רם פרייס סיטון מגיע ל-

רם פרייס סיטון מגיע ל-../images/Emo43.gif

רם פרייס סיטון מגיע לתפוז! הוא הגיע לתכנית באמצע העונה עם אג'נדה ירוקה ונלחם עליה, יצא מהארון בפני המצלמות, שר הלל לשפה הגרמנית וגם הספיק להסתכסך עם תומר. ב-16:00 יגיע רם פרייס סיטון, המודח העשירי מבית האח הגדול לפורום הרשמי כדי להשיב לשאלות שלכם. אל תפספסו! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2077&MessageId=149936547
אטרקציות חתונה פרועות: שלב ההצבעות לאחר שגולשות פורום חתונות שיתפו אותנו בפנטזיות שלהן על האטרקציות הכי פרועות שהיו רוצות בחתונה שלהן, הגיע תורכם להצביע לסיפורים המלהיבים ביותר ולעזור להחליט מי מהן יזכו בעיצוב שיער ואיפור חתונה במתנה: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=153&MessageId=149920145
כיצד התחיל הסיפור שלכם עם גרמניה? אנחנו מזמינים אתכם לספר לנו בפורום גרמנית ותרבות גרמניה כיצד החל הרומן שלכם עם גרמניה ואולי לזכות בעותק של הספר "הכפר של הגרמני" מאת בואלם סנסל ובהוצאת זמורה ביתן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=996&MessageId=149810387

Thumpers

New member
הם כל שבוע מארחים את זה שעף

מהפח הגדול, לפחות למיטב הבנתי, אז אני מניחה שזה עף אחרון? כמובן, אני לא בטוחה - כי מעולם לא צפיתי בחארטה הזו, אבל אני הולכת על הימור מושכל. :p

אה, זה הוא...?

לא שממש ראיתי את התכנית, אבל מהמעט שראיתי דווקא חיבבתי את הבחור המוזר הזה. היו לו כמה רעיונות חשובים. כנראה שזה היה עמוק מדי לתכנית שטוחה וקלילה כמו האח הגדול.

Thumpers

New member
שוב, אין לי מושג.

פשוט ניחוש על בסיס דברים שקרו שבועות קודמים.

טוב, אני רואה שיש התעניינות ../images/Emo178.gif.

רם פרייס הוא בחור של אלף אג'נדות חשובות אבל גם תככן ורכלן צבוע והיסטרי. נכנס לבית ה
כסטרייט עם אלפי סיפורים על יציאות עם דוגמניות ובסופו של דבר יצא מהארון, מה שככל הנראה היה מתוכנן כניסיון לזכות בסמסים. בכה המון בבית, מכל סיבה כולל שבירת ציפורניים וגם בלי סיבה. כשלא היה לדיירים תקציב לאוכל בסיסי לכולם, דרש ביצי חופש בעודו טוחן בשר. ניסה לארגן חרם על דייר אחר שהצהיר שלא אכפת לו להשתמש בשמפו שנוסה על בעלי חיים, קרא לו רוצח ועשה לו רצח אופי - וזה בעודו כאמור טוחן בשר, מקלל את הדייר וצורח עליו, מלכלך עליו לידו באנגלית כי הדייר גם הצהיר שמתקשה בשפה הזאת, זה למרות שהדייר השני אמר לא פעם שהוא מבין את הלכלוכים של רם. כל הזמן דיבר בגרמנית, אני מכירה המון אנשים שיודעים שפות זרות ולא דוחפים אותן כל הזמן כשהסביבה לא מבינה, ברעיון ההדחה הצהיר שהשואה הייתה מזמן ושעל הניצולים וכל עם ישארל להתמודד כי עבר די זמן. לי ידיד מאוד קרוב גרמני שגר בברלין, אין כל בעיה עם גרמנית אלא עם חוסר כבוד ורצון להתחשב של הבחור. נכח כשפרידה הכט הצהירה שהיא תפרגן למחבל שיתפוצץ על אזרחים ישראלים על הצלחתו, לא התקומם על דבריה. למה יש לו שם של חברת צעצועים? אין לי מושג, שיבושם לו
. עד כאן העצבים שלי על רם פרייס
. בא לכם עוד - תקראו בבלוג השנון והמעולה של צפניה. את כל המידע הזה ניתן לקבל מהסרטונים שבבלוג. ומכל הסיפור הזה ניתן ללמוד שהגישה חשובה ביותר, גם אג'נדה הכי נכונה תיפול כשמציגה מתנשא, מתמניאק, מתמסכן ובכללי מעצבן את התחת
.

innocence

New member
העניין של ביצי חופש וניסויים בבעלי חיים...

