רעיון מעולה ומבורך

עדי2

New member
רעיון מעולה ומבורך

מזל טוב על פתיחת הפורום אני אישית מכירה את עצמי כאדם שסובל מחרדות בכל מיני סוגים לצערי גם חרדות טורדניות וגם חרדות פוסט טראומתיות :-( אני חושבת שזה אחד הדברים המרגיזים ביותר שיש לאדם אז אחלה שיש פורום זה חשוב אבל מה בדיוק עושים בפורום? ומי מנהל אותו? אם מותר לשאול תודה ביי בנתיים

קורווין

New member
שלום עדי! ברוכה הבאה לפורום!

הפורום נועד למעשה לשמש לך כמקום שבו תוכלי לספר על עצמך, על ה-OCD ועל איך שאת מתמודדת אתו. משתתפים אחרים בפורום יוכלו לייעץ לך מנסיונם האישי, לספר את דעתם, וגם להתנחם בכך שיש עוד מישהו שחווה את אותה הבעיה שהם חווים... הפורום מנסה גם להראות לחולי ה-OCD שהם לא לבד, ושיש עוד אנשים שסובלים יחד איתם, וגם שיש לזה טיפול שיכול לעזור לפחות באופן חלקי. את הפורום מנהל אנוכי. שמי קורווין, סובל מ-OCD מגיל ילדות (כבר כ-15 שנה). מטופל כבר כ-4 חודשים. ההצלחה, בינתיים, חלקית. מקווה לראות אותך בהמשך!

עדי2

New member
קורווין

אה היי קורווין הבנתי טוב עכשיו יכולה לרשום אבל זה רק להפרעות טורדניות או אפשר לרשום גם על חרדות פוסט טראומתיות? כי לי יש את שניהם לצערי

קורווין

New member
בוודאי שכן!

אני מאמין שה-OCD צובע לנו את החיים על כל תחומיהם. לכן אני גם מאמין שההפרעות קשורות זו לזו ושאם לא היה לך OCD אז ה-PTSD שלך היה נראה אחרת לגמרי. אני משוכנע שההפרעה הפוסט טראומטית הושפעה גם מה-OCD. שתיהן שייכות הרי לאותה משפחה... את מוזמנת לחלוק עימנו כל דבר שתרגישי שאת רוצה לחלוק עימנו!

למעלה