רכישת קארוון או השכרתו - מה עדיף?

yasmini 100

New member
רכישת קארוון או השכרתו - מה עדיף?

יצא לי לטייל בקארוונים מספר פעמים בחיי ומאוד אהבתי את הפורמט. יש בזה משהו ממש מגניב, לא שגרתי, מרגיש כמו הרפתקאה שתמיד גורמת לרצות עוד ועוד.
יוצא שלפחות פעמיים בשנה אני שוכרת קארוון וזה לא תמיד הכי כלכלי.
בעלי העלה את הרעיון שנרכוש קארוון. זה נראה לי קצת הזוי כי תמיד חשבתי שהאנשים שרוכשים קארוונים הם אלה שעוברים לחיות בהם כמו נוודים, וזה פחות סגנון החיים שאני שואפת אליו.
האם לדעתך זה משתלם לרכוש? איפה מאחסנים אותו ממשך רוב ימות השנה (הרי אם נרכוש, אולי נגביר את כמו הטיולים, אך עדיין יהיו ימים רבים שהקארוון יהיה ללא שימוש). האם יש מגרשים שאפשר להחנות אותו שם? כמו כן, הייתי שמחה לדעת מה המשאבים שמצריכה החזקה של קארוון.
אם זה יוצא עסק יקר, אז שזה לא ישתלם ואאלץ להמשיך בפורמט של טיולים מזדמנים.

אשמח לקבל תשובות. אחלה יום!

מה עדיף?

שלום לך,
שמחתי לשמוע שאת כבר מנוסה בחווית הקראוון זה בהחלט יעזור לי להבהיר לך את הנקודות העקרוניות.
1. נוודים? - ממש לא
2. אנשים שרוצים להנות מהחופש - ממש כן
3. רכישת קראוון - בהחלט אתם צודקים זה רק יגביר את הרצון שלכם להנות עוד ועוד מהטבע ונופי ארצנו היפה.
4. חניית קראוון - ישנם כמה מגרשים שניתן להחנות את הקראוון שאינו בשימוש. השירות כולל שמירה. תחזוקה היא במידת הצורך והדרישה שלכם.
5.תחזוקה של קראוון - העלויות השנתיות הם: ביטוח, טסט ( לא משהו נורא יקר וזה תלוי בסוג הקראוון שתבחרו) מעבר להוצאות הללו פעם בתקופה תרכשו חומרים לשירותים(120 ש"ח) וחוץ מיזה אין הוצאות גדולות, יש רק עניין של שמירה וטיפוח של הקראוון מבחינתכם.
6. עכשו ישנה השאלה איזה סוג של קראוון אתם צריכים ואיזה רכב יש לכם לגרור?
7. תזכרי ! רק שיש לך קראוון את מבינה את המושג"החופש לבחור את החופש"

lironkoral

New member
שלום לך יסמין

היי,
לגבי קניית קראוון אני יכול להמליץ לך לקנות ולחסוך הרבה עלויות כי אני רואה שאת יחסית שוכרת קראוונים בתדירות גבוה לכן באמת אולי כדאי לך לשקול קנייה כדי לחסוך לך בעתיד הוצאות וגם כי זה יהיה שלך פרטי ותעשי בו שימוש רב יותר מבחינת טיולים.
את יכולה להיכנס לקישור המצורף לעוד פרטים בנוגע לקרוואנים למכירה

למעלה