רק רציתי לספר לכם

TEENAGER1

New member
והרי וידוי:מעולם לא הצלחתי להתחבר לשלומי שבן.

השיר היחיד שלו שאני מחבבת זה "מוכן לאהבה", וגם זה כי אחרי קליפ עם קלפטר בתפקיד כ"כ קורע לב - אי אפשר שלא.

את בטח עם טראומת "אריק" ../images/Emo6.gif

גם אצלי היא נמשכה לא מעט זמן.. אבל אם ויתרתי לנעם על קרח 9, החלטתי לוותר לשלומי על אריק
ואני באמת חושבת שהוא סוג של גאון.. לראות אותו עם הפסנתר זו ה-חוויה בעיניי.. אבל היי, אף אחד לא ביקש ממך להתחיל להתחבר עכשיו, כל עוד עם בעז את מסתדרת אנחנו בסדר..

אני לא יודעת אם אני באמת מבינה על איזה שיר את

מדברת, אבל אם זה שיר ה"אריק" שאני חושבת עליו וזה שלו אז........
אבל אני לא באמת מכירה שירים שלו. או שאני מכירה ולא יודעת שהשירים האלה הם שלו.

זה השיר הזה ../images/Emo6.gif

לכל אחד יש נפילות לפעמים
(בתקווה שלבעז לא יהיו..
) זה השיר שמבקש, או מתחנן, ממישהי לא לדבר על אריק כי הוא גורם להתכווצויות לא רצויות
האמת זה שיר משעשע, במיוחד שלב הקאובוי.. אבל.. אבל.. סלחתי לו עליו, נו, שתפו פעולה!

TEENAGER1

New member
גם, אבל גם את החומרים החדשים שלו לא אהבתי

ניסיתי, באמת שניסיתי. נכון ש"מותק את אצלי בראש" זה חידוש מגניב, אבל כל שאר השירים ששמעתי - במייספייס ובהזדמנויות אחרות - ממש לא משכו אותי ואפילו ההיפך. אולי הוא פסנתרן גאון, את הצד הזה שלו אני לא מכירה בכלל, לא ראיתי אותו מופיע. ואני חייבת הערה בנוגע לקרח 9: האמת היא שלקח לי הרבה זמן לקשר בכלל בין נעם רותם של "חום אנושי" לבין הסולן של קרח 9, בכלל לא קלטתי שזו אותו בנאדם (הקול השתנה, המראה השתנה, מאיפה אני אמורה לדעת?
). אבל ההבדל במקרה הזה הוא שקרח 9 הגדירו את עצמם מלכתחילה כלהקת בריטפופ, שלא מתיימרת להביא שירים עמוקים אלא בעיקר לעשות כיף, ואילו שלומי שבן כן משתדל להיות עמוק ואמיתי ומבחינתי זה לא עובד.

קורה.. ../images/Emo6.gif

1. זה שהם הגדירו את עצמם מראש כ"בכאילו יודעים מה הם עושים" לא הופך את זה לבסדר! הם נוראיים.. ובגלל זה לקח לי המון זמן להאמין לכל מי שאמר לי שנעם גאון..
כל הרעיון שהוא התבגר והפסיק לצרוח ולקרוא לזה שירה היה נראה לי מופרך לחלוטין.. מסתבר שכולם צדקו
2. התחלתי לאהוב את שלומי רק אחרי שראיתי מופע פסנתר שלו (שגררו אותי אליו בכפייה לפני איזה שנתיים-שלוש
) וגיליתי שהוא פשוט גאון עם הפסנתר.. לפני זה היה לי סוג של אנטי אליו (טראומת אריק כבר אמרתי?) אבל באמת יש לו סגנון מאוד ספציפי שאו שאוהבים או שלא.. אני איכשהו הצלחתי לעבור בשני המחנות
אני מאוד אוהבת היום את סגנון הכתיבה שלו בעיקר...

TEENAGER1

New member
נוראיים? ../images/Emo12.gif

סתם יש להם שירים מפגרים בטירוף, אבל כיפיים באותה מידה.

מה כייפי בצרחות שלהם??? ../images/Emo5.gif

סורי, דילגתי על השלב של התחברות לדברים האלו בחיי, להזכירך אני עם מאיר בנאי מגיל 8 תודה לאל
אף פעם לא הבנתי מי נתן להם מיקרופון ולמה בעיקר.. אבל בכיף שלך אם זה מה שעושה לך טוב

לא, ממש לא.. ../images/Emo13.gif

ואף פעם לא מאוחר אז תכניסי לחור עכשיו שלפחות העיניי עדי שלומי שבן מלך וצריך לחקור את העניין לעומק
יצאו לו כמה סינגלים מהאלבום הזה.. יש את "האזרח האחד" שאני לא מתה עליו.. יש את "מותק את אצלי בראש" שזה החידוש הכי גאוני שיצא לי לשמוע לאחרונה
(אחרי "לא אוהב אף אחד"
) ו..לעשות את החיים פשוטים- יש לו דף במייספייס והוא אצלי בעמוד הראשי (נראה לי שגם אצל בעז) אז כנסי לאחד מאיתנו, חפשי אותו ב-top friends, כנסי, תקשיבי ותחליטי אם את אוהבת, זה נורא פשוט
בהצלחה..

GalitLondon

New member
זה גם מה שאני חשבתי

מהפעם הראשונה ששמעתי על המועמדים.. אהבתי את נועם, אהבתי את שלומי.. הייתי בשתי ההופעות שלהם ובשיכלול מהיר ובמחשבה לא שקולה נראה לי אני אלך עם "עיר" בסוף. סתם כי הפסנתר היפנט אותי. אלבומים מצוינים.

אבל.. אבל..

עזרה בדרך..
אני באמת חושבת שאי אפשר לבחור בין שניהם אבל אם אני ממש חייבת אני אבחר ב"עזרה בדרך".. שניהם יצירות מופת לדעתי אבל את של נעם הרבה יותר קשה להוציא לאור.. יש דברים שממש קשה להפוך למילים והוא איכשהו הצליח לתרגם למוסיקה, זה ראוי להמון הערכה מבחינתי.. ועם כמה ש"עיר" זו יצירת מופת, ברמת הטקסטים וההתחברות שלי אליהם אני נאלצת לבחור ב"עזרה בדרך", האלבום הזה הגיע לידיים שלי בנקודה מאוד שבירה ועשה לי סוג של תרפיה
אם "אהבת איש הפח" היה שם עכשיו בכלל לא היו לי דילמות שכאלו
אני בעד לדחות את העמ"י הזה לפברואר!

למעלה