רעיונות לפרסום

benda2109

New member
רעיונות לפרסום

אני לא יודע אם זה הפורום המתאים אבל אני אשמח לעזרה בכל מקרה, בתור אנשים שאני חושב שיש להם דיעה כנה אני אשמח להעזר בכם/ אני רוצה לפרסם את התחביב של אמא שלי. היא עורכת קליפים לאירועים ומסיבות- מוזיקה,וידאו,תמונות חשבתי על כמה רעיונות לפרסום בכתב )כרזות, באנרים וכו'. אני אשמח לעזרה בכמה נושאים- שאלה 1. איפה לדעתכם כדאי )ומותר( לפרסם מודעות כאלו בחינם. ז"א היו לי כמה רעיונות ואשמח לשמוע את דעתכם- *על לוח מודעות של בניינים שונים *על גבי ידית הדלת של בתים שונים *בתחנות אוטובוס\בתחנה המרכזית\לוח מודעות בקניון?? *על קופסא לרשום- צא מהקופסא ובתוכה יהיו כרטיסי ביקור שאלה 2. היו לי כמה רעיונות לפרסום- לדעתכם הם יתפסו? ====================== 1. רוצה גוף חטוב לקיץ? תמונה מצורפת-גוף שרירי של גבר\אישה כשאתה צוחק את מפעיל 37 שרירים בו-זמנית. "אורנית קליפים" )יש לי סלוגו מוכן של זה( תתחיל לצחוק... ================================ 2. WOW... מדהים...מקורי ושנון )בפורמט של ביקורת סרטים( זה מה שהיו רושמים עלינו אם היינו סרט... "אורנית קליפים" =========================== 3. מתי פעם אחרונה... רגשת? הפתעת? גרמת למישהו לבכות? "אורנית קליפים" ======================= 4. אורנית קליפים *כמו כפפה ליד שלך! *לשבור את הקרח ולא את תוכנית החסיכון *לקרוע את הלב ולא את הכיס ================================== 5. קומיקס שתי אופציות- א' - לקחת קומיקס של בזוקה ולשנות תוכן שיתאים לקליפים אורנית למטה לכתוב- לא נמאס לך מכל התמתנות הדביקות הרגילות? אופציה ב'- קומקיס בסגנון שהיה בבפרסומת של אורנג' ========================== 6. תמונות של תו סול, סרט צילום, תמונות כולן מכוונות למשפך גדול ובצד השני יוצא דיסק )קליפים אורנית) =============== 7. תמונה מצורפת - נוסחא מסובכת במתמטיקה לא כולנו נולדנו גאונים למה שלא תעשה משהו חכם לשם שינוי? "אורנית קליפים"- לאנשים שאתה באמת אוהב =============================== 8. תמונה מצורפת- פח אשפה עם עניבות או פרחים. כותרת- שוב לא קלעת לטעם שלו\ה? "אורנית קליפים"- אי אפשר לטעות ! שאלה 3. מישהו מכיר פורום\קומונה של אנשים מוכשרים שיוכלו לעזור לי לעצב חלק מהפרסומות האלו? כלומר לכדי כרזות\מודעות?

benda2109

New member
ועוד עזרה קטנה-

תוכלו להעתיק את הכתובת הבאה ולהצביע באזיה סקר קטן שאני עושה בדיוק שתי שניות מהזמן שלכם תודה לכל העונים http://ornit.250free.com/seker.htm

benda2109

New member
מצטער, לא ידעתי.

בכל מקרה, אני אשמח לעזרה לפחות בסקר ששלחתי בהודעוה השניה. זה בדיוק קהל היעד שמעניין אותי. הסקר הוא לא פירסומי\מסרחי\מנסה למכור משהו

לא נורא. בשביל זה אני כאן

חשוב לי שהפורום הזה יאפשר תקשורת טובה בין הורים שעומדים לחגוג בקרוב לבין כל מי שיכול לעזור להם במידע בדוק ואיכותי. כך הם יכולים לחסוך בזמן, לקבל רעיונות טובים ולעמוד במשימתם תוך שמירה על המסגרת התקציבית. לכן אני מקפיד על כך שבדפי הפורום לא יהיו הודעות פרסומיות. בכל אופן, בינתיים עיינתי בשאלון שלך ועאפילו שלחתי לך במייל שאלה נוספת שלדעתי חסרה שם.

benda2109

New member
אוקי ראיתי תודה

אההה, אוקי ראיתי תודה. אני אוסיף את זה

למעלה