רק שאלונים מחיים את הפורום הזה? ס_ס

MispIaced

New member
רק שאלונים מחיים את הפורום הזה? ס_ס

(מסקרים ושאלונים, שלי, מן הסתם) שם: גיל: תאריך לידה: כינוי: איך היית רוצה שיקראו לך? שם אהוב לבנים: שם אהוב לבנות: מה אתה לובש עכשיו? החג האהוב עליך: החג השנוא עלייך: המאכל שאת/ה שונא/ת ובחיים לא תסכימי לאכול: באילו פורומים את/ה קורא/ת באופן קבוע? מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? מה הדבר הראשון שאת/ה עושה ברגע שאת/ה קמ/ה בבוקר? מה הדבר האחרון שאת/ה עושה לפני שאת/ה הולכ/ת לישון? מה את/ה הכי אוהב/ת - את הבוקר את הצהריים או את הערב? מה הדבר האחרון שעשית לפני שבאת למחשב: מה הדבר הבא שתעשי אחרי שתלכי מהמחשב: באיזה שעה הלכת לישון אתמול: באיזה שעה קמת היום: יש לך פירסינג/ קעקועים? אם כן- איזה ואיפה: אוהב אותם? מתי בפעם האחרונה: התקלחת? נרדמת בשיעור? אכלת משהו? שרת? אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? עשית קניות? עישנת? היית חולה? נחתכת? ראית סרט? החזקת תינוק? נסעת באוטובוס? התנשקת? שכבת עם מישהו? שתית משקה אלכוהולי? חיבקת מישהו? הכנת שיעורים? נסעת ברכבת? היית במסעדה? לא ישנת כל הלילה? האם היום: שתית קפה? אכלת עוגה? דיברת בטלפון? דיברת בפלאפון? שלחת SMS? אכלת במבה? שיקרת? התקלחת? שמעת מוזיקה? שתית אלכוהול? שתית מים? עישנת? צרחת? נסעת מחוץ לעיר? חשבת להתאבד? חשבת מחשבות פילוסופיות? עשית שיעורי בית? רבת עם מישהו? זה או זה: תפוז או תפוח? מלון או אבטיח? חסה או כרוב? אפרסק או שזיף? מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? אייסיקיו או מסנג'ר? שוקולד חלב או מריר? ביצה קשה או חביתה? לחמניה או פיתה? פיתה או לחם? תות או בננה? גלידה- בכוס או בוופל? שקיעה או זריחה? חוף או הרים? קרמבו- וניל או שוקו? אפרסק או שסק? לאהוב ולהפגע או לא לאהוב בכלל? כמה פעמים: ישנת עם מישהו? התנשקת? לקחת סמים? היית בקרקס? שכבת עם מישהו? החזקת תינוק? החלפת לתינוק חיתול? אושפזת? היה לך יומולדת? חגגת יומולדת? ענית על שאלונים? רצית להתאבד? ניסית להתאבד? שתית תה? הלכת מכות? האם אתה: מאמין באלוהים? ובחייזרים? במכשפות? שדונים? פיות? אתה צמחוני? למה? מעשן? למה? מנגן על משהו? שר? מתחמק כרגע מלעשות משהו? בוכה הרבה? הבנאדם האחרון: שראית: חיבקת: נישקת: ישנת איתו במיטה: כעסת עליו: שיקרת לו: חיטטת לו בדברים: היית אצלו בבית: היה אצלך: שבכית בגללו: שהתגעגעת אליו: שצעקת עליו: שדיברת איתו: שדיברת איתו בטלפון: ששלחת לו SMS: שרצית: שאמרת לו לילה טוב/בוקר טוב/צהריים טובים: אהבה וזוגיות: יש לך חברה? אם כן, כמה זמן יחד? אם לא, אתה רוצה? כמה זמן אתה אוהב אותו? פעם כמעט נפרדתם? בד"כ אתם מאושרים או רבים? אתה קנאי במערכת יחסים? והוא, קנאי? בסך הכל טוב לכם?

MispIaced

New member
You must meet death... In order to be reborn

שם: ישו. גיל: 2008. תאריך לידה: 0.0.0 כינוי: ג'יזס קרייסט. איך היית רוצה שיקראו לך? לא יודע שם אהוב לבנים: טוב שם אהוב לבנות: מה אתה לובש עכשיו? בגדים. החג האהוב עליך: החג השנוא עלייך: המאכל שאת/ה שונא/ת ובחיים לא תסכימי לאכול: לא יודע באילו פורומים את/ה קורא/ת באופן קבוע? יותר מדי מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? שיר של סונטה מה הדבר הראשון שאת/ה עושה ברגע שאת/ה קמ/ה בבוקר? פותח תעיניים? מה הדבר האחרון שאת/ה עושה לפני שאת/ה הולכ/ת לישון? עוצם אותן מה את/ה הכי אוהב/ת - את הבוקר את הצהריים או את הערב? ערב מה הדבר האחרון שעשית לפני שבאת למחשב: כלום מה הדבר הבא שתעשי אחרי שתלכי מהמחשב: כלום באיזה שעה הלכת לישון אתמול: 3 ורבע. באיזה שעה קמת היום: 1 וחצי. יש לך פירסינג/ קעקועים? דה אם כן- איזה ואיפה: וואמפייר, וורטיקל, דאבל בכלג בה ולשון. ויש מצב שמחר מצטרף לו הליקס חמודי. אוהב אותם? תנחשו מתי בפעם האחרונה: התקלחת? אתמול? נרדמת בשיעור? לא זוכר אכלת משהו? אמממ אכלתי קצת מרק קודם, נחשב? שרת? אף פעם? אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? לא יודע. עשית קניות? מזמן. עישנת? אף פעם. היית חולה? שבועיים? נחתכת? 10 דקות בערך. ראית סרט? לא יודע, ניסיתי אתמול לראות תמסור 5, אבל איכות חרא. החזקת תינוק? אף פעם נסעת באוטובוס? לא זוכר התנשקת? נמנמ שכבת עם מישהו? אףפעם שתית משקה אלכוהולי? לא זוכר. חיבקת מישהו? לא זוכר. חיבוקים זה פיכסה. הכנת שיעורים? מזמן D: נסעת ברכבת? חודש בערך היית במסעדה? מזמן. לא ישנת כל הלילה? כל יום בשבועיים האחרונים XD האם היום: שתית קפה? לא אכלת עוגה? לא דיברת בטלפון? לא דיברת בפלאפון? לא שלחת SMS? לא אכלת במבה? לא שיקרת? לא התקלחת? לא שמעת מוזיקה? כן שתית אלכוהול? לא שתית מים? לא עישנת? לא צרחת? לא נסעת מחוץ לעיר? לא חשבת להתאבד? כן חשבת מחשבות פילוסופיות? לא עשית שיעורי בית? לא רבת עם מישהו? לא זה או זה: תפוז או תפוח? מסחטה. כמה פעמים: לקחת סמים? תגדירו סמים. היית בקרקס? 0 שכבת עם מישהו? 0 החזקת תינוק? 0 החלפת לתינוק חיתול? 0 אושפזת? 0 היה לך יומולדת? 16 חגגת יומולדת?4? ענית על שאלונים? יותר מדי רצית להתאבד? יותר מדי ניסית להתאבד? תרשו לי להתעלם. kkthxbye שתית תה? לא יודע הלכת מכות? לא יודע, לא עובר את ה2. האם אתה: מאמין באלוהים? לא ובחייזרים? דה במכשפות? לא שדונים? לא פיות? ךא אתה צמחוני? כן למה? תנחשוווווווו מעשן? לא למה? כי יש לי דרכים יותר טובות למות. מנגן על משהו? לא שר? לא מתחמק כרגע מלעשות משהו? לא בוכה הרבה? לא הבנאדם האחרון: אף אחד. אהבה וזוגיות: יש לך חברה? לא אם כן, כמה זמן יחד? ביי.

