רעיונות לדמות

t3h d00d

New member
רעיונות לדמות

יש לכם? משהו אחר רוצה גם לשהמ אצלנו, ואין לי דמות.. החבורה מורכבת מסמוראי, מכשף, גנב וסייר. מה כדאי להיות? פלדין זאת לא אופציה, יש רעים בחבורה. יש לכם רעיונות?

snift

New member
"התאמה לחבורה" היא לא השיקול

העיקרי בבחירת דמות. הגבר הכי חשוב בדמות צריך להיות הרצון שלך לשחק אותה. את ההתאמה לחבורה ניתן לעשות אחר כך. הפלאדין יכול להחליט שתפקידו בחיים הוא לנסות לתקן את דרכיו של ה"רע" שבחבורה ולכן הוא סובל אותו וכו'.

t3h d00d

New member
טוב. נגיד.

לי ממש לא משנה מה לשחק. לא בראש שלי פלדין. הוא.. אה, טוב מדי. כל עוד זה לא halfling או gnome זה מתאים לי.

ChainLightning

New member
i knew you would ask

it is some sort of barbarian,he wear most unusual armor full with spikes and blades and he use to charge into his enemies and hurt them

t3h d00d

New member
מה הקטע?

אז אני יקח לוחם וילביש עליו שריון כזה? זה לא ממש רלונטי בכל אופן. אני מורשה (נשמע די מוזר שאני צריך רשות אחרי 3 שנים.. בעע) להשתמש במקצועות הבסיסים.

L e s t a t

New member
די כבר עם מ"מה כדאי לי" הזה

אולי אתה רוצה שאגיד לך איך לשחק ובכלל אולי כדאי שנבחר מישהו שייקח את המקום שלך וישחק במקומך. "מה כדאי לי לשחק?" - מה שבא לך. "פלדין זאת לא אופציה, יש רעים בחבורה." רק בגלל זה, אני קורא עליך תיגר - תעבוד עם המנחה על דמות של פאלאדין שומר חוק אדוק ופאנאט דתי ותחשוב על סיבות שיהיו לו לעבוד עם "רעים".

t3h d00d

New member
מה לעשות..

הייתי שחקן 4 פגישות מתוך 3 שנים. אין לי נסיון עם לשחק דמויות... אז שאלתי מה כיף להיות ומה מעניין, ומה אתם ממליצים

L e s t a t

New member
וזה בסך הכל דבר סובייקטיבי לחלוטין

שאני לא יכול להגיד לך אלא מה שכיף לי ומעניין אותי.

Nihau

New member
רועה צאן

בהיסטוריה היהודית יש למקצוע הזה חשיבות גדולה מאוד- כמעט וודאי שהדמות תגיע ל"חלונות גבוהים" - תהפוך למלך, תנהיג גלות המונית מרצון, תמציא עם יש מאין, תתמקח עם אל ועוד. מצד שני אולי עדיף לך לשחק משהו יותר מוזר- אני אישית תמיד העדפתי את המקצועות הייחודיים כמו פסיוניקס, משני צורה, בחורות יפות בעלות סימביונט קטלני בתור הלבוש היחיד שלהן (דמוי וונום, לא וויטצ'בלייד) וכו' השמיים הם הגבול- תשאל את עצמך מה עוד לא ניסית ולך על זה- עזוב אותך מהתאמת נטיות לקבוצה- זה בא אחר כך. מצד שלישי אם לא "מרשים" לך לקחת משהו אקזוטי אז לך על המקצוןעות היותר נדחקים לשוליים- בארד, נזיר, ברברי, מכשף (wizard)- כל אחד מאילה יכול להבנות לכיוון כל נטייה שתרצה למרות שקצת מוזר לי לחשוב על בארד מרושע.

DDN

New member
אה אה אה אהמ. מקצה תיקונים.

וונום קודם כל לא היה בחורה יפה
(וויטצ'בלייד כן, וגם לבשה את הסימביוט שלה) מכשף זה SORCERER, וWIZARD זה קוסם (הראשון מטיל ספונטנית, השני משנן מספר) אני נגד ללכת על הדברים ה"אקזוטיים", ולפעמים כן צריך לחשוב על החבורה (במיוחד שהיא כבר קיימת וזה לא חבורה חדשה עם דמויות חדשות לכולם)

Nihau

New member
תיקון, ביאור, תיאור ושאלה.

אני דיברתי על השילוש האקזוטי שיצא לי לשחק ובו שיחקתי בחורה מוטאנטית שבמהלך משימה מסוכנת צנח עליה השיתופן מזן דמוי וונום רק בצבע אם הפנינה (לבן זוהר בכל ציבעי הקשת) והפך ללבוש היחיד שלה כאשר הבינה את פוטנציאל האופנה הגלום בו. שני האישיויות הללו בגוף אחד נתקלו בצייד מוטאנטים שהסתנן לביתם ובתאונה מוזרה במיוחד השתלבו יחד לשלוש דמויות בגוף אחד - האישה המוטאנטית היפיפיה והצייד מוטאנטים המחוספס אוחדו לגוף אחד ע"י השיתופן כאשר האישיות שלהם מכחישה את קיום האישיות הנוספת והשיתופן מוודא שהחזות החיצונית שלה נראית בדיוק כפי שהם מדמיינים- גוף אחד- שלוש נשמות, שתים מהן אנושיות. ולגבי סימביונט- מאיפה הוצאת את "שיתופן"? מילה נחמדה למדי למרות שאין לה את הקונוטציה הייחודית לסימביונט- אולי בבוא הזמן.

BluePrint

New member
תשובה.

אני חושב שכך תרגמו זאת בStar Trek. במילונים שלי אין את המלה הזו, אבל ההטיה נראית לי מתאימה לתרגום של Symbiont.

BluePrint

New member
רק תשובה.

אני חושב שכך תרגמו זאת בStar Trek. במילונים שלי אין את המלה הזו, אבל ההטיה נראית לי מתאימה לתרגום של Symbiont.

DIDGIN

New member
בארד מרושע יהיה

מטאליסט או מלחין בסגנון ריכארד ואגנר
אגב, במאה ה19 היו שתי אסכולות מלחינים חשובות - של ורדי ושל ואגנר ולואגנר היה איזה חזון שבו משלבים מוזיקה עם תענוגות אחרים כמו אכילה והוא יצר כל מיני שילובים מפלצתיים ואופרות ארוכות והשתמש במוזיקה בצורה מניפולטיבית לתמרן אנשים... נראה לי שאני כבר נסחף ולא כל מה שכתבתי פה נכון, אבל זה יכול להיות חומר גלם מצויין ליצור מלחין מרושע ששואף להיות רודן. ואגנר לא היה כזה, אבל אם נשנה מספיק את הביוגרפיה שלו יהיה לנו ארכי רשע מצויין למשחק פנטזיה ואפילו למשחק שמתרחש במאה ה19 כמו vampire וcall of ctulu

L e s t a t

New member
Vampire ו-Call of Cthulhu

ומפייר מתרחש בכל תקופה שרוצים. לCall of Cthulhu יש שלוש-ארבע תקופות "סטנדרטיות".

L e s t a t

New member
Victorian Age: Vampire

מכיר, אף פעם לא שיחקתי, שמעתי שהיא שונה לחלוטין מהMasquerade והDark Ages.

למעלה