זה כבר משהו שיש לי מה להגיב עליו. אתה לא חייב להיות צמחוני כדי לפעול לזכויות בעלי החיים. אני גם לא צמחונית אבל משתדלת שלא לקנות מוצרי קוסמטיקה שנוסו על בעלי חיים - למה? כי אני מרגישה שזו התרומה שלי למאבק הזה. אני לא מאמינה שכולם צריכים להיות צמחוניים (אבל לא ניכנס לזה) ורק רציתי להביע את דעתי בעניין - שלא חייבים להיות טבעונים רדיקליים כדי להרגיש איזו מחוייבות לפעול לזכויות בעלי חיים, ברמה כזו או אחרת. ומעבר לזה, אם כבר "אין כסף לאוכל בסיסי", צפסיקו לעשן כל החיים שלכם ויהיה לכם יופי של כסף לאוכל. (למען הסר ספק, אני לא רואה את התוכנית, אך מכיוון שאמא שלי מכורה אין לי ברירה אלא ללקט פה ושם פרטי מידע כאלו ואחרים..)

השורד

New member
נכון

זה בדיוק כמו להגיד לדתי "אם אתה מאמין באלוהים, למה אתה מקיים רק חלק מהמצוות? למה אתה לא חרדי?" אולי אותו דתי לא מסוגל נפשית לקיים אורח חיים חרדי, אז הוא מקיים את מה שהוא יכול - וזה עדיין בעיניו טוב יותר מלהיות חילוני. לגיטימי לחלוטין נ.ב. אני חילוני לגמרי נ.ב.2 שמחתי שרם עף, מהסיבות של ההתעלקות שלו על תומר, וגם העניין של היציאה מהארון - שניהם נראים כנסיון לסחיטת SMS-ים.

ניקוטין הוא סם הכי ממכר שקיים

לפי תוצאות המחקרים הרלוונטיים. לדרוש מאדם מכור לסם כזה להיגמל בתנאים של בית האח הגדול זו אכזריות שנובעת ככל הנראה מחוסר ידע בתחום התמכרויות וגמילה ולא, ממש לא מדובר בעניין הניסיון האישי אלא בידע ואכפתיות
. אתה לא חייב להיות צמחוני כדי לפעול לזכויות בעלי חיים אך בכל מקרה רצוי שתהיה בן אדם גם ביחסך למעשנים ומכורים למיניהם.

innocence

New member
אני מאוד אנטי סיגריות,

ולו רק בגלל הסיבות שציינת ועדיין איך שהוא זה חוקי (מישהו אמר כסף??) אבל פה זה לא המקום לשטוח את משנתי בעניין, אני מניחה P: בכל מקרה, הם מעשנים בעיקר בגלל השיעמום, ומעבר לזה, אתה מכור? תקנה מהתקציב האישי שלך סיגריות ואל תאכל, אל תצפה שאחרים יצטרכו לשלם על ההתמכרות שלך.

זה לא כ"כ פשוט, לצערי.