יודלייודלייודליהיהוו ~.~

שם: -_- גיל: תאריך לידה: כינוי: איך היית רוצה שיקראו לך? לאדעת שם אהוב לבנים: כריס שם אהוב לבנות: ליהיא מה אתה לובש עכשיו? חולצה ארוכה וטרנינג ורוד החג האהוב עליך: פסח החג השנוא עלייך: ראש השנה המאכל שאת/ה שונא/ת ובחיים לא תסכימי לאכול: פטריות
באילו פורומים את/ה קורא/ת באופן קבוע? חטטנים? מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? שיר של סילברשטיין מה הדבר הראשון שאת/ה עושה ברגע שאת/ה קמ/ה בבוקר? מתמתחת מה הדבר האחרון שאת/ה עושה לפני שאת/ה הולכ/ת לישון? על המחשב מה את/ה הכי אוהב/ת - את הבוקר את הצהריים או את הערב? ערב! מה הדבר האחרון שעשית לפני שבאת למחשב: אכלתי מרק מה הדבר הבא שתעשי אחרי שתלכי מהמחשב: אוכל שוארמה. (מה נו.. קונים לי
) באיזה שעה הלכת לישון אתמול: אחד באיזה שעה קמת היום: שלוש וחצי ובשמונה בערך חזרתי לישון עד שתיים יש לך פירסינג/ קעקועים? אכן אם כן- איזה ואיפה: לשון, אינדס', הליקס, 4לובים וגבה ז"ל (!)
. קעוקוע בעזרת השם שנה הבאה:) אוהב אותם? האינדס' משומה מושך תמיד אינפקציות|: חוצמזה, מן הסתם כן מתי בפעם האחרונה: התקלחת? אתמול? נרדמת בשיעור? לפני שנתיים אכלת משהו? לפני שעה שרת? לא זוכרת אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? אתמול עשית קניות? אתמול עישנת? אפעם היית חולה? ברגע זה ממש
כואב הגרון בעע נחתכת? לפני שבוע ראית סרט? אתמול החזקת תינוק? מלא זמן נסעת באוטובוס? אתמול התנשקת? לפני שבוע שכבת עם מישהו? אפעם שתית משקה אלכוהולי? לפני שבוע-שבועיים חיבקת מישהו? אתמול הכנת שיעורים? ואו.. לא ציפיתי XD נסעת ברכבת? בסוף החופש הגדול היית במסעדה? יומולדת של אחות חורגת לא ישנת כל הלילה? אתמול ושלשום האם היום: שתית קפה? לא אכלת עוגה? לא דיברת בטלפון? כן דיברת בפלאפון? לא שלחת SMS? לא אכלת במבה? לא שיקרת? לא התקלחת? לא שמעת מוזיקה? כמובן שתית אלכוהול? לא שתית מים? כן עישנת? לא צרחת? לא נסעת מחוץ לעיר? לא חשבת להתאבד? לא חשבת מחשבות פילוסופיות? מעט עשית שיעורי בית? חח.. good one^^ רבת עם מישהו? אמא זה או זה: תפוז או תפוח? תפוח מלון או אבטיח? אבטיח חסה או כרוב? תלוי.. כרוב אדום או לבן? אפרסק או שזיף? אפרסק מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? פטל אייסיקיו או מסנג'ר? מסנ שוקולד חלב או מריר? חלב ביצה קשה או חביתה? ביצה קשה לחמניה או פיתה? לחמנייה פיתה או לחם? פיתה תות או בננה? תות גלידה- בכוס או בוופל? בכוס. סוטים. שקיעה או זריחה? שקיעה חוף או הרים? הרים קרמבו- וניל או שוקו? איכסה קרמו אפרסק או שסק? אפרסק לאהוב ולהפגע או לא לאהוב בכלל? בכל מצב בסוף נפגעים, אז מה זה משנה? הראשון כמה פעמים: ישנת עם מישהו? מישהו? as in בן?
אבא נחשב? התנשקת? נממ לקחת סמים? 0 היית בקרקס? לא זוכרת שכבת עם מישהו? אוקי שני דברים. אחד- מי לעזאזל סופר. שנית- 0 החזקת תינוק? מי.פאקיניג.סופר. החלפת לתינוק חיתול? 0. וישאר כך בשנים הקרובות. אושפזת? 1 היה לך יומולדת? 16 חגגת יומולדת? בערך כמספר ימי ההולדת+- ענית על שאלונים? יותר מידי רצית להתאבד? כנ"ל ניסית להתאבד? 0 שתית תה? רוב חיי הלכת מכות? כל הזמןD: האם אתה: מאמין באלוהים? ובחייזרים? במכשפות? שדונים? פיות? אתה צמחוני? לא למה? כי זה לא באמת יפסיק את ההתעללות. מעשן? לא למה? כי זה דוחה מנגן על משהו? המצפון של ההורים ^^ שר? לא כדאי לכם מתחמק כרגע מלעשות משהו? כן בוכה הרבה? רק כשפוגעים בי הבנאדם האחרון: שראית: אמא חיבקת: אבא נישקת: נמ.. ישנת איתו במיטה: חברה כעסת עליו: אמא שיקרת לו: מישהו חיטטת לו בדברים: לאמא היית אצלו בבית: חברה היה אצלך: חברה שבכית בגללו: נממ שהתגעגעת אליו: נממ שצעקת עליו: אמאD: ואי מסכנה חח שדיברת איתו: אמא:p שדיברת איתו בטלפון : חברה ששלחת לו SMS: ידיד שרצית: ידיד שאמרת לו לילה טוב/בוקר טוב/צהריים טובים: שבוע שעבר למישהו אהבה וזוגיות: יש לך חברה? סוגשל אם כן, כמה זמן יחד? הממ אם לא, אתה רוצה? כמה זמן אתה אוהב אותו? אני לא פעם כמעט נפרדתם? לא בד"כ אתם מאושרים או רבים? אנחנו בקושי משו.. ג'יי אתה קנאי במערכת יחסים? רק כשיש לי סיבה לקנא והוא, קנאי? מקווה שלא יותר מידי בסך הכל טוב לכם? אה. אוקי.. חברה שלי אמרה לי שאני מדברת מתוך שינה
. הזויי.

