רק רציתי לספר לכם

רק רציתי לספר לכם

שהיום בחדשות הוט הייתה כתבה על בעז (הגדירו אותו כהבטחה הבאה!) והוא יצא ממש חמוד בכתבה. זהו הלכתי מפה

bזוהר

New member
יו איזה באסה שפספסנו!!!

מעניין אם יש שידור חוזר...זה היה עם מרב מיכאלי?

מה הלכת?

מותק את לא יכולה להטיל פצצה וללכת!
מה היה? איך היה? מה אמרו ומי אמר? אין לי הוט אז אני רוצה דיווח מדוייק..
בעניין ההבטחה הבאה הם לא מחדשים הרבה
אבל מה היה חוץ מזה?

אוקי אוקי אני אפרט כל מילה (בערך)

קודם כל זה לא היה עם מרב מיכאלי , בעצם אני לא יודעת ם זה שודר רק בירושלים או בכל הארץ אבל מילא. זה היה איזה כתב שראיין אותו והמגישה הייתה הבלונדה. בקיצור לראיון, יותר התעסקו בזה שהוא בנאי והוא די צחק על זה ואמר שהוא זמר בתחילת דרכו והוא מקווה להצליח ומצד שני יש לאנשים קצת ציפיות בגלל השם בנאי אבל זה משהו שהוא חי איתו כל הזמן. ואז ניסו למצוא לאיזה בנאי הוא דומה
(שונאת את העניין הזה של להשוות!) וזה היה משהו כמו , הוא לא אהוד, הוא קצת דומה ליובל(במראה?!),הוא הבן של גברי ואח של אורי אבל לא מזכיר אותם, ואז קוטנר אמר שהוא בכלל לא מזכיר שום בנאי ושזהוא דבר חדש ומסעיר בפני עצמו ושהוא הולך להיות הדבר החם הבא. ואז כנראה הכריחו אותו להשוות אז הוא אמר שאם חייבים להשוות יש בו משהו ממאיר ואולי טיפה אביתר. והראו קטעים מהופעה שלו וקטעים מהקליפ של תנופה. ודיברו על יציאת האלבום (1/1/08 אם לא ידעתם עדיין
) וזהו נראה לי .. אולי ביום שישי יביאו את זה בשידור חוזר..

קוטנר גאון ../images/Emo47.gif

וההודעה האחרונה שקיבלנו היא על ה-17.1 אבל אני מודה שה-1 נשמע לי הרבה יותר טוב
כנראה שמזל שלא ראיתי
זה היה מטריף אותי שבוע אח"כ השטויות האלו..
למרות שהתחסנתי באופן חלקי..
ובכל זאת אני חייבת, משהו על "אהבת איש הפח" ולא על "בנאי" הם אמרו? משהו מלבד תאריך משוער ליציאה? איך זה לא מחרפן אתכם???? והוא בכלל לא יצא חמוד
, הוא יצא כנוע וענה להם ש"אם חייבים להשוות.." במקום "לא חייבים להשוות וצאו לי מהוריד!" אנשים צריכם ללמוד כבר משון לנון ולפוצץ ראיונות להפסקת סיגריה אחרי הצהרה של "לא באתי לכאן לדבר על אבא שלי!" (אני ממש אוהבת אותו על זה
לא שזה עזר לו כי כשהוא חזר הם המשיכו, אבל יש בזה הצהרה שגם כאן חייב כבר להצהיר..) אוף!
וזה אחרי שהתחסנתי
בכל אופן, תודה רבה מותק
ככה באים לדווח

ZoHaRoT

New member
../images/Emo207.gif הצבעות לטקס עמ"י.

הייתי צריכה לפתוח שרשור חדש? מקווה שזה בסדר שניצלשתי
אז אפשר להצביע לבעז בשיר השנה ובחביב הקהל או משהו כזה... הנה קישור: http://www.music24.co.il/ami_vot.aspx

TEENAGER1

New member
אני מחרימה את הטמטום הזה

באמת שהצבעתי רק בגלל בעז, תסלחו לי אבל חלק מהמועמדויות שם פשוט חסרות כל היגיון.

למה חלק? ../images/Emo6.gif

רוב..
לדעתי אגב כולל בעז כי זה די לא הגיוני שהוא עוד לא מיצמץ והוא כבר מועמד לעמ"י.. מהיכרות שלי עם החומרים שלו אני יודעת עד כמה זה מגיע לו אבל.. אני לא בטוחה שזה חכם שהוא מועמד עוד לפני שיצא האלבום.. אנשים עוד לא יודעים יותר מדי מה מו מי וכידוע ראיונות למניהם לא ממש עוזרים להם להבין דברים שהם הרבה מעבר להכלאה בין מאיר לאביתר (
) או דיונים מתמשכים על גששים לבנים ופרפרים חיוורים ככה שמי שמכיר באמת והיה בהופעות ועקב אחרי הקריירה יודע עד כמה הוא המועמד הכי מתאים וראוי שיש אבל אני לא בטוחה שיש כבר מספיק כאלו בשביל מועמדות לעמ"י..

TEENAGER1

New member
גם נכון, וגם הקטגוריה מוזרה לאללה

"חביבי הקהל"? מה אנחנו בתחרות יופי? עזבי, מאז ש"הוא" זכה לפני שנה/שנתיים בשיר השנה אני איבדתי אמון בדבר הזה.

../images/Emo6.gif זה היה לפני שנתיים..

ואני חייבת להודות שלקח לך המון זמן לאבד את האמון בזה..
אגב אתם ראיתם שיש שם אחד אחרי השני בועז בנאי ובעז מעודה כן?
זה נורא הצחיק אותי

TEENAGER1

New member
זה היה כל כך מעצבן!

אוקיי, מילא זה ש"תחרות כלבים" לא זכה, לא ציפיתי, אבל דווקא "הוא"? באמת אחד השירים היותר מציקים שיצא לי לשמוע, ותכלס' היו שם שירים שהרבה יותר הגיע להם (מעבר לעובדה שזה קצת מגוחך שזכה שיר שיצא בכלל ביוזמת הערוץ)

למעלה