רציתי לדעת!

בעיקרון לא....

כי איידס עובר דרך מגע מיני או דרך דם...אבל מין אוראלי לאישה יכול להדיק את הדבר רק אם יש לה או לך איפשהו פצע ונשים יכולות להידבק...גם בגלל הפצע...או בגלל הזרע...כי זרע מכיל נשאים של איידס

MaD-d0g

New member
אם האדם השני נשא, אז כן

לא משנה אם פצע או לא פצע.. הסבירו לנו על זה פעם

ranzz

New member
לא בדיוק

זרע נגוע שנכנס למערכת העיכול לא יכול להדביק באיידס. לעומת זאת הסכנה לאיידס ממין אוראלי היא מחשש לנים/דימום/פצע וכו' כלומר נגע של טיפת הדם הכי קטנה.

MaD-d0g

New member
אני לא בטוח...

זה לא משנה אם בולעים או לא, זה הקטע של הזרע ה "נגוע" בפה, על הלשון הרירית... ככה לפחות אני זוכר מההרצאה שעשנו לנו בבצפר השנה

PLAIN OL ME

New member
אם זה היה עובר מזרע לרוק

זה היה גם עובר מרוק לרוקץ תחשוב קצת.

Pink Lemonade

New member
הוו,בדיוק סיימתי שבוע על זה.

אני בכלל בחו"ל, אז בשבוע שעבר, במקום ספורט, עשו לנו שבוע לחנך אותנו נגד סקס והכל. בכל מקרה, כן, האנשים האלה שבאים לתת לנו הרצאות על התנהגות מינית זהירה מדגישים ש"מין אוראלי זו דרך מאוד טובה לקבל איידס ושאר מחלות מין". אבל בהנחה שאין לבנאדם הרפס, או משהו, אז יש יותר סיכוי שאת תעבירי לו מאשר הוא לך. ו...זהו בעיקר. נדמה לי.

איידס יכול לעבור אך ורק במגע

של דם אל דם.. אם יש לו פצע פתוח בפה ויש לו איידס אז יש סיכוי שתדבקי.

הדרומית

New member
לא מדוייק../images/Emo80.gif

איידס יכול לעבור גם במגע של זרע עם פצע פתוח.

הדרומית

New member
הבנתי אבל../images/Emo80.gif

בתגובה שלך דיברת על איידס באופן כללי. אז תיקנתי.

אל תלחיצו סתם...

אי אפשר להידבק ממין אוראלי כאשר אתה הצד הפאסיבי, אפשר בריבוע להידבק כשאתה הצד האקטיבי!

EverMan

New member
תקרא למעלה יקירי.

אפשר גם אפשר. מספיק חיכוך הכי קל של השיניים בשביל שיהיה טיפת דם לא נראית אפילו ... או איזה פצעון בלתי נראה בפה ...

יקירי ...

יצא לי לקרוא רבות על הנושא של הידבקות באיידס, ותדע כי על אף האפשרות התיאורתית כי מלהיות פסיבי ביחסי מין אוראליים ניתן להידבק, אין אפילו מקרה מדווח אחד של אדם הנדבק ב HIV מיחסי מין אוראליים בהם הוא היה פאסיבי. (להבדיל מלהיות אקטיבי ביחסי מין אוראליים שם אכן יש מקרים מדווחים!!!) אתה מוזמן להיכנס לאתרי חינוך למניעת מחלות מין, ולראות כי להיות פסיבי ביחסי מין אוראליים נחשב כמין מוגן!

למעלה