רעשים נוראיים לאחר התקנת gtx660

jeblesh

New member
רעשים נוראיים לאחר התקנת gtx660

יש לי מגבר דיי רציני שמחובר למחשב עד עכשיו השתמשתי בGPU שבמעבד 2600K והכול היה טוב
הוספתי GTX660 ונוצרו רעשים בסאוונד , הם אינם קשורים לווליום בכרטיס קול , כן קשורים לווליום במגבר מן הסתם

הרעש בברור לא בא מהמגבר בדקתי אותו עם נגן MP3 והכול בסדר , קניתי כרטיס קול חיצוני בתקווה להיפתר מהרעשים האיילה
אבל כמעת שאין הבדל , חשבתי עוליי להלחים קבלים גדולים על הUSB ולספק את המתח לכרטיס מספק נפרד כדי להיפתר מהרעשים האיילה

זה יעבוד או שאין ברירה ואצטרך לוותר על הכרטיס מסך הזה כדי להיפתר מהרעשים ?

blzvi

Active member
נסה לקחת חוט חשמלי

ולחבר את גוף המחשב עם גוף המגבר.

jeblesh

New member
ניסיתי את זה דבר ראשון ...

לא עזר , המגבר מקבל את המתח שלו מספק המחשב ככה שלא צריכה להיות בעיה של רעשים בין האדמות ...
חשבתי שעוליי הספק פשוט מזייף בגלל העומס הרצתי אותו ממצבר 12V ועדיין יש רעשים ...
ככול הנראה זה פשוט רעש מהמתח של הUSB שעובר ליציאות מהכרטיס קול S:

jeblesh

New member
נפתר

המגבר ישב על המחשב וכנראה שהרעשים כן באו מהאדמה של המחשב
חיברתי אותו למצבר והורדתי אותו מהמחשב והרעשים נעלמו לגמרי הנחתי על המחשב והרעשים חזרו

עכשיו קצת מדאיג אותי עם כלכך הרבה רעש על האדמה מהספק שלי כנראה שזה אהיה רעיון טוב להחליף ספק לפנה שצנתרך להחליף מחשב ...
תודה על העזרה בכול אופן :)

blzvi

Active member
אתה מתכוון למגבר שמקבל מתח מה USB של המחשב?

זה גרוע ביותר .
מגבר צריך לקבל אספקה ישירה מרשת החשמל.

jeblesh

New member
זה מגבר ל12וולט ...

מגבר 400וואט RMS ל12V שמיועד תכלס לרכב USB לא יכול לספק לו מספיק מתח ובטח שלא מספיק זרם ...
חיברתי אותו לספק של המחשב מחיבור מולקס והכול היה טוב שנה עד שהוספתי את הכרטיס מסך החדש ...

שם לב !!

ייתכן שמה שאתה שומע זה הRIPPLE מספק הכח. איזה ספק כח יש לך במחשב. בדוק אם מדובר במשהו גנרי או של חברה טובה ומוכרת.
כמו כן מה ההספק של ספק הכח ? הכרטיס מסך דורש די הרבה (140W)ומומלץ במחשב לפחות 450W אם אתה מפעיל זולל W כמו המגבר הזה
יכול להיות שזה במעבר ליכולת של ספק הכח.

blzvi

Active member
ספק ממותג לא טוב כמקור למגבר אאודיו

קנה ספק רגיל נגבה של 1 אמפר .

למעלה