Down And Away

New member
|ג'ייד|../images/Emo112.gif להלה

שם: סתיו
גיל: עוד חודש וקצת 16 תאריך לידה: 17.12.92 כינוי: סתיויליה איך היית רוצה שיקראו לך? סתיו זה בסדר תודה שם אהוב לבנים: טום שם אהוב לבנות: לא יודעת מה אתה לובש עכשיו? בגדים החג האהוב עליך: חנוכה החג השנוא עלייך: פסח המאכל שאת/ה שונא/ת ובחיים לא תסכימי לאכול: ירקות באילו פורומים את/ה קורא/ת באופן קבוע? זה, א''א, פירסינג וקעקועים מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? נממ מה הדבר הראשון שאת/ה עושה ברגע שאת/ה קמ/ה בבוקר? מכבה טלוויזיה מה הדבר האחרון שאת/ה עושה לפני שאת/ה הולכ/ת לישון? מכבה תאור מה את/ה הכי אוהב/ת - את הבוקר את הצהריים או את הערב? ערב מה הדבר האחרון שעשית לפני שבאת למחשב: החזרתי את אחותי מחברה מה הדבר הבא שתעשי אחרי שתלכי מהמחשב: אלך לישון באיזה שעה הלכת לישון אתמול: לאזוכרת באיזה שעה קמת היום: 7 ועשרים יש לך פירסינג/ קעקועים? הרחבות אם כן- איזה ואיפה: ... אוזניים אוהב אותם? יאפ מתי בפעם האחרונה: התקלחת? אתמול נרדמת בשיעור? אתמול אכלת משהו? לפני 10 דקות שרת? לאדעת אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? אתמול עשית קניות? לא זוכרת עישנת? לא מזמן היית חולה? בחופש הגדול נחתכת? היום ראית סרט? אתמול החזקת תינוק? לא יודעת נסעת באוטובוס? בפעם האחרונה שהייתי בת''א התנשקת? שישי ? שכבת עם מישהו? נבר שתית משקה אלכוהולי? שישי חיבקת מישהו? שישי הכנת שיעורים? חחחחח נסעת ברכבת? בפעם האחרונה שהייתי בת''א היית במסעדה? לא זוכרת לא ישנת כל הלילה? שישי האם היום: שתית קפה? לא אכלת עוגה? לא דיברת בטלפון? כן דיברת בפלאפון? כן שלחת SMS? כן אכלת במבה? לא שיקרת? לא התקלחת? עוד לא שמעת מוזיקה? כן שתית אלכוהול? לא שתית מים? כן עישנת? לא צרחת? לא נסעת מחוץ לעיר? לא חשבת להתאבד? לא חשבת מחשבות פילוסופיות? לא עשית שיעורי בית? לא רבת עם מישהו? אחותי זה או זה: תפוז או תפוח? אפחד מלון או אבטיח? אפחד חסה או כרוב? אפחד אפרסק או שזיף? אפחד מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? פטל אייסיקיו או מסנג'ר? מסן שוקולד חלב או מריר? חלב ביצה קשה או חביתה? חביתה לחמניה או פיתה? פיתה פיתה או לחם? פיתה תות או בננה? תות גלידה- בכוס או בוופל? חהחה כוס |הומו| שקיעה או זריחה? שקיעה חוף או הרים? חוף קרמבו- וניל או שוקו? וניל אפרסק או שסק? אפחד לאהוב ולהפגע או לא לאהוב בכלל? לא לאהוב בכלל כמה פעמים: ישנת עם מישהו? תלוי אם מישהו או מישהי התנשקת? לא ספרתי לקחת סמים? ... היית בקרקס? 0 ? שכבת עם מישהו? 0 החזקת תינוק? לא יודעתתת %#@^@# החלפת לתינוק חיתול? אף פעם אושפזת? פעמיים היה לך יומולדת? פעם אחת חגגת יומולדת? לא יודעת ענית על שאלונים? יותר מדי רצית להתאבד? יותר מדי ניסית להתאבד? יותר מדי שתית תה? יותר מדי הלכת מכות? לא הרבה האם אתה: מאמין באלוהים? כה ובחייזרים? כה במכשפות? כה שדונים? כה פיות? כה אתה צמחוני? לע למה? ככה מעשן? כה למה? ככה מנגן על משהו? כה שר? לע מתחמק כרגע מלעשות משהו? כה בוכה הרבה? כה הבנאדם האחרון: שראית: כה ... האעע אממ אבא חיבקת: ידיד בשישי .. או חברה בבצפר .. לאדעת נישקת: ידיד בשישי ישנת איתו במיטה: ידיד בשישי חח כעסת עליו: בטח חברה שיקרת לו: לאדעת חיטטת לו בדברים: אף אחד היית אצלו בבית: אמממממ חברה היה אצלך: 3 חברות ושני ידידים שבכית בגללו: החתול שלי בטח שהתגעגעת אליו: ידיד משישי שצעקת עליו: חברה שדיברת איתו: אבא שדיברת איתו בטלפון: חברה ששלחת לו SMS: חברה שרצית: ידיד משישי שאמרת לו לילה טוב/בוקר טוב/צהריים טובים: בטח חברה בבצפר בבוקר אהבה וזוגיות: יש לך חברה? לא

