רק להיום עדיפיות

tanay111

New member
רק להיום עדיפיות

עדיפויות "הזמנים הטובים עלולים להיות גם מלכודת; הסכנה היא שאנו עלולים לשכוח שהניקיון הוא בעדיפות ראשונה." טקסט בסיסי, עמוד 42 אנו נקיים והדברים מתקדמים יפה מאוד. יכול להיות שמצאנו "נפש תאומה", בנינו קריירה מצליחה, הקמנו משפחה. אולי היחסים שלנו עם בני-המשפחה השתפרו. האמת היא שהכל כל-כך בסדר, שבקושי יש לנו זמן לבוא לפגישות. אולי אנו מתחילים להשתלב מחדש בחברה, אנו זוכים להצלחה כה גדולה עד שאנו שוכחים כי לא תמיד אנו מגיבים כמו אחרים. אולי, רק אולי, אנחנו בלבלנו את סדר העדיפויות שלנו. האם השתתפות בפגישות עדיין נמצא בעדיפות גבוהה? האם אנחנו עדיין משרתים כחונכים? האם אנו מתקשרים לחונכים שלנו? איזה צעד אנו עושים כעת? האם אנו עדיין מוכנים לקום מהמיטה בשעה מאוחרת בלילה, או בסתם שעה לא נוחה לנו, כדי להיענות לקריאה של הצעד השנים-עשר? האם אנו זוכרים ליישם את העקרונות בכל תחומי חיינו? האם אנו זוכרים מאיפה באנו, או ש"הימים הטובים" השכיחו מאתנו את זה? על-מנת להישאר נקיים, אנו חייבים לזכור כי אנו במרחק של סם אחד בלבד מהעבר שלנו. אנו אסירי-תודה על הימים הטובים שיש לנו, אבל אין אנו מרשים להם להסיח את דעתנו מההחלמה הנמשכת שלנו ב'מכורים אנונימיים'. רק להיום: אני אסיר תודה על הימים הטובים שיש לי עכשיו, אבל לא שכחתי מאיפה באתי. היום, העדיפות הראשונה שלי היא להישאר נקי ולגדול בהחלמה שלי.

מה לא מפרסמים!

לטני 111 החמודה!לפי המסורות של האן איי כידוע לך איננו נוהגים לפרסם אפילו לא חלק מהספר שלנו ,למען ניקיונך והמשך החלמתך הישתדלי לא לשבור את העקרונות ששומרים עלינו מפני גופים חיצוניים .אוהבים אותך ורוצים אותך איתנו...רק להיום.

למעלה