רק רציתי להגיד ש..

דניאל866

New member
וואייייי איזה מהממת

אלמו'שששששששששששששששששש איזה מהממת את תצלמי הרבה בטיול! ואני מקווה שתהני הכי הכי הכי הכי בעולם!!!! אוהבת אותך עד אין סוף דניאל

ייההה מהלולה מקסימה שילייייייייייי

תהניייייייייייייייייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!....!!!!.... את באמצע הטיול עכשיו...אייי איזה כיף לך...אני מקווה שאת נהנת לך שם...תשימי תמונות מהטיול את חייבת....איזה ממייי! חולים עלייך פהההההההההההההההההה

yuviz

New member
אלמה מתגעגעים אלייך כבר עכשיו!!

תהני בטיול!!! תשימי לנו תמונות י'מושלמת אחת!!

shirazei7

New member
אלמה נהנת אתמול בחמת גדר?

חח ראיתי אותך שם..

חחח... באמת? ראית אותי?

נכון שיש לחמת גדר ריח של ביצים או שרק אני מדמיינת?! טוב, אז חזרתי.. היה כייף! אבל ממש קצר... אני אעביר את התמונות למחשב עוד מעט ואשים אותם פה, הם לא באיכות טובה כי הן תמונות שצילמתי מפלאפון. אוהבת, אלמה

חחחח גמאני הייתי בחמת גדררררררררררר

ומסריח שם בטירוףףףףףףףףףף היינו שם המשפחה שלי והמשפחה של חברה שלי... היה מה זה כיףףףףףףףףף והייתה שם גם מגלשה כזאת כמו משפך איזה כיף היה חחחחחח ובאותו הזמן היה קר, אבל שאני ושי (חברה שלי) נוותר על בריכה? למרות כל הקור נכנסנו למים והיה קפואאאאאאאאאאאאאאאאאאאא כל השפתיים שלי היו סגולות אבל היה ממש ממש ממש כיף..!!!! מהלולה שלייייייייי שמחה שהיה לך כיףףףףףףףףףףףףףףףףףף אוהבת אותךךךךך...!!!!!!!

Refael30

New member
חמת גדר ?!?!!!?!!!!?!!

הדבר היחיד שאני זוכר משם זה התנינים . הייתי שם בפעם האחרונה בשנת 1995 או 1996. ומאז אני לא מתקרב לשם .

תמונות של אלמה../images/Emo99.gif../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

תמונות!
תמונות!
תמונות!
תמונות!
תמונות!
תמונות!
תמונות!
תמונות!
תמונות!
תמונות!
תמונות!
תמונות!

shirazei7

New member
כן..באמת ראיתי אותך חח..

הלכתי עם חברה לשירותים..חיכינו בתור ואז פתאום יצאתם מהשירותי נכים חמולה כזאת ובהתחלה הייתי בשוק שבכלל יצאו מהשירותים כל כך הרבה אנשים ביחד ואז פתאום קלטתי אותך חחח.. וכן, מסריח שם בטירוף..ריח של ביצים קשות ורקובות ממש מזוויע

למעלה