Dead sing are songe....

so please don'y let it, please do't let it go...
שם: שלגיה גיל:6 גמדים.. תאריך לידה: האחרים בקבר.. כינוי: בננות, לתקוף!! איך היית רוצה שיקראו לך? נממ שם אהוב לבנים: פוף שם אהוב לבנות: פאף מה אתה לובש עכשיו? בוקסר וגופיה>< מה זאת השאלה הזאת? החג האהוב עליך: חנוכה?
החג השנוא עלייך: להלהלה המאכל שאת/ה שונא/ת ובחיים לא תסכימי לאכול: עגל
באילו פורומים את/ה קורא/ת באופן קבוע? פה.. ובסתר בפורום מטאל.. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? תסתכלו בכינוי עצלנים.. מה הדבר הראשון שאת/ה עושה ברגע שאת/ה קמ/ה בבוקר? חוזרת לישון
מה הדבר האחרון שאת/ה עושה לפני שאת/ה הולכ/ת לישון? קוראת ספר? מה את/ה הכי אוהב/ת - את הבוקר את הצהריים או את הערב? לילה
מה הדבר האחרון שעשית לפני שבאת למחשב: אכלתי מה הדבר הבא שתעשי אחרי שתלכי מהמחשב: לראות טלוויזיה? באיזה שעה הלכת לישון אתמול:מוקדם באיזה שעה קמת היום:מאוחר יש לך פירסינג/ קעקועים? לא אם כן- איזה ואיפה: בלמטה אוהב אותם? מאוד, כל יום אני משכיבה אותם לישון ומקריאה להם סיפור
מתי בפעם האחרונה: התקלחת? היום בגשם נרדמת בשיעור? היום
אכלת משהו? לפני שבאתי למחשב שרת?לשיר ולרשום עכשיו? אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? לא יודעת.. אני לא מסתכלת על השעון כשאני עושה דברים >< עשית קניות? היו היה פעם עישנת? כלב! היית חולה? והוא אהב לטייל! נחתכת? אז הבעלים הוציא אותו לטיול ראית סרט? אבל הוא היה צריך לשרותים בדרך החזקת תינוק? אז הם הלכו לתחנת דלק נסעת באוטובוס? ושם דפקו אותו מאחורה
התנשקת? צרפתית יעני? שכבת עם מישהו? לפני 9 חודשים, עכשיו יש לי בן
שתית משקה אלכוהולי? גפ לפני תשע חודשים, אסור לשתות כשאת בהריון
חיבקת מישהו? לפני 9 חודשים
הכנת שיעורים? וואו, לפני 6 שנים
נסעת ברכבת? לפני יומיים היית במסעדה? לפני יומיים
לא ישנת כל הלילה? ממזמן האם היום: שתית קפה? לא אכלת עוגה? לא דיברת בטלפון? כן דיברת בפלאפון? כן שלחת SMS? כן אכלת במבה? לא שיקרת? כן התקלחת? לא שמעת מוזיקה? כן שתית אלכוהול? לא שתית מים? כן עישנת? לא צרחת? כן נסעת מחוץ לעיר? כן חשבת להתאבד? לא חשבת מחשבות פילוסופיות? בהיסטוריה
עשית שיעורי בית? לא רבת עם מישהו? אני בריב כבר שבוע וחצי >< זה או זה: תפוז או תפוח? תפוז מלון או אבטיח? אבטיח חסה או כרוב? חסה.. כרוב משמין =\ אפרסק או שזיף? אפרשזיף מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? איך זה מיץ פטל אם זה בטעם תפוזים?
אייסיקיו או מסנג'ר? מסנג'ר שוקולד חלב או מריר? ברנדי ביצה קשה או חביתה? חביתה לחמניה או פיתה? פיתה פיתה או לחם? פיתה תות או בננה? בננה
גלידה- בכוס או בוופל? וופל שקיעה או זריחה? שקיעה חוף או הרים? טוב יש לי הלוחשת לרוחות >< ביי
קרמבו- וניל או שוקו? אפרסק או שסק? לאהוב ולהפגע או לא לאהוב בכלל? כמה פעמים: ישנת עם מישהו? התנשקת? לקחת סמים? היית בקרקס? שכבת עם מישהו? החזקת תינוק? החלפת לתינוק חיתול? אושפזת? היה לך יומולדת? חגגת יומולדת? ענית על שאלונים? רצית להתאבד? ניסית להתאבד? שתית תה? הלכת מכות? האם אתה: מאמין באלוהים? ובחייזרים? במכשפות? שדונים? פיות? אתה צמחוני? למה? מעשן? למה? מנגן על משהו? שר? מתחמק כרגע מלעשות משהו? בוכה הרבה? הבנאדם האחרון: שראית: חיבקת: נישקת: ישנת איתו במיטה: כעסת עליו: שיקרת לו: חיטטת לו בדברים: היית אצלו בבית: היה אצלך: שבכית בגללו: שהתגעגעת אליו: שצעקת עליו: שדיברת איתו: שדיברת איתו בטלפון: ששלחת לו SMS: שרצית: שאמרת לו לילה טוב/בוקר טוב/צהריים טובים: אהבה וזוגיות: יש לך חברה? אם כן, כמה זמן יחד? אם לא, אתה רוצה? כמה זמן אתה אוהב אותו? פעם כמעט נפרדתם? בד"כ אתם מאושרים או רבים? אתה קנאי במערכת יחסים? והוא, קנאי? בסך הכל טוב לכם?

