רמיקסים

sok777

New member
רמיקסים

בתוך חוסר הוודאות של הימים האחרונים מצאתי את עצמי משיג הרבה גרסאות דמו נדירות ועוד כל מיני דברים נוספים , אחד מהם הוא הרמיקסים הרבים שיצאו יחד עם האלבום האחרון שיצא לפני כ10 חודשים - Dig Out Your Soul. תופעה חדשה לה אנחנו עדים היא הרמיקסים הללו. רמיקסים שונים ומעניינים לשירים שבאלבום החדש. הנה רשימת הרמיקסים וסיקור שלי עליהם:
Falling Down (The Gibb Mix by Twiggy & Sardy) - בזמן שאני רושם את זה אני מאזין לכל שיר בנפרד. הרמיקס הזה שעליו אחראי בין היתר דייב סארדי המפיק של אואזיס בשני האלבומים האחרונים יודע כנראה מה הוא עושה. כמו כל גרסת רמיקס, אם זו הייתה הגרסא המקורית ייתכן והייתי אומר שזה חרא שיר, אבל כשאני מכיר את השיר המקורי ואולי אף משתעמם ממנו - מעניין לשמוע גרסא שונה לשיר. יש ברמיקס הנ"ל ליין בס מצויין יחד עם תופים ואפקטים נוספים שיוצרים מעין טכנו אואזיסי שכזה, אבל אחד איכותי. נדיר שאני אוהב טכנו או רמיקסים לשירים, אבל זה יצא מעולה! 10/10
I'm Outta Time (Twiggy & Dave Sardy Remix) - גם על הרמיקס הזה אחראי בין היתר (יחד עם טוויגי) דייב סארדי המפיק, אולם, פה לדעתי הרמיקס מיותר. הוא מתחיל מעניין עם תקתוק שעון שרומז על המשך השיר וממשיך בפעמונים מעניינים שזזים בין האוזניים. לאט לאט מתחיל לו השיר ובהמשך מצטרף בס ותופים שיוצרים מעין ליין טכנו שכזה שממשיך לתוך הפזמון, המלא באפקטים. אולי גרסא מעניינת, אבל קצת הורסת את היופי ואת החן שבשיר הזה. למרות זאת, עשוי טוב ומעניין. במעבר שאחרי הפזמון יש ליין תופים כמו בgo let it out... משובח. 5/10 (רק בגלל העשייה האיכותית)
To Be Where There's Life (Neon Neon Remix) - השיר עצמו כבר מאוד מעניין ומלא באפקטים הודים משונים. הגרסא הזאת, הרמיקס הזה של ניאון ניאון, שני חבר'ה אמריקאים, פשוט משובחת. שוב אני טוען, אני אחד שלא מתחבר לרמיקסים וכששמעתי לפני יציאת האלבום את הרמיקס של הקמיקל ברות'רס לפולינג דאון סלדתי ממנו מאוד, אבל למדתי להעריך אותו כשיצא השיר המקורי. הרמיקס הזה פשוט משובח! קצת מונוטוני מדי.. אבל מגניב לאללה! 9/10
Falling Down (The Prodigy Version) - הפרודיג'י הם להקה מגוונת מאוד שקיימת גם היא משנות ה90 (ממש כמו אואזיס, וגם הם בריטים). הם אחראים על הרמיקס הכי מטורף שנעשה פה. רמיקס מטורף, מעניין בטירוף ומתפתח. אחלה של רמיקס! מגניב ברמות.. למרות שכל האפקטים מחביאים יותר מדי את השיר (בניגוד לרמיקס הטוב והחד של סארדי). 7/10
Falling Down (The Chemical Brothers Remix) - הקמיקל ברדרס דומים לפרודיג'י. הרמיקס שלהם פחות משוגע משל פרודיג'י ומוסיף הרבה יותר קלידים ומשחקים מאשר מיליון ואחת צלילים כמו של הפרודיג'י. לסיכום: נחמד מאוד. 6.5/10
The Turning (The Jagz Kooner Remix) - הבחור שאחראי על הרמיקס הזה הוא מפיק בריטי שהפיק למשל את המאניק סטריט פרישרס. הרמיקס שלו חביב, אבל לא יותר מזה. 5/10
The Shock of the Lightning (The Jagz Kooner Remix) - דה שוק אוף דה לייטנינג הוא אחד השירים האהובים עלי בדיסק החדש. יש ברמיקס הזה משהו מאוד אפל וזה מגניב, אבל זה לא מגניב עד כדי כך שאני אשב ואשמע את זה כל יום. 6/10
To Be Where There's Life (A Richard Fearless Production) - ריצ'רד פירלס הוא אחד משני האנשים המרכזיים שאחראים על להקת Death In Vegas שעושה רוק פסיכדלי/אלקטרוני מאז שנת 94'. מוכר לכם השם? זה בגלל שליאם פעם השתתף בפרוייקט שלהם ושר בשיר שנקרא Scorpio Rising (שהיה שיר הנושא של האלבום השלישי שלהם שנשא את אותו שם). ולגבי הרמיקס? הרמיקס נורא נורא מונוטוני, ובכל זאת שיר שיושב על בול טכנו כזה. הקטע הכי טוב הוא לפני שורת המחץ ("DIG OUT YOUR SOUL!") וזה מה שמזכה אותו בניקוד סביר. 5/10 מה דעתכם?!

למעלה