רק להיום:

עליזה 63

New member
רק להיום:

חשבון נפש פשוט "המשך עריכת חשבון-נפש אישי, פירושו שאנו יוצרים הרגל קבוע לבדוק את עצמנו, פעולותינו, גישותינו ומערכות היחסים שלנו." טקסט בסיסי, עמוד 41 חשבון הנפש היומי הוא כלי שבו אנו יכולים להשתמש על מנת לפשט את חיינו. החלק המורכב ביותר בעריכת חשבון נפש קבוע, הוא להחליט כיצד להתחיל. האם עלינו לכתוב את זה? מה עלינו לבחון? עד כמה לפרט? איך נדע מתי סיימנו? מבלי שנרגיש, הפכנו תרגיל פשוט למבצע מסובך הנה גישה פשוטה אחת לעריכת חשבון נפש יומי. אנו מפנים כמה דקות בסופו של כל יום, כדי לשבת בשקט ולבחון את רגשותינו. האם יש קשר, גדול או קטן, בבטן שלנו? האם אנו מרגישים לא נוח לגבי היום שזה עתה נגמר? מה קרה? מה היה החלק שלנו בעניין? האם אנו חייבים מעשה כפרה על משהו? אילו יכולנו לעשות זאת מחדש, מה היינו עושים בצורה שונה? אנו רוצים גם לבדוק את ההיבטים החיוביים של חיינו בחשבון הנפש היומיומי שלנו. מה נתן לנו סיפוק היום? האם היינו יצרניים? אחראיים? אדיבים? אוהבים? האם נתנו מעצמנו ללא אנוכיות? האם חווינו בצורה מלאה את האהבה והיופי שהיום הציע לנו? מה עשינו היום שהיינו רוצים לעשות שוב? חשבון הנפש היומי שלנו לא צריך להיות מסובך כדי להיות יעיל. זהו כלי פשוט ביותר, שאנו יכולים להשתמש בו על מנת לשמור על קשר יומיומי עם עצמנו. רק להיום: אני רוצה לשמור על קשר עם הדרך בה אני חש שעלי לחיות את החיים שניתנו לי. בסוף היום הזה, אערוך חשבון נפש קצר ופשוט.

שטול1

New member
הכל מתחיל מיום אחד ../images/Emo24.gif

ככל שאלך בדרך זו אין לי ממה לפחד אוהבים אותך אלין רק להמשיך לבוא שטול

למעלה