Devils Pet

New member
בוקר אור.

שם: גל. גיל: 14. תאריך לידה: 5.6 כינוי: ג'ינג'י. איך היית רוצה שיקראו לך? לא יודע
שם אהוב לבנים: תומס. שם אהוב לבנות:לינדי. מה אתה לובש עכשיו? חולצה נגד שנות ה80 ובוקסר. החג האהוב עליך: פורים. החג השנוא עלייך: אין דבר כזה. המאכל שאת/ה שונא/ת ובחיים לא תסכימי לאכול: לא ממש קיים אחד כזה. באילו פורומים את/ה קורא/ת באופן קבוע? פירסינג וקעקועים, צילום, מזג אוויר, צילום סטילס וסיוע ועוד כמה. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? דבילס פט, אין ממש סיפור, סתם ידידה שלי נתנה לי אותו לפני שנתיים ככה. מה הדבר הראשון שאת/ה עושה ברגע שאת/ה קמ/ה בבוקר? דופק מכה על המקלדת ככה שהמדיה פלייר יתחיל לפעול. מה הדבר האחרון שאת/ה עושה לפני שאת/ה הולכ/ת לישון? מכבה טלווזיה ומוריד משקפיים |זקן| מה את/ה הכי אוהב/ת - את הבוקר את הצהריים או את הערב? ערב. מה הדבר האחרון שעשית לפני שבאת למחשב: הורדתי את ההליקס החולה שלי. מה הדבר הבא שתעשי אחרי שתלכי מהמחשב: טלווזיה ולישון. באיזה שעה הלכת לישון אתמול: 12 וחצי. באיזה שעה קמת היום: 7 יש לך פירסינג/ קעקועים? כבר לא. אם כן- איזה ואיפה: שני הליקסים ז"ל, ולוב רגיל. אוהב אותם? אהבתי. מתי בפעם האחרונה: התקלחת? אתמול. נרדמת בשיעור? לא זוכר, לרוב זה נמנום קל שאני לא ממש זוכר אותו. אכלת משהו? שעתיים ככה. שרת? יום שישי. אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? יום שישי. עשית קניות? היום. עישנת? שלשום. היית חולה? שנה לפחות. נחתכת? היום. ראית סרט? אתמול. החזקת תינוק? סוכות. נסעת באוטובוס? היום. התנשקת? הרבה זמן >: שכבת עם מישהו? נוור. שתית משקה אלכוהולי? שישי. חיבקת מישהו? היום. הכנת שיעורים? אתמול. נסעת ברכבת? סוכות. היית במסעדה? סוכות. לא ישנת כל הלילה? חופש גדול. האם היום: שתית קפה? יאפ. אכלת עוגה? לא. דיברת בטלפון? כן. דיברת בפלאפון? כן. שלחת SMS? כן. אכלת במבה?לא. שיקרת? לא נראלי. התקלחת? בדרכי לשם. שמעת מוזיקה? כן. שתית אלכוהול? לא. שתית מים? כן. עישנת? לא. צרחת? לא. נסעת מחוץ לעיר? כן. חשבת להתאבד? לא. חשבת מחשבות פילוסופיות? כןXD רציתי לשגע את הפסיכולוגית. עשית שיעורי בית? לא. רבת עם מישהו? כן. זה או זה: תפוז או תפוח? תפוז. מלון או אבטיח? מלון
חסה או כרוב? חסה. אפרסק או שזיף? אפרסק. מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? פטל. אייסיקיו או מסנג'ר? איסיקיו? מזה? שוקולד חלב או מריר? מריר, כמה שיותר. ביצה קשה או חביתה? חביתה. לחמניה או פיתה? לחמניה. פיתה או לחם? לחם. תות או בננה? תותנה. גלידה- בכוס או בוופל? (חחחחחחחחח סתיו חחחחחחחחח) וופל. שקיעה או זריחה? זריחה. חוף או הרים? הרים. קרמבו- וניל או שוקו? וניל, שוקולד זה לכופרים. אפרסק או שסק? שסק. לאהוב ולהפגע או לא לאהוב בכלל? לא לאהוב. כמה פעמים: ישנת עם מישהו? מלא. התנשקת? כן, גם אנשים סופרים את זה. לקחת סמים? נמנמ. היית בקרקס? פעמיים. שכבת עם מישהו? 0 החזקת תינוק? מלא. החלפת לתינוק חיתול? נוור!!!1 אושפזת? פעמיים. היה לך יומולדת? 13 פעם. חגגת יומולדת? 12 פעם ( את יומולדת 12 לא חגתי משום מהXD) ענית על שאלונים? 3434324365732 רצית להתאבד? לא יודע, אולי ששמים מזרחית ברדיו באוטובוס. ניסית להתאבד? נוור. שתית תה? מלא. הלכת מכות? לא הרבה, אוהב לראות מכות, לא להיות בהם. האם אתה: מאמין באלוהים? לא כלכך. ובחייזרים? צורות חיים מחוץ לכדו"א. במכשפות? נופ. שדונים? לא. פיות? לא. אתה צמחוני? הל נוו. למה? כי אני אוהב בשר
מעשן? יא. למה? עושה לי טוב. מנגן על משהו? ניגנתי. שר? לא. מתחמק כרגע מלעשות משהו? כן. בוכה הרבה? לא. פה כבר נמאס לי, לילה טוב. (יחי הקטשופ!)