עצם הכנסת מעשנים לבית האח הגדול בעיניי שגויה בכוונה זדונית, הרי שההפקה יודעת שהם יתחרפנו בגלל הסיגריות כי הם מכורים ומשחקת על זה. אם ניקח לדוגמא את אותה פרידה הכט שאני מאוד לא מחבבת, ומההיכרות שלצערי יש לי עם נגמלים מהרואין - אסור להם לקצץ בסיגריות בצורה לא מבוקרת. אסור להם גם לשתות אלכוהול לצורך העניין, אסור להם גם להימצא במצבי לחץ כאלה. כל הצפה רגשית עלולה לדרדר אותם חזרה להרואין, אני בשיא הרצינות חרדה שכשתודח תטוס ללוד להסתדר. אמרתי את זה גם לבת זוגתה חגית, נורא מסוכן ובעיניי גם לא הכי אנושי להזמין אישה בעלת רקע כזה לתוכנית כזאת. הם הרי הזמינו אותה, היא לא עברה שום אודישנים. נכון שלה האחריות על עצמה אך לצערי מכורים לא בהכרח חיים באותה מציאות, שלא נדע מצרות
. כן, כמעשנת בעצמי אני נוטה להסכים ואף דיברתי על כך עם מישהו רק לפני כמה ימים - סיגריות הן רוע בהתגלמותו. העובדה שהן נמכרות ולכן נגישות לילדים\מתחילים בכל גיל, מזעזעת. מי שנכנס לביצה הזאת לא מבין שסיגריות מפתחות קולטני ניקוטין שלעולם לא נעלמים אלא נרדמים בתקופת גמילה, כלומר סיגריה אחת תחזיר את גוף הנגמל למצב התמכרות פעילה בכל עת. זהו מום פיזיולוגי לכל החיים, תלות בסם שצריכתו ( כאן: רוב הנזק נגרם משאיפת עשן שמעלה הנייר שנשרף, לאחרונה הומצא נייר שקוף שהוא לכאורה לא מסרטן אבל לדעתי תוך כמה שנים יתגלה שגם הוא מסרטן אלרייט) עלולה לגרום למספר סוגי סרטן ביניהם סוגים קטלניים, ושלל מחלות אחרות. זה פשע בעיניי שכל אדם, בכל גיל, מוזמן לנסות לעשן סיגריה מהקיוסק שליד ביתו. אין לנסות, רבותי - זה לכל החיים. יש כאלה שלוקח להם קופסא להתמכר ויש כאלה שמספיקה להם סיגריה אחת. להוציא מכירת סיגריות מחוץ לחוק. ולא להכניס מעשנים לבית האח הגדול, זה לא אנושי לנצל את התמכרותם ליצירת ריבים מכוערים ומיותרים ( שיריבו על אוכל מבחינתי, ככה הם כולם היו שווים כי כולם אוכלים), זה ממגנב את הסיגריות בעיני הילדים והנוער שצופים ומה השלב הבא? יכניסו אלכוהוליסט לתוכנית ויסחטו אותו עם שתייה? הדיירים יסניפו קוקאין כמתנה מתחלפת? מה שכן אני ממש לא ממליצה לנסות לקנות למעשן כבד ביצי חופש במקום הסיגריות שלו, זה ייגמר לכם בבכי כי הוא מכור
.

היה בתולדות הישרדות העולמית ../images/Emo233.gif

מעריץ שרוף שמעבר לרצון החזק שלו להשתתף בפורמט, הוא גם היה מעשן כבד והלך לתוכנית כדי להיגמל. אני לא יכול אפילו לדמיין כמה הוא סבל.

הם סבלו. ../images/Emo233.gif

עד שידעתי שמה שעובר לו במוח זה התקף קריז, הייתי בטוח שהוא מעורער בנפשו.

StriX Starlight

New member
אני מצטערת שגרמתי לך לחשוב שאכפת לי.

באמת שלא היית צריכה לטרוח... את רוצה שאני אקרא את זה, רק בשביל להצדיק את המאמץ?

אני דווקא שמחה שפירטתי ../images/Emo45.gif.

כי לשם שינוי היום נורא קל להוציא אותי מהכלים, זה גם משתלב יופי עם ניקיון הפסח שדיברנו עליו אתמול בלילה
. תיכף נראה מי המודח הבא
.

גם אני6

New member
same same-

(אין לי מושג מי, מה ועל מה המהומה, אבל תודה, השכלתי) לא הבנתי את הקשר בין ביצי חופש/אוכל אורגני לאכילת בשר. אגב, בן אדם יכול גם פשוט להאמין באלוקים ולבחור שלא לקיים מצוות כאלו ואחרות. לא מפני שהוא לא מסוגל אלא מפני שכך הוא רואה את הדברים, זו השקפת העולם שלו והאמונה על פיה הוא חי. אנשים לא מתקיימים לפי ה"צריך" שהאחר מסיק בנוגע אליהם בדומה לסטריאוטיפ ברור מאליו שחייב להתקיים ואם לא- משהו כאן מסריח. אם כבר זה רק דוחף לשבור את ה"אמורים" הללו(שזה גם סוג של לחיות על פי זה). כל אדם יוצר לו את הדרך/סגנון שלו. הרי לכל אחד חיים ייחודיים משלו והאופן בו הוא מיישם את האמונות (הנתפסות אצלו גם בדרך ייחודית, מפני ששכל, מוח ורגש של כל אחד שונה) גם מוכרח להשתנות מאדם לאדם.

למעלה