רעיונות להשקעה

ortes74

New member
רעיונות להשקעה

נתחיל בברכות על הפורום החדש!

ברשותי דירה להשקעה בבאר שבע. תשואה טובה יחסית לזמנים אלו.
אני מעוניין לקנות עוד דירה להשקעה ( לא דווקא על שמי, אבל אולי כן ).
ההון עצמי שיש יותר מ 200.
אני אשמח עם חכמי הפורום יתנו לי רעיונות " מחוץ לקופסה ".
אני מעוניין בהשקעה, רק בארץ!
חשבתי שוב פעם על באר שבע, למרות שהמחירים עלו שם וקצת פחות משתלם ממה שהיה לפני שנה.
אני מאזור המרכז.
אשמח לשמוע רעיונות מעניינים.

תודה

offir11

New member
למרות ש...

אני משקיע שלרוב חושב מחוץ לקופסא, דווקא הפעם הייתי מאמץ את האסטרטגיה הקיימת שלך ונשאר בבאר שבע
החיסרון הוא שהתשואה שתקבל נמוכה מהתשואה אותה קיבלת בעבר. אני ממש לא מחשיב את דמי השכירות היום (כפול 12) חלקי ההשקעה הראשונית שלך כתשואה.
יש לך יתרון מאוד גדול בכך שאתה מכיר,יודע ובעל נסיון בהשקעה דומה.
יש לך זמן, חפש מציאות. מבחינתי מציאה היא כזו שתשואת הנכס תהיה 6% לפחות. קשה מאוד להגיע לכך אבל לא בלתי אפשרי (שאל את משקיע בש).
השקע את ההון העצמי + הלוואה דומה (קח בחשבון עלויות נוספות כגון כמו מס רכישה) וכוון לדירה באיזור ה 400,000 ש"ח שתניב 2,000 ש"ח לחודש. הסיכוי למצוא כזו אינו גבוה אבל קיים.

ortes74

New member
באר שבע גם נראית לי בסופו של דבר

האופצייה הכי טובה שיש כרגע.
הבעיה שהיום קשה מאוד למצוא שם מציאות אמיתיות.
דירות של 400,000 ש"ח ברוב המקריים יהיו דירות של 2 חדרים. ואני לא רוצה 2 חדרים מהסיבה הפשוטה שיותר קשה להשכיר אותה, לא מוצאים יותר מידי זוגות או סטודנט בודד שמוכן לשלם אפילו 1,600 ש"ח.

משיחות עם מתווכים אני בינתיים שומע שהשוק יחסית לתקופה רגוע והמחירים ( בדר"כ) בתקופה הזאת טיפה יורדים, ולכיוון הקיץ הם עולים. כרגע המחירים לא ממש ירדו.

בקיצור אנחנו מדינה שהשקעות בנדל"ן כבר לא מניבות תשואות יפות, וזוהי בעיה. ( לפחות בשביל " המשקיעים " )

תודה

מה זו ״תשואה יפה״ עבורך?

יש נכסים באיזור חיפה שעומדים בקרטקריון של 400 אלף שח כמובן שהאזורים הם לא מהנחשבים.

הכל שוב זו שאלה מה זו תשואה יפה עבורך.

אני בשבילי 5.5-6% זה יפה אך יחד עם זאת יש נכסים שלא אכנס לזה בגלל מורכבות העיסקה. (איזור,אוכלוסיה, ניהול הנכס וכדומה).

ortes74

New member
תשואה יפה בשבילי

אני מסכים איתך שתשואה יפה לימינו זה 5.5 - 6 %
אבל בוא ונסתכל כמה שנים אחורה ( לא הרבה ). התשואות היו אפילו 10%.

משיחות שלי בימים האחרונים עם מתווכים (בבאר שבע) הדירות שהם משווקים, התשואה שלהם בערך 5%.
בקיצור קשה למצוא מציאות.

אני מציע לך לבחון עסקאות שונות.

שמתווך אומר בערך 5% זה לניהול מו״מ, אולי ניתן להשיג קצת יותר.

מה שכן היום קשה יותר למצוא עסקאות טובות.

כמו כן ה לחפש בצפון, לעיתים שם יתן למצוא עסקאות לא רעות.

למעלה