פלאפאל

New member
...

שם: טל גיל: יותר מדי תאריך לידה: לא מגלה X: ביום הולדת אני גם מכבה את הפלאפון, אני שונאאאאת שמציקים לי עם מזל טובים כשאני מנסה להנות עם חברות שלי מזה שכדור הארץ השלים עוד סיבוב. כינוי: איך שלאנשים מסביב מתחשק. איך היית רוצה שיקראו לך? אני די מרוצה מהשם שלי, תודה
שם אהוב לבנים: נועם, אבל אף פעם לא חשבתי על זה יותר מדי. שם אהוב לבנות: נועם ותום. לגמרי תום. מה אתה לובש עכשיו? בגדי בית נוחים ומכורים P: החג האהוב עליך: הכל~! החג השנוא עלייך: אין כזה X: אולי ט"ו בשבט כי זה סתם תירוץ להשמין. המאכל שאת/ה שונא/ת ובחיים לא תסכימי לאכול: חלזונות. אלוהים ישמור איך אפשר בכלל >_< או כל רכיכה אחרת. או פירות ים. לובסטר, אעעעעע! באילו פורומים את/ה קורא/ת באופן קבוע? זה בא בתקופות, אז אין. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? פלאפאל, כי כשאת בת 11 את לא יודעת לאיית פלאפל כמו שצריך
מה הדבר הראשון שאת/ה עושה ברגע שאת/ה קמ/ה בבוקר? בודקת אם אחותי התעוררה גם כדי לדעת אם אפשר להדליק את האור. מה הדבר האחרון שאת/ה עושה לפני שאת/ה הולכ/ת לישון? שותה מים. מה את/ה הכי אוהב/ת - את הבוקר את הצהריים או את הערב? יהיה נדוש להגיד הכל? P: מה הדבר האחרון שעשית לפני שבאת למחשב: שתיתי קפה. מה הדבר הבא שתעשי אחרי שתלכי מהמחשב: לא יודעת. באיזה שעה הלכת לישון אתמול: נרדמתי באחת וחצי, וזה לא היה בתכנון ]: באיזה שעה קמת היום: שש, כי נרדמתי בטעות על הספה והשמש העירה אותי ;[ יש לך פירסינג/ קעקועים? לא וגם בחיים לא יהיו X: אם כן- איזה ואיפה: אפילו לא רגילים באוזניים
אוהב אותם? הכי בעולם. מתי בפעם האחרונה: התקלחת? אתמול בבוקר. שמונה ורבע, אם זה מעניין מישהו. נרדמת בשיעור? אף פעם לא באמת, סתם עצמתי עיניים כזה... אכלת משהו? לפני רבע שעה בערך, עוגת חמאת בוטנים. שרת? אתמול, כשהייתי עם חברה שדרנית רדיו ומסתבר שבתחנת הרדיו גם שומעים את השירים (אה ליטל טוווווווו איירוניק) אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? אתמול, לחברה. עשית קניות? וואו, לא זוכרת. אבל מאוד לא מזמן (שתי חולצות מפוקס ^^) עישנת? אין לי מושג
היית חולה? יום שישי. נחתכת? יום רביעי, והחתך הזה הזדהם ועכשיו צריך לכרות לי את הרגל ^^ ראית סרט? וואו, לפני איזה שבועיים-שלושה נראה לי. החזקת תינוק? אין לי מושג. נסעת באוטובוס? אתמול, בערך בחצות. שתית משקה אלכוהולי? יום שבת. חיבקת מישהו? אתמול, החברה מהרדיו. הכנת שיעורים? חיחי D: נסעת ברכבת? אוקטובר 2007 D: היית במסעדה? יום שבת. לא ישנת כל הלילה? יום שישי אחד לפני כמה שבועות, לא זוכרת בדיוק. האם היום: שתית קפה? שניים אפילו. אכלת עוגה? הרבה יותר מדי D: (שוקולד-דובדבן, לימון, חמאת בוטנים. יש כאן יותר מדי עוגות!) דיברת בטלפון? לפני שתי דקות. דיברת בפלאפון? לפני עשר דקות. שלחת SMS? לפני אחת עשרה דקות. אכלת במבה? פייייי מזמן. שיקרת? אתמול. התקלחת? כבר היה! שמעת מוזיקה? עכשיו. שתית אלכוהול? כבר היה נו ;[ שתית מים? בצהריים בטח... עישנת?. נו מה? צרחת? לא יודעת. בעצם כן יודעת, אבל מדכא להזכר בזה. נסעת מחוץ לעיר? אתמול. חשבת להתאבד? כיתה ח', כאבי מחזור נוראיים במיוחד P: אבל ברצינות אף פעם. חשבת מחשבות פילוסופיות? לא זוכרת. עשית שיעורי בית? חהחה D: רבת עם מישהו? יוני. וחתיכת ריב, הוא נמשך פאקינג ארבעה חודשים. זה או זה: תפוז או תפוח? תפוח. מלון או אבטיח? מלון. חסה או כרוב? חסה. אפרסק או שזיף? אפרסק. מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? איכס תפוזים X: אייסיקיו או מסנג'ר? מסנג'ר. שוקולד חלב או מריר? מריר לגמרי ביצה קשה או חביתה? ביצה קשה, אפשר להעיף את החלמון המגעיל. לחמניה או פיתה? לחמנייה. פיתה או לחם? פיתה. תות או בננה? תות בננה! גלידה- בכוס או בוופל? כוס. שקיעה או זריחה? שניהם
אבל אם חייבים לבחור אז זריחה. חוף או הרים? הרים~! |ירושלמית| קרמבו- וניל או שוקו? איכס קרמבו! אפרסק או שסק? אפרסק. לאהוב ולהפגע או לא לאהוב בכלל? כאילו יש בכלל בחירה. כמה פעמים: ישנת עם מישהו? הרבה. לקחת סמים? never! היית בקרקס? לפחות פעם אחת, גיל 15. היה שאווה D: רצית להתאבד? אף פעם. ניסית להתאבד? ...לא רציתי, אבל ניסיתי סתם, בשביל הצחוקים. שתית תה? WTF? האם אתה: מאמין באלוהים? אני מאמינה בניטשה, ואתם לא מכירים ניטשה אז לא משנה. ובחייזרים? כנ"ל, ניטשה. במכשפות? לא. שדונים? לא פיות? לא אתה צמחוני? כן למה? לא יודעת האמת, אני אפילו לא מגדירה את עצמי כצמחונית. אני סתם לא אוכלת בשר. אבל איכסה, זה היה פעם חי, מה אתם אוכלים את זה? X: כמו לאכול את אחותי, רק בלי הקטע של הנקמה המספקת. מעשן? לא. למה? כי פעם ראיתי ריאות פתוחות של מעשן אחד בלייב וזה היה כזה ג'יפה שאתם לא מאמינים בכלל. אין לכם מושג מה אתם מכניסים לעצמכם לשם, ברצינות. זה נראה כמו קיר פשוט, רק נורא מלוכלך. והוא כל הזמן ניסה להסתכל ולא הרשנו לו, כדי שלא יאבד הכרה D: מנגן על משהו? פעם ניגנתי, על חליל צד וחלילית. שר? רק במקלחת. מתחמק כרגע מלעשות משהו? כן. בוכה הרבה? כן. אני רגשנית בצורה מטורפת. הבנאדם האחרון: שראית: אחי. חיבקת: שאי. נישקת: אני שונאת אותה, אז לא מדברים על זה. ישנת איתו במיטה: לא במיטה, בשק שינה. טלי. היה לא נוח ברמות, היא כל הזמן גנבה לי את השמיכה. כעסת עליו: לא משנה P: שיקרת לו: אתם P: חיטטת לו בדברים: האנשים שאני עושה להם בייביסיטר, חיפשתי בארון תרופות שלהם מדחום לבן החולה. אין לכם מושג כמה אפשר ללמוד על בנאדם לפי התרופות שלו D: היית אצלו בבית: שאי. היה אצלך: טלי. שבכית בגללו: לא משנה. שהתגעגעת אליו: לא משנה! שצעקת עליו: שאיה. שדיברת איתו: אחי שדיברת איתו בטלפון: לא יודעת, הוא לא אמר מי הוא. ששלחת לו SMS: אמא. שרצית: זה מפדח לגמרי ואתם בכל מקרה לא מכירים אותו. שאמרת לו לילה טוב/בוקר טוב/צהריים טובים: שאיה. אהבה וזוגיות: יש לך חברה? המון~! ויש גם את טלי על תקן החברה הלסבית שישנים איתה כפיות כשיש רק שק"ש אחד (או מיטה זוגית אחת. או סתם שמשעמם על הדשא ורוצים לראות כמה אנשים מסביב טיפשים. או כשהולכים בשלוש בלילה ברחוב ויש הרבה זמן ללכת).

אני לא מאמינה שאני עושה את זה...

שם:נאפ גיל:13, אני הכי צעירה פה??? תאריך לידה:23.10.1995 כינוי: ליצ'י איך היית רוצה שיקראו לך? בשם שלי שם אהוב לבנים: ג'ון! שם אהוב לבנות:דנה מה אתה לובש עכשיו? סווטשר כחול של בצפר, ומכנסיים אדומות שציירתי עליהם בשיעור... החג האהוב עליך: סוכות, יומולדת שלי החג השנוא עלייך: אין המאכל שאת/ה שונא/ת ובחיים לא תסכימי לאכול: תפוח אדמה, וגם בננה באילו פורומים את/ה קורא/ת באופן קבוע? אני לא, לא יודעת למה נכנסתי לפה... למרות שאני רשומה בפורום הארי פוטר... מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? ליצ'י... כינוי שחברה שלי נתנה לי מה הדבר הראשון שאת/ה עושה ברגע שאת/ה קמ/ה בבוקר? מדליקה את המערכת מה הדבר האחרון שאת/ה עושה לפני שאת/ה הולכ/ת לישון? קוראת, ושומעת מוזיקה מה את/ה הכי אוהב/ת - את הבוקר את הצהריים או את הערב? ערב מה הדבר האחרון שעשית לפני שבאת למחשב: אכלתי פיצה ריבועים מה הדבר הבא שתעשי אחרי שתלכי מהמחשב:כנראה אקרא.. אבל אני לא בטוחה באיזה שעה הלכת לישון אתמול:לא זוכרת.. 2? 3? באיזה שעה קמת היום:7 אחותי הסתומה העירה אותי יש לך פירסינג/ קעקועים? נופ, אני נגד חירור הגוף, למרות שאנשים יגידו שזה לא מתאים לי... אם כן- איזה ואיפה: נופ, אמרתי לכם, אין לי אפילו עגילים באוזניים.. אוהב אותם?את מה? את הפירסינג שאין לי?? מתי בפעם האחרונה: התקלחת? אתמול,, אני חושבת... נרדמת בשיעור? היום בבוקר אכלת משהו? לפני שבאתי למחשב שרת? היום, וחברה שלי התפגרה... אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? לאמא שלי, היום בטלפון עשית קניות? כשאמא שלי שלחה אותי, לא יודעת מתי עישנת? נוואר היית חולה? לא זוכרת, מתישהו השנה נחתכת?לפני כמה ימים, עדיין החתך אדום ראית סרט?לא זוכרת החזקת תינוק? לפני כמה שבועות, נולד תינוק חדש לבן דוד שלי... נסעת באוטובוס?היום התנשקת?נוואר שכבת עם מישהו?נוואר שתית משקה אלכוהולי? לפני שבועיים הערך, אבא שלי פתח בקבוק בירה אני לקחתי שלוק או שנים.. או שלוש, או ארבע... חיבקת מישהו?את אמא שלי, אתמול הכנת שיעורים?היום בבוקר, בשניה שהמורה נכנסה לכיתה.. נסעת ברכבת?לא זוכרת היית במסעדה?ליומולדת שלי, הלכתי למסעדה לא ישנת כל הלילה?אתמול, שלשום, לפני שלשום, לפני לפני שלשום... האם היום: שתית קפה?נופ אכלת עוגה?נופ דיברת בטלפון?יאפ דיברת בפלאפון?יאפ שלחת SMS?נופ אכלת במבה?נופ שיקרת?יאפ התקלחת?נופ שמעת מוזיקה?כל הזמן!!111666 שתית אלכוהול?נופ שתית מים?יאפ עישנת?נופ צרחת?נופ נסעת מחוץ לעיר?יאפ חשבת להתאבד?נופ חשבת מחשבות פילוסופיות? דווקא היום לא... עשית שיעורי בית?נופ, למה שאני אעשה??? אני אגיד למורה שעשיתי ואקווה שהיא לא תבקש ממני להקריא... רבת עם מישהו?נופ זה או זה: תפוז או תפוח? תפוז מלון או אבטיח? אבטיח! חסה או כרוב? כרוב אפרסק או שזיף? שזיף מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? פטל אייסיקיו או מסנג'ר? מסן שוקולד חלב או מריר? מריר, 70% ביצה קשה או חביתה? חביתה לחמניה או פיתה? פיתה פיתה או לחם? לחם תות או בננה? תות גלידה- בכוס או בוופל? וואפל שקיעה או זריחה? שקיעה חוף או הרים? הרים קרמבו- וניל או שוקו? וניל אפרסק או שסק? אפרסק לאהוב ולהפגע או לא לאהוב בכלל? הראשון, אני מניחה... כמה פעמים: ישנת עם מישהו? הכלבה שלי נחשבת? היא כרית טובה...ולא זוכרת כמה.. התנשקת? נוואר לקחת סמים? תגדירו סמים... יש לי קופסא מלאה כדורים ציבעוניים( רק M&M לצערי..).. ואני מסניפה קולה.. ומרקרים... אם זה נחשב, אז מלא פעמים! היית בקרקס? אולי פעם אחת.. או שתיים שכבת עם מישהו?0 החזקת תינוק? 1 החלפת לתינוק חיתול?0 אושפזת?0 היה לך יומולדת?13 חגגת יומולדת?12 וחצי... ענית על שאלונים? זה הראשון שלי.. ואני מקווה שזה לא יחזור על עצמו רצית להתאבד?אולי פעם או פעמיים.. ניסית להתאבד? נוואר שתית תה?דיי הרבה הלכת מכות?כל יום.. האם אתה: מאמין באלוהים?לא ממש ובחייזרים?יאפ במכשפות?יאפ שדונים?יאפ פיות?יאפ אתה צמחוני?לא, אבל אני משתדלת לאכול מעט בשר.. למה? אני לא מצליחה.. למרות שחברה שלי לוחצת עלי להיות צמחונית.. מעשן? נופ למה? כי זה מסריח וגורם לסרטן, אני מעדיפה דברים אחרים.. מנגן על משהו? קלרינט, אבל אני מתה להתחיל על גיטרה.. פשוט אין לי מספיר מוטיבציה שר? אני מזייפת יותר מהסולן של סקס פיסטולס! מתחמק כרגע מלעשות משהו?שיעורים... כמו תמיד בוכה הרבה? לא ממש, אני מזיעה מהעיניים XD זה מאיזה סרט טיפשי שראיתי XD הבנאדם האחרון: שראית:אחותי חיבקת: אמא שלי נישקת: אמא שלי, על הלחי ישנת איתו במיטה: הכלבה שלי כעסת עליו:שימעון כנראה... אני כועסת עליו הרבה מאוד.. או שהאחרון הייתה אחותי? לא זוכרת.. אני כועסת על הרבה אנשים.. שיקרת לו: ההורים שלי, או אחותי, אני משקרת להרבה אנשים XD חיטטת לו בדברים: אחותי היית אצלו בבית: אצלי היה אצלך:המשפחה שלי שבכית בגללו: לא זוכרת שהתגעגעת אליו: לא זוכרת שצעקת עליו: אחותי, היום שדיברת איתו: אחותי שדיברת איתו בטלפון: אח שלי ששלחת לו SMS: אני חושבת שחברה שלי, אבל זה היה מזמן... שרצית: נו וואן שאמרת לו לילה טוב/בוקר טוב/צהריים טובים: לא זוכרת אני לא מאמינה שבאמת עשיתי את זה!!!! ואני לא מאמינה שמישהו גם יקרא את זה... זאת רק אני המשועממת שקוראת את כל השאלונים של כל האחרים XD

נמ

שם:דודי גיל:15.02 תאריך לידה:2.9 כינוי:יותר מדי. איך היית רוצה שיקראו לך? שם אהוב לבנים:עומר/תומר. שם אהוב לבנות: פחות חשוב השם:) מה אתה לובש עכשיו?ג'ינסוחולצה החג האהוב עליך: היום ליל כל הקדושים*_*. החג השנוא עלייך: כל מיני חגים שאין בהם חופש המאכל שאת/ה שונא/ת ובחיים לא תסכימי לאכול:מדוזות למינהם באילו פורומים את/ה קורא/ת באופן קבוע? הרבה. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? GDudiM -GD=GREENDAY. מה הדבר הראשון שאת/ה עושה ברגע שאת/ה קמ/ה בבוקר?קם מה הדבר האחרון שאת/ה עושה לפני שאת/ה הולכ/ת לישון?שוכב מה את/ה הכי אוהב/ת - את הבוקר את הצהריים או את הערב?הערב מה הדבר האחרון שעשית לפני שבאת למחשב:טלפון מה הדבר הבא שתעשי אחרי שתלכי מהמחשב:ללכת לאנשהו באיזה שעה הלכת לישון אתמול:1 באיזה שעה קמת היום:6 וחצי יש לך פירסינג/ קעקועים?הליקס.-. אם כן- איזה ואיפה: אוהב אותם?מאוהב,מאוהב.

למעלה