במצב שלך כרגע (בלי טרקטורון)ומחפש כלי טוב לטיולים ושיהיה אמין ! כרגע בשוק יש שני כלים לדעתי מצויינים לטיולים מחד ומאידך נותנים מענה לנהיגה "קצת" ספורטיבית בדגש על קצת............ מדובר על האוט לאנדר של בומברדיר (קאן-אם) 650 סמ"ק 4*4 מצויין לטיולים...... והשני הוא הפולאריס טוורינג הדגם החדש שניהם מצויינים לדעתי - מחירם הוא בערך סביב ה 80,000 ש"ח אני נמשך דווקא להאוטלאנדר כי יש לו מראה חייתי ממש נראה כמו ג'יפ קטן חפש בגוגל "אבניר" שם תמצא את כל הטרקטורונים שלהם בהצלחה !!!

ATV GIRL

New member
היי אריה

קודם כל, ברוך הבא לפורום. במקרה יש כרגע בחבורה שני כלים למכירה שאני חושבת שיכולים להתאים לך. CAN-AM Outlander 800 דו-מושבי. ובנוסף, אנחנו כרגע בתהליך של יבוא טרקטורוני HONDA Rincon 680 מחו"ל. ואם זה לא מתאים לך, אתה מוזמן להצטרף לאחד הטיולים שלנו, להתייעץ עם כל החבורה ולנסות את כל הטרקטורונים. אז אם אתה מעוניין צור קשר דרך הפורום. בהצלחה!